Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je breee
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • BOAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

      Comment


      • Cista ruka ovog crnca...
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Ideeeemoooo. Puni bre!
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • A vala jednom i Barsu da ostete
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Ruka cista, ali neka, dovoljno su pustali ove, da ne kazem sta.

              Comment




              • Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Jeste go neregularan jbg,ali Allegri macka strasno postavio igru,odlicno pokrivaju sve igraci Milana

                  Riccardo Montolivo <3
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Alegri jos jednom majstorski protiv Barse. Samo da ostane ovako do kraja i prolaz uopste nije nerealan.

                    Veliki Masimo i Rikardo macka dominiraju, Konstant me prijatno iznenadio.
                    sigpic

                    Comment


                    • Moralo se vratiti za proslogodisnji ofsajd i penal. Mada i dalje mislim da ce Barsenola veceras u najmanju ruku izjednaciti. Brat Muntari ocajan u prvom poluvremenu, sa ledja mu uzimali loptu kad god su hteli.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Alegri jos jednom majstorski protiv Barse. Samo da ostane ovako do kraja i prolaz uopste nije nerealan.

                        Veliki Masimo i Rikardo macka dominiraju, Konstant me prijatno iznenadio.
                        Kad god sam gledao tog momka ove sezone bio je odlican i pisali smo o tome u Seriji A jednom Ajkulica i ja
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Kad god sam gledao tog momka ove sezone bio je odlican i pisali smo o tome u Seriji A jednom Ajkulica i ja
                          Ja ga nisam dovoljno gledao stoga nisam ocekivao da ovako odigra mec kao sto je ovaj.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma kazem ti i mene iznenadio ove sezone,sjecam se protiv Chieva sam gledao tekmu i on je sabio i naprijed i nazad,bas zahvalan igrac...

                            Bayern meni najjaca ekipa ove sezone definitivno,ova Barcelona ima kakve-takve slabosti,onaj Bayern ako ih i ima minimalne su
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Kad god sam gledao tog momka ove sezone bio je odlican i pisali smo o tome u Seriji A jednom Ajkulica i ja
                              Не бих да коментарисем текму док се не заврши. Што се тиче Константа да обавестим необавештену рају момак је дошао из Ђенове као АМЦ што му је уједно и природна позиција, али ето Алегри га користи на беку и момак кида, увек све од себе даје, а не бих и томе да је солидан техничар, па и дриблер, а на крају и одбрану доста пожртвовано игра.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Не бих да коментарисем текму док се не заврши. Што се тиче Константа да обавестим необавештену рају момак је дошао из Ђенове као АМЦ што му је уједно и природна позиција, али ето Алегри га користи на беку и момак кида, увек све од себе даје, а не бих и томе да је солидан техничар, па и дриблер, а на крају и одбрану доста пожртвовано игра.
                                Ovo znam, zato me i iznenadjuje kako kida pozadi.

                                Ima potencijala u ovom Milanu, samo da Silvio i Galijani odrade ljudski svoj deo posla i bice opet jaki ko zemlja a u Alegrija ne sumnjam nimalo.

                                Evo ga i mocni Mbaje, ajmo sad 2:0 i cao maweni Katalonci.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X