Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doslo vreme da se ostavi malo poduzi post.

    Da pocnem od zreba za LS, bas mi je krivo sto su se sastali Juventus i Bajern.Vise sam zeleo da se oni sastanu sa Realom i Barselonom, jer sam siguran da bi sa njima igrali egal obe utakmice, svejedno ko s kim bude igrao.Navijao bih u oba slucaja za Bajern, ovako posto mi je Juventus posle Dortmunda druga najdraza ekipa u LS zna se da necu navijati za Bavarce.Ono sto je evidentno kod fudbalera Bajerna je pad u formi nakon pobede u Kupu, nisam gledao nijednu utakmicu, ali primecujem da Hejnkes menja ekipu samo kada se neko povredi ili ima suspenziju i vidi se da pojedine igrace hvata umor u ovom delu sezone, pa zbog toga u ovom delu sezone igraju slabije nego recimo u jesenjem delu kada su sve mleli.Sa druge strane Konte stalno rotira i on svakako nece imati problema sa tim.Ta cinjenica bi na kraju mogla da bude odlucujuca, da ne spominjem koliko se Bajern muci sa ekipama koje igraju bunker i sigurno im Juventusova formacija nece odgovarati.Gledacemo dva odlicna meca i radujmo se tom prazniku fudbala.

    Dortmund je izvukao jednog od dva najpozeljnija protivnika, ali svakako ne trebaju da budu u fazonu ''kako cemo-lako cemo''.Ekipu koju predvodi Isko+par veterana(Hoaki, Saviola, Santa Kruz, Baptista, Demikelis, Tulalan) ne treba potceniti, jer lako to moze da se obije o glavu i Klop je sigurno toga svestan.Igrace bez Humelsa u Malagi, a i najverovatnije ce propustiti i drugi mec posto sam siguran da Klop nece rizikovati jer bi mu to bio prvi mec posle povrede.Slicna situacija je bila u prvom mecu sa Sahtjorom kada je Subotic presedeo mec na klupi.Za prvenstvenu utakmicu koja je izmedju tvog dvomeca, Klop bi mogao par prvotimaca da odmara ili da im podeli minutazu pogotovo zato sto ce razmak biti 6 dana.Samo da ne naprave neku glupost tipa kao sto je Porto uradio u sredu, jer je taj crveni karton bas promenio odnos snaga na terenu sto je uticalo na krajnji rezultat.Bicu zadovoljan sa neresenim rezultatom tamo.

    Steta za Njukaru, izvukli su teskog protivnika u vidu Benfike.Gledao sam sve njihove meceve u nokaut fazi i mogu reci da imaju problema sa efikasnoscu posto su jedva dali gol i Metalistu i Anziju i to tek na samom kraju.Tesko daju golove, ali ih i tesko primaju.Skoro svi igraci sem Kolocinija, Krula i Vuckica bi trebalo da budu spremni za mec sa Benfikom sa tim da bi Krul mogao da brani u revansu.Samo ne znam koliko je tezina povrede kod Kabajea koji je morao sinoc da napusti teren u 37 minutu.Dobra stvar kod njih je da su vec stvorili prednost u odnosu na ekipe koje se bore za opstanak i da Pardju bi mogao da izvede najjaci sastav, ali sve pod uslovom da ne izgube mec u nedelju kada gostuju Viganu.

    Po meni je derbi cetvrtfinala Lacio-Fenerbahce, ali sam siguran da ce prenositi Celzi-Rubin koji mi nesto i nije privlacan tako da sam siguran da cu ganjati strimove za Njukasl.Ako nista drugo drago mi je da ce jedan od ova dva tima ispasti(mislim na Lacio ili Fenerbahce koje ne mogu smisliti ocima, pogotovo Fener).

