Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Mislim da se to nece desiti ali ne zato sto su oni nesto jaki vec zato sto Benitez i Venger rade tako kako rade a Liverpul je tek dosao na neki solidan nivo. Al' smesna mi je prica o nekom mentalno jakom Totenhemu. Ozbiljno rade i stvarno im je vrhunska organizacija ali veceras i u nedelju toliko pokazanih slabosti u dve ozbiljne utakmice. Najpre nadigravaju mentalno slabu ekipu koja nije preokrenula neku ozbiljnu utakmicu ne pamtim, imaju momentum, okrenuli na 2:1 i mi napravimo prvi ozbiljan presing u drugom i odmah onakva greska i 2:2. Potom Defo onako vraca loptu u kazneni a Ekoto vidi Suareza samog i panicno se zalece kao klinac.

    Da ne pricam o ovome veceras, nisu u stanju da sacuvaju 3:0 protiv ekipe u teskom kanalu i protiv goreg trenera od Vladimira Vermezovica.
    Vidi, sve se svodi na Balea, jeste Moussa "igraciste i nista manje zveriste", ali on ne daje golove i ne puni statistike, slicno kao Jack, a Bale to radi i zato pravi toliku razliku. Bale je u zadnjem periodu bio "drogiran" popularnoscu, usao u formu, sralo ga je, a sad se vidi sta je bez njega Tottenham. Kad ga Real uzme na leto, ispadaju oni iz neke ozbiljne price, sem ako ne dovedu vrhunsku zamenu (meni se po glavi mota James Rodriguez, imaju para, a i vec je radio s AVB-om).
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Vidi ga Brajki sto udara kontre bez potrebe... Nije sija nego vrat...
      Брат мој није контра немој да се љутиш, него није исто. Неко ко није гледао меч и чита постове лагано може да помисли да се радило о неспортском потезу, у ствари се ради о рутинском грађењу, само што је Дембеле натрчао у жељи да спасе гол и успео је у томе јер би га Паласио вероватно дао да није било тог дуела. ;)

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        Bale najvise fali, ajde Lenon je i usao ovo ostalo sto ne igra je manje vise u rotaciji nije to preterano veliki znacaj za ekipu.
        Pa kako ne fali najjace krilo u ligi jbt... Ali imas tu i Dempsija, Ekotoa, Dosona, i pomenuo si Lennona. Pola ekipe... Llorisa necu spominjati jer je Friedel odlican golman...

        Pa nije ga ovaj namerno udario, nisam to nigde rekao, roknuo ga laktom, ovaj naleteo jbg, nemoj biti bukvalista lebac ti hebem... Nek' tumaci ko kako hoce...
        Last edited by Freshman; 14-03-13, 20:32.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Sto predavanja napraviste zasto je Tottenham slab. Pa ne igra Bale, sta imas dalje pricati. Covek, nadrogiran ili ne, sere ga ili ne, najbolji igrac kokosaka i jedan od najboljih ako ne i najbolji ove sezone u PL. Normalno da igraju slabije bez njega, kao da Barsa igra bez Messi-a ili Inieste.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
            Vidi, sve se svodi na Balea, jeste Moussa "igraciste i nista manje zveriste", ali on ne daje golove i ne puni statistike, slicno kao Jack, a Bale to radi i zato pravi toliku razliku. Bale je u zadnjem periodu bio "drogiran" popularnoscu, usao u formu, sralo ga je, a sad se vidi sta je bez njega Tottenham. Kad ga Real uzme na leto, ispadaju oni iz neke ozbiljne price, sem ako ne dovedu vrhunsku zamenu (meni se po glavi mota James Rodriguez, imaju para, a i vec je radio s AVB-om).
            Ne moze Musa sam, ne moze niko sam. Da Musa ne igra bilo bi verovatno isto veceras, mozda i gore. Musa drzi sredinu a Bejl je resenje svakog napada. Sve se vrti oko njih dvojice.

