Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta ljudi mogu promasiti, ono je neverovatno.

    Ovakav tim da ne moze Basel izbaciti sa igracem vise..Spalletti mora otkaz da popije. Obruka se covek..
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Hajde Rubine izbacuj ovu gerijatriju iz Valencije, koja bruka od ekipe pa to je strašno

      Deda Ballesteros ne može više da se kreće po terenu, koja komedija

      Comment


      • бољи интер у првом делу, штета што није ушла она пречка паласија, кувало би у другом делу, овако ако интерица закуца гол до 70-ог има да буде дупе гаће жваће енглези :d

        најбоље ковачићево полувреме од када је стигао у интер, није идеално, али напокон дечко игра и напокон га страма користи као плејмејкера. права поставка игре и то бих навео, јак пресинг, борбеност, агресивност, само је питање докле ће издржати у овом темпу. прави приступ страме мечу, напокон да је одустао од оног његовог "зихерашког" пиступа, позиционо са дефанзивним везним играчима.

        једина је грешка што гуарин не игра на позицији гаргана, како је пар пута разгрнуо везни ред тотенхема када се вратио на своју половину да исправи своју грешку. дакле, гуарин на гаргана а на лето да се доведе белханда да игра амц, добар шпиц, бољи штопер од кивуа (иако имају ранокију чији ја фан опет нисам, али хвали га јавно мнење) и бољи десни бек. плус треба касано и занети да одрже неки иоле пристојан ниво.

        на крају занети је бог, човек без грешке игра са 40 година сваки меч, међу најбољим играчима интера на терену увек и не сећам се када је тај човек последњи пут подбацио, невероватан спортиса, невероватан. ценим да се никада није доватио ниједног од порока, јер човек који је иоле склон таквим стварима нема шансе да поседује овакву физичку спрему у тим годинама. звериште !

        Comment


        • HAHHAHAHAH

          Comment


          • Ne gotivim ja Spalletija vec dve sezone, mnogo bre negativan fudbal, bunkeri neki, defanzive, uopste ne koristi tim na najbolji nacin, ako ne uzme titulu u Rusiji, mozda i dodje otkaz, igra ove sezone jedna velika NULA...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Zasto Hulk nije izveo penal ??
              Зато што је у екипи опште расуло, очигледно, лоша хемија међу играчима, завист и пакост, нема ни Х од тимске хармоније ту.

              Originally posted by D-Wade View Post
              Ovakav tim da ne moze Basel izbaciti sa igracem vise..Spalletti mora otkaz da popije. Obruka se covek..
              Ма тај циркус тамо не би ни Капело стишао, нема шансе, буше људи један другог на терену, Руси странце првенствено.

              Comment


              • Inter uz ovakvu igru iz prvog poluvremena ako nastavi tako da igra ima ce neke sanse da postignu ta dva gola i da izbore produzetke. A Levante i Rubin igraju smornu utakmicu da je to nenormalno , pa ljudi ne mogu da umuvaju jedan gol ;).
                Samo sto sam rekao , Rondon ga umuva nekako kroz noge cini mi se onog nestretnog golmana Levantea.
                Last edited by Lord Aleksoni; 14-03-13, 19:09.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  на крају занети је бог, човек без грешке игра са 40 година сваки меч, међу најбољим играчима интера на терену увек и не сећам се када је тај човек последњи пут подбацио, невероватан спортиса, невероватан. ценим да се никада није доватио ниједног од порока, јер човек који је иоле склон таквим стварима нема шансе да поседује овакву физичку спрему у тим годинама. звериште !
                  Bez preterivanja...mislim da je on jedini igrac ciji nivo igre nikad nije bio u padu. Samo konstantnost i imam utisak (kad bi hteo) mogao bi jos 5 godina ovako ;)
                  Secam se Maldinija legenda prevelika takodje, bogotac i ti hvalospevi ali imao je povrede u tim poznim igrackim godinama a ovaj tata ni da se saplete a kamoli povredi <3

                  edit: pu pu da ga ne ureknem!
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Ма тај циркус тамо не би ни Капело стишао, нема шансе, буше људи један другог на терену, Руси странце првенствено.
                    Posamarao bi to Don Fabio, kada je mogao Zubu prebaciti u drugi tim Reala dok ne dodje u formu, ove bi bicem udarao.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post
                      Bez preterivanja...mislim da je on jedini igrac ciji nivo igre nikad nije bio u padu. Samo konstantnost i imam utisak (kad bi hteo) mogao bi jos 5 godina ovako ;)
                      Secam se Maldinija legenda prevelika takodje, bogotac i ti hvalospevi ali imao je povrede u tim poznim igrackim godinama a ovaj tata ni da se saplete a kamoli povredi <3

                      edit: pu pu da ga ne ureknem!
                      Ма какво претеривање, човек игра без грешке а броји 40 лета, аплауз, само аплауз.

                      Originally posted by D-Wade View Post
                      Posamarao bi to Don Fabio, kada je mogao Zubu prebaciti u drugi tim Reala dok ne dodje u formu, ove bi bicem udarao.
                      Шлогирао би се Дон тамо, лудница општа што се да видети

                      Comment


                      • Koliko je lud i brz Rodrigo poceo sam da pisem pre gola ona situacija kad je stigao do Fridela kako je usprican moj brat jedini <3

                        Realizacija vrh, coskic prijatelju pa je ti gledaj... Ajde jos 2 pa da smenimo Stramu.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Браво Муса ти си бог, браво Муса Дембеле....ииииииииииииидемо, иииииииииииидемо жабари

                          Comment


                          • Interica se bas razigrala , evo ga jos jedan . Aj sad jos jedan gol pa da gledamo produzetke

                            Comment


                            • Sada ce biti zanimljivo, Spursi ceo mec rezervisani, nista ne igraju, malo posed, malo Moussa sto uradi i to je to... Inter na kontre samo udara...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • A ja gledam Levante
                                Ajde Kondicijo, sutirajte kokoske iz Evrope!
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X