    Sto se tice koeficijenata, ocekujem u skorije vreme pad Spanaca i Nemaca.Pogotovo kada se uzme u obzir koji ce timovi predstavljati u LE sa tim da kod Nemaca moze u nekim kombinacijama da se desi da LE izbore Gladbah/Hanover, Stutgart i HSV.Ali ne verujem da ce se to desiti i prilicno je realna kombinacija da ce ih predstavljati sledece sezone Frajburg, Majnc i Ajntraht, a sigurno je da ce sva tri tima biti oslabljeni u sledecoj sezoni jer nece biti u mogucnosti da zadrze svoje najbolje igrace.S druge strane Malaga zbog neizmirenih dugova nece moci da igraju Evropu sledece sezone, tako da je moguce da ce Rajo Valjekano ili Hetafe igrati Evropu, mada mogu tu jos neki timovi da se umesaju.Za sada Sevilja nije pokazala konstantnost da se bori za ta mesta.Ne sumnjam da ce Betis i Sosijedad igrati Evropu.Italijani ce imati vrlo jake predstavnike sledece sezone, samo je pitanje koliko ce neki ozbiljno shvatiti LE.Englezi ce se sigurno uozbiljiti sledece sezone, Celzi i Siti ce dobiti bolje trenere u odnosu na sadasnju garnituru, tako da ocekujem da ce imati minimum 3 predstavnika u nokaut fazi LS, ne mogu reci 4 jer ako se Totenhem bude plasirao moze da upadne u grupu smrti, ali o tim kombinacijama ko se plasirao, ko je u kvalifikacijama i ko bi se sa kim mogao sastati bolje pricati kada se zavrse prvenstva, pa sve do kraja avgusta.;)


    Brajkula, Hanover i Salke ko da prosle sezone nisu igrali cetvrtfinale LE?Salke isto ima dovoljno jak tim da izbori osminu-finala sada je samo pitanje kako ce da odigraju zavrsetak sezone i kako ce ih zreb pomilovati u LS, bez obzira da li oni igraju kvalifikacije ili ne.Ako budu u LE mozes racunati da ce tu dogurati daleko, samo da im se ne povredi neko od kljucnih igraca.Od ovih timova koji su jos u igri HSV je zelja uspeha, a jedini timovi koji su se borili i ostavili srce na terenu(Gladbah i Hanover) su dobili jace protivnike od sebe.

    Comment


    • Cekaj Brajkula Fener se provlaci a Galata je zasluzeno ...

      Zar nisi par strana nazad rekao kako su svi tamo gde treba da budu? Ili to samo kako ti odgovara okreces pricu
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by KingEric7 View Post
        Cekaj Brajkula Fener se provlaci a Galata je zasluzeno ...

        Zar nisi par strana nazad rekao kako su svi tamo gde treba da budu? Ili to samo kako ti odgovara okreces pricu
        Брате, у реду је боља је екипа Манчестер, опусти се
        И једни и други су се провукли у смилсу да су једва стигли ту где су, али опет рећи да то није незаслужено нема смисла. Наравно да је заслужено, борили су се на терену и изборили, шта ту није јасно, стварно. Да има јачих екипа у Европи има, жреб је хтео тако и то је то, такво такмичење није као лига па да се свако са сваким тера, капирам да би онда Галата била у средини табеле од 32 тима која су учествовала. Ја њима скидам капу, свака част.
        И да није део дискусије али Галата и Фенербахче, као небо и земља у квалитету. ;)

        Comment


        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
          Naravno da ce te se vratiti, na 3-4. mesto.
          Dobar avatar mikula, a lepo si rekao za pegave, 4. mesto taman onako

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Dobar avatar mikula
            Jes' video kakva zver... Moram se kladiti s nekim i namerno izgubiti da mi ga promeni, inace cu ga vecno nositi.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Dobar avatar mikula, a lepo si rekao za pegave, 4. mesto taman onako
              Kazem clanu soe neki dan da su LBJ-a trebali zvati slalom da vozi,garantujem medalju i to nista manje od zlata
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Dobar avatar mikula, a lepo si rekao za pegave, 4. mesto taman onako
                A kad su to Englezi bili ispod Nemaca? 3. mesto ajd, bili su Italijani i Spanci klupski ispred, Nemci samo kad je reprezentacija u pitanju.

                Vise evropskih trofeja Englezi i do 1992. i novog formata takmicenja a i od tada.
                sigpic

                Comment


                • Za slalom mora da se trenira jer je tehnika mnogo bitna a nije skolovan skijas. Spust mozemo do medalje, nije frka

