Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr.M View Post
    Nece Talijani u naredne 4 godine doci do 4 predstavnika
    Па пре и не могу, јер се у укупном збиру рачунају последње четири сезоне.

    ЕДИТ: јбт ја тек сад извалих, Шпанци но1, браво, браво .

    Comment


    • Pa bili su i na kraju prosle sezone cini mi se, samo je razlika bila mnogo manja
      Izvukose se Englezi zahvaljujuci retardiranoj LE jos svi da prodju u polufinale i da neko osvoji i odlicno
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Pa bili su i na kraju prosle sezone cini mi se, samo je razlika bila mnogo manja
        Па погледај слику имаш код прва два места црвена стрелица гура Енглезе доле у односу на 2012. а Шпанце горе, дакле није било тако на крају прошле сезоне ;)

        Comment


        • Attached Files
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Па погледај слику имаш код прва два места црвена стрелица гура Енглезе доле у односу на 2012. а Шпанце горе, дакле није било тако на крају прошле сезоне ;)
            U pravu si, mada je razlika bila smijesna

            http://www.uefa.com/memberassociatio...012/index.html

            Inace smo preuzeli recept Spanaca, baci sve sto imas na LE
            sigpic

            Comment


            • Sve je moguce, da Nemci malo padnu (malo verovatno) a da Italijani izdominiraju u naredne dve godine, mozda i dobiju, ali tesko... Pogle koeficijent Engleza, sramota me da gledam koliko su pali u zadnje dve sezone...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Inace Spanci se vracaju na prvo mjesto prvi put jos od sezone 2006/2007. Bila je ovo dobra dominacija PL, vraticemo se tamo dje nam je mjesto brzo
                sigpic

                Comment


                • Eto nas tamo vec sledece godine!!
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Sve je moguce, da Nemci malo padnu (malo verovatno) a da Italijani izdominiraju u naredne dve godine, mozda i dobiju, ali tesko... Pogle koeficijent Engleza, sramota me da gledam koliko su pali u zadnje dve sezone...
                    Немци имају озбиљан проблем јер осим Бајерна и Дортмунда они немају тим који може нешто озбиљно у Европи да направи (ту мислим и на Лигу Европе). Примера ради Лацио избацио Гладбах и Штутгарт са пола гаса, буквално, уопште се није доводило у питање ко ће даље.
                    И гледај сад просту рачуницу, Немци немају у ЛЕ представника, док Лацио има Турке који по мом мишљењу нису неки озбиљан такмац Лацијалима, само што Римљане коље казна од два меча пред празним трибинама у Европи те ће и са Фенером играти само пред новинарима. Но Фенер је екипа која се провлачи - једва избацили БАТЕ, једва избацили Плзен, капирам да ће ЛАцио бити превелик залогај за њих. Дакле ту Италијани праве екстра бодове у односу на Немце, а после у 1/2 све је могуће, дакле не искључујем и пролаз у само финале, што сад је прича шта би било кад би било.
                    Са друге стране Борусија ће у 1/2, Малага је достигла максимум и то је то, Клоп у полуфиналу, док уколико Јуве избаци Бајерн доћићемо на неки егал отприлике и онда све зависи колико ће Лацио и ЛЕ, а колико Јувентус и Борусија у ЛШ.
                    Све је ово сада нека причица, на терену не иде све то баш како ми овде пишемо ;)

                    Comment


                    • Nemci u LE su smesni nece ni igrati bar ja mislim. Sto kaze Brajki, za LS samo Borusija i Bajern mogu nesto da urade i sledece sezone. Italijani ima da gaze isto kao i Englezi sledece godine. Spanci ce i sledece godine imati 2 u 1/8 za LS.
                      Iskreno meni je fascinantno sto je Lacio dogurao i do ovde, kad pogledam kako i oni (uopste Italijani) i Englezi igragu LE...
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...-devojku-video

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          Iskreno meni je fascinantno sto je Lacio dogurao i do ovde, kad pogledam kako i oni (uopste Italijani) i Englezi igragu LE...
                          Петковић тренер, балканси менталитет, њему дајем главну заслугу за озбиљно схватање овог такмичења. Да је ту неки Италијан, мекано би тај одмара све играче у борби за но3 што је немогућа мисија с обзиром да се Милан повампирио.

                          Comment


                          • Prvo, ne priznajem tabelu gore, jer nema nas ! Drugo, brat Kasano dobio ocenu kao Ronaldo na PES-u
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Lep zreb se danas odrzao , ocekivao sam El Clasico u 1/4 finalu ali i ovako ce biti zanimljivo. Ocekujuem da Real i Dortmund prodju dalje , a iako vi otpisujete PSG u duelu sa Barsom ja mislim da ce ih namuciti posteno , jedino po Francuze ce biti kobno neigranje Ibre u prvom mecu koji moze odluciti daljeg pobednika.mada videli smo sta se desilo sa Milanom u Kataloniji. Malaga je dostigla svoj maksimum i tesko je ocekivati da mogu izbaciti i Borusiju posle izbacivanja Porta a najzanimljiviji dvomec ce biti svakako Juventus - Bajern. Nemce je Brajkula ocekivao sve vreme jer su najlaksi protivnik .

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Inace Spanci se vracaju na prvo mjesto prvi put jos od sezone 2006/2007. Bila je ovo dobra dominacija PL, vraticemo se tamo dje nam je mjesto brzo
                                Naravno da ce te se vratiti, na 3-4. mesto.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X