            Stvarno ozbiljno rade i mislim da su pred njima dobre godine, iako ih ne volim nikako ali da su nesto jaki kao sto ih smatraju nisu. Njihovu transfer politiku i sklapanje tima postujem ali totalno nekako mlak tim, bez neke strasti jebem li ga, ne znam, nemaju to nesto.
            sigpic

            Comment


            • Jao Ranokijaa!Kakav debilski korner.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Pa kako ne fali najjace krilo u ligi jbt... Ali imas tu i Dempsija, Ekotoa, Dosona, i pomenuo si Lennona. Pola ekipe... Llorisa necu spominjati jer je Friedel odlican golman...
                To sam ti i napisao maltene sto se Bejla tice lepo je napisao dole Wade. Ekoto nije bas standardan kao pre mali Naughton opet igra koliko toliko to je rotirana situacija. Dempsey-Sigurdson nije to prevelika razlika. Ajde eto Doson jeste klasa za ovakvog Galasa raspalog. Lenon usao. Sve u svemu raspad su bez Bejla, on ih vuce.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                  Vidi, sve se svodi na Balea, jeste Moussa "igraciste i nista manje zveriste", ali on ne daje golove i ne puni statistike, slicno kao Jack, a Bale to radi i zato pravi toliku razliku. Bale je u zadnjem periodu bio "drogiran" popularnoscu, usao u formu, sralo ga je, a sad se vidi sta je bez njega Tottenham. Kad ga Real uzme na leto, ispadaju oni iz neke ozbiljne price, sem ako ne dovedu vrhunsku zamenu (meni se po glavi mota James Rodriguez, imaju para, a i vec je radio s AVB-om).
                  Da nema Mousse, ne bi bili u top6. Ne daje on golove, on samo kontrolise citavu igru Spursa na sredini, sta je on sve odradio za Spurse ove sezone. Spursi bez Mousse nmg, dok se bez Bejla moze, pokazali su to ove sezone, bio Bejlara povredjen, pa su Spursi opet igrali cak i bolje nego kada se ovaj vratio...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Сад слободно може да се каже да се Тотехнем провукао. Људи вечерас су имали само једну шансу, Адебајора пред крај првог дела, примили су 4 гола и дали смешан гол реално. Интер био бољи, пречка Паласија, па онај промашај Камбијаса у 90. минуту.
                    Платили су цену очајног првог меча у Лондону.
                    Last edited by Brajkula; 14-03-13, 20:40.

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Sto predavanja napraviste zasto je Tottenham slab. Pa ne igra Bale, sta imas dalje pricati. Covek, nadrogiran ili ne, sere ga ili ne, najbolji igrac kokosaka i jedan od najboljih ako ne i najbolji ove sezone u PL. Normalno da igraju slabije bez njega, kao da Barsa igra bez Messi-a ili Inieste.
                      Logicno je da ne lete po terenu ali jadno je da ne mogu bez njega 3:0 da sacuvaju.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Интер је платио цену очајног првог меча у Лондону.
                        Brate bolje sto smo primili 3 u Londonu jer ne mozes da verujes na sta bi ovo licilo da smo imali x npr Zamisli Stramu i njegovu taktiku. Ovako nije imao alibi za defanzivniju igru samo kidaj gore i cao zdravo pozdrav.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Meni nije jasno zasto Adebayor stalno!Dokle!Covjek je totalni apsurd!Totenhem se provukao!


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Da nema Mousse, ne bi bili u top6. Ne daje on golove, on samo kontrolise citavu igru Spursa na sredini, sta je on sve odradio za Spurse ove sezone. Spursi bez Mousse nmg, dok se bez Bejla moze, pokazali su to ove sezone, bio Bejlara povredjen, pa su Spursi opet igrali cak i bolje nego kada se ovaj vratio...
                            Imas pravo Freshko, ali opet, golovi i asistencije se broje. Ne umanjujem ucinak Mousse, ali dzabe njegova kontrola veznog reda kad nema golova...
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Logicno je da ne lete po terenu ali jadno je da ne mogu bez njega 3:0 da sacuvaju.
                              Pa dobro, previse opusteno usli u mec..Jbg, desava se.

                              Lose odigrali i sta da se radi. Kad god ovaj tuljan Livermore igra, oni se raspadaju. Lik je glup ko noc..

                              Freskaro, jeste Moussa vazan, ali bez njega, a sa zdravim Parker-om bi opet bili u borbi za top 4, bili bi top 5 sigurno, sada, zbog Mousse, ali pre svega Bale-a su u borbi za to trece mesto...
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                Imas pravo Freshko, ali opet, golovi i asistencije se broje. Ne umanjujem ucinak Mousse, ali dzabe njegova kontrola veznog reda kad nema golova...
                                Није џаба брат мој, да видиш када би Муса прешао у Јунајтед нпр. како би везни ред Јунајтеда тек доминирао, лудница, спрадли би се са лигом. ;)

                                Comment

                                Working...
                                X