                  @nash Ne kazem da je bila ispod kazem gde joj je mesto po mom misljenju.
                  Last edited by LBJmvpFORlife; 15-03-13, 15:38.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Za slalom mora da se trenira jer je tehnika mnogo bitna a nije skolovan skijas. Spust mozemo do medalje, nije frka
                    Pa i mislio sam spust ne znam sto sam slalom napisao,jak je za spusta ko Aksel,taman s njim da se kolje za zlato to sam i rekao nego sam se nesto zbunio
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Брате, у реду је боља је екипа Манчестер, опусти се
                      Ali stvarno ne potenciram Mancester. Turci imali srece, ovi moji nisu i to je to. To je cela moja poenta. Sigurno da je neko prosao kvalitetom, neko srecom, neko se provukao... mene inace LS ne zanima toliko jer nema Junajteda, ispraticu kulturno do kraja ali bez nekih trzavica. Samo sam se uhvatio onog tvog komentara da su trenutno 8 najboljih ekipa u 1/4 finalu i mislim da sa ovim zavrsimo celu ovu pricu.
                      Last edited by ExEric; 15-03-13, 15:44.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by KingEric7 View Post
                        Ali stvarno ne potenciram Mancester. Turci imali srece, ovi moji nisu i to je to. To je cela moja poenta. Sigurno da je neko prosao kvalitetom, neko srecom, neko se provukao... mene inace LS ne zanima toliko jer nema Junajteda, ispraticu kulturno do kraja ali bez nekih trzavica. Samo sam se uhvatio onog tvog komentara da su trenutno 8 najboljih ekipa u 1/4 finalu i mislim da sa ovim zavrsimo celu ovu pricu.
                        Кажем ти систем такмичења крив, испоставило се тако, лака математика ;)
                        Мада прочиташ онај мој претходни пост о систему такмичења и све ти је јасно шта мислим.

                        Comment


                        • Originally posted by KingEric7 View Post
                          mene inace LS ne zanima toliko jer nema Junajteda, ispraticu kulturno do kraja ali bez nekih trzavica. .
                          Nemoj da se zameramo zbog ovoga, nema veze sto nema kluba za koji navijas mora sve (sa sve trzavicama) da se isprati kao pasionirani ljubitelj ove igre
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Dobar zreb, a posebno za Kup UEFA. Nadao sam se da vidim vise od jednog super-derbija u LS.

                            Čelsi - Rubin
                            Nezgodno za Celsi, favoriti su ali moze lako da se desi da ispadnu.

                            Totenhem - Bazel
                            Totenhem je imao srece da izvuce najslabijeg protivnika, ne bi trebalo da imaju problema.

                            Fenerbahče - Lacio
                            Dobar mec, Lacio favorit, bez poraza su, ali igrace u Rimu bez navijaca, nikad se ne zna. Los zreb za Fener.

                            Benfika - Njukasl
                            Dobar zreb za Benfiku, favorit su, mislim da nece imati problema ako dobro odigraju kuci.

                            Ako se ne desi nista neocekivano, u polufinale idu Celsi, Totenhem, Lacio i Benfika.

                            Malaga - Dortmund
                            Odlican zreb za Dortmund. Malaga je bila jedan od 2 pozeljna tima u zrebu i Nemci su imali srece, mada ne bi smeli da potcene Malagu. Ipak, Borusija veliki favorit.

                            Real Madrid - Galatasaraj
                            Dobar zreb za Real kao i prosle sezone, Galata je dobar ali skoro da su bez sansi. Real ima otvoren put ka polufinalu.

                            PSŽ - Barselona
                            Nadam se da ce ovo biti odlican mec, steta sto Ibra nece igrati u prvom mecu. Barsa po ko zna koji put za redom igra revans na svom terenu. Barsa favoit, ali PSZ nije bez sansi.

                            Bajern - Juventus
                            Ovaj mec se mogao dogoditi i u finalu, steta sto se srecu ovako rano. Nadao sam se da ce jedan od ova dva kluba da izvuce Real. U svakom slucaju, veliki derbi, sanse su 50/50.

                            U polufinalu se ocekuju Dortmund, Barsa i Real, 4. mec ne bih da prognoziram.
                            Last edited by b64Milos; 15-03-13, 16:06.
                            Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                            Comment


                            • Originally posted by Condition23 View Post
                              Nemoj da se zameramo zbog ovoga, nema veze sto nema kluba za koji navijas mora sve (sa sve trzavicama) da se isprati kao pasionirani ljubitelj ove igre
                              "Ispraticu kulturno do kraja, bez nekih trzavica"

                              U prevodu necu navijati ni za jedan klub i bice mi potpuno svejedno ko osvoji.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                Nemoj da se zameramo zbog ovoga, nema veze sto nema kluba za koji navijas mora sve (sa sve trzavicama) da se isprati kao pasionirani ljubitelj ove igre
                                Sta li ti je, pusti coveka. Dodji ne u 10, nego u 11.

                                Comment

                                Working...
                                X