Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Umesto da svi kolektivno uzivamo u prcanju Barse pokrece se bespotrebna rasprava o ligama.
    sigpic

    Comment


    • @ Dale

      Hvala

      Hocu brate i da ne prodjemo dalje , ja sam prezadovoljan s ovim sto smo veceras prikazali.

      Comment


      • Ne razumem, zar ovo nije "najbolji tim u istoriji fudbala"? "Najbolji igrac na svetu"? Smesni su. Kad bi ovaj Skot sudio u revansu, ali nece....

        Comment


        • Originally posted by Vule_89 View Post
          Mesi se nije video na ovoj utakmici,pa niko mu se ne sklanja kao sto mu se sklanjaju u spaniji
          Hajde zivota ti ne provaljuj se

          Svaka cast Milanu,ali ja mislim da su im sanse za prolaz opet slabe,sve je to drugacije kad oni igraju kuci,a jos ce se naloziti kao nezdravi
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Mocni Schalke, teraj Galatu napolje bre!

            Odlican Milan, Boateng bas voli da igra protiv Barse. Kako su se samo Super Mario i Robinho radovali na tribinama.

            Bice zanimljivo na Camp Nou-u.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Radi ovoga se gleda LS

              Svaka cast Milanu puno srce mi bilo kada stavise ovaj drugi
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • U revanshu ocekivati "Katanadjo" od Italijana.Posed lopte ce biti negde oko 80% na strani Barse.Ako nekako Milan uspe da umulja gol,mislim da je tu kraj...;)
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Pa ne verujem da je iko očekivao ovakvu Barsu večeras. Baš loša i indisponirana, bez ideje, i utoliko je iznenađenje veće.
                  Ali je glupo nipodavštavati je sada, a do skoro davila sve protivnike ko zmija žabu. Ali, da i njima neko stane na put, pa šta god bio uzrok tome...
                  U svakom slučaju Milanezi i više nego odlični, a Montolivo me oduševio.

                  Rosso
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Molim Uefu da po hitnom postupku uruči barci neku nagradu za ove silne pasova i posjed lopte, mislim nema smilsla al zasita

                    Milan jak ko zemlja

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Mocni Schalke, teraj Galatu napolje bre!

                      Odlican Milan, Boateng bas voli da igra protiv Barse. Kako su se samo Super Mario i Robinho radovali na tribinama.

                      Bice zanimljivo na Camp Nou-u.
                      Treba staviti opciju da dislajkujes neciji post ,Galata ide dalje!
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        Ovo je dokaz da je Guardiola kurac od trenera , da ko god preuzme Barcu s njom ce dominirati
                        Ja bas mislim da ovo pokazuje koliko je Gvardiola ozbiljan trener jer ako bi svako izdominirao, evo vidis veceras da ne bi
                        sigpic

                        Comment


                        • Zivot ide dalje, Barsa ne.
                          sigpic

                          Comment




                          • Comment


                            • Originally posted by KingEric7 View Post
                              Ja bas mislim da ovo pokazuje koliko je Gvardiola ozbiljan trener jer ako bi svako izdominirao, evo vidis veceras da ne bi
                              Pa upravo to i hocu da kazem , ljudi su pricali moze s Barcom , isto bi bilo i da ih ja vodim , evo vidimo sad kako bi
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Originally posted by soe View Post
                                Treba staviti opciju da dislajkujes neciji post ,Galata ide dalje!
                                Pff, brat Huntelaar ih tera napolje.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X