Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Condition23 View Post
    To sam ti i napisao maltene sto se Bejla tice lepo je napisao dole Wade. Ekoto nije bas standardan kao pre mali Naughton opet igra koliko toliko to je rotirana situacija. Dempsey-Sigurdson nije to prevelika razlika. Ajde eto Doson jeste klasa za ovakvog Galasa raspalog. Lenon usao. Sve u svemu raspad su bez Bejla, on ih vuce.
    Ekotto kako god okrenes daleko bolji od malog Naughtona, dok je Sigurdson solidan igrac, ali nema on moc da promeni nesto na terenu kao Dempsey kojeg sam lose procenio na leto, ipak je to vrlo kvalitetan i izuzetno zahvalan igrac. Ali nije bitno, znamo svi da im Bale fali ko leba, necu se pravim lud pa da kazem da to nije slucaj, ali oni su veceras ipak izasli u rezervisanom sastavu, sa dva napadaca koji gol nmg dati, Sigurdson na krilu, Moussa na krilu, Livermor u sredini, kako mozes ocekivati ikakvu igru...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ubilo Sparse u pojam sto im Stjuart dao gol, jos su u soku izgleda.
      sigpic

      Comment


      • Nemoj Chelsea da ispadne, treba Rafa da ih izvede iz TOP 4.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Eeeeeee moj Rafa na sta si spao.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
            Imas pravo Freshko, ali opet, golovi i asistencije se broje. Ne umanjujem ucinak Mousse, ali dzabe njegova kontrola veznog reda kad nema golova...
            Ma ne vredi ti to, na pocetku sezone Bale igrao dobro, ali je golove davao ludi Defoe, koji je bas bio napaljen, Lennon i Dempsey isto bili akteri... Ali su svim utakmicama ove sezone, Moussa kljuc...

            Zajebi to Wado sa zdravim Parkerom, pitanje je koliko bi bili u konkurenciji... Zapamti da kada Moussa nije igrao, ljudi vezali 3 poraza, 4 poraza u 5 utakmica, nemojte da se zajebavamo... Moussa se vratio, od tada poraz nemaju i bukvalno ne racunam onaj nesrecni poraz od Evertona, kada su primili 2 gola za minut u nadoknadi, to im je jedini od tada, uz ovaj najnoviji koji smo im mi naneli...
            Last edited by Freshman; 14-03-13, 20:56.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ma nisam mislio da bi bili isti da nisu doveli Moussu, naravno da bi bili slabiji, on i Bale ih vuku ka LS ove sezone i bili bi slabiji bez njega. Ne verujem da bi bez Dembelea bili van top 5, sa njim su top 3 tima, bez, a jbg, top 5 po meni sigurno..Pogotovo sa ovakvim Bale-om. Covek igra kao nenormalan ove sezone.


              Razumem da Benitez ne voli Chelsea i da je u svadji sa navijacima, al' de covece imas li obraza, nece valjda Steaua da te izbaci nesreco jedna..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Ma nisam mislio da bi bili isti da nisu doveli Moussu, naravno da bi bili slabiji, on i Bale ih vuku ka LS ove sezone i bili bi slabiji bez njega. Ne verujem da bi bez Dembelea bili van top 5, sa njim su top 3 tima, bez, a jbg, top 5 po meni sigurno..Pogotovo sa ovakvim Bale-om. Covek igra kao nenormalan ove sezone.
                Skapirao sam te, zato sam i rekao da je cak i to diskutabilno, ali ne i nerealno svakako. Prevazan je postao Moussa... Isto tako bih napomenuo Sandra, mnogo dobro igrao na pocetku, posle upao u krizu sa formom, da bi na kraju doziveo tesku povredu, sreca pa se upravo tada Parker vratio.
                Da sumiramo, jedno bez drugog ne moze, niti mogu bez Balea, niti bez Mousse...

                Meni zao na sta je Chelsea spao, pa ovo nema nidje, Rafo povuci se dok jos mozes...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Anzhi crveni dobio, mora ovo Newcastle iskoristiti. Ajde Moussa doktore..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Ko drugi do kapiten...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Terry majstor!

                      Samo sta je problem sa publikom, kao da smo na gostovanju
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Torres

                        Ima snjeg da me zatrpa u sad i ovako mi ga je dosta u sred marta..
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ovo je Tores, lagano u malu mrezicu bez puno razmisljanja i ono pretrcavanje na desnoj strani prije deset minuta, ajde zivni malo i vrati se
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Toliko mi je zao coveka da sam ga stavio na av...
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Господин Торес на себи својствен начин .
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Da gol, igra sasvim dobro i posle toga protiv jebene Steaue sutira penal sav prepadnut.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X