Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I sta sad ?

    Taj bijednik i ima osmijeh na licu zahvaljujuci gospodinu Arseneu Wengeru koji ga je cekao sve one godine i davao mu svaki put iznova sansu i pored 1000 povreda .. I kako mu je vratio , odlaskom odmah ? Bijednik obicni , i nista vise !
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Taj van Persie bi sada igrao u holandskoj drugoj ligi da mu Wenger povrijedjenom nije dao petogodisnji ugovor...
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Dale View Post
        I sta sad ?

        Taj bijednik i ima osmijeh na licu zahvaljujuci gospodinu Arseneu Wengeru koji ga je cekao sve one godine i davao mu svaki put iznova sansu i pored 1000 povreda .. I kako mu je vratio , odlaskom odmah ? Bijednik obicni , i nista vise !
        Opet je manji od Fabregasa i Nasrija, duze je ostao, vukao, pokusavao. Odbio naftase i pare, nije oblacio Manove dresove, nije koketirao sa klubom u kojem bi zelio da igra dok je bio igrac Arsenala. Mora Arsen da se zapita zasto je to tako. Ja njega uzasno cijenim i volim ali ovako se vise ne moze.
        sigpic

        Comment


        • Cesc je otisao s razlogom, njega ne krivim. Ovaj sljam koji ce doneti Unitedu titulu je nezahvalno djubre.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Kako sa razlogom? On je gori sto puta, on je najvece djubre koje je fudbal vidio po meni. Oblacio stidljivo tudje dresove, doveo ga covjek kao dijete, naucio ga svemu sto zna, davao mu sanse kao tinejdzeru i otisao cim je prigustilo, otisao, a bio ziva legenda kluba. On i Flamini najveci olos, veci i od Nasrija. Samir je bar priznao da ide za pare, kao i Adebajor. Placenici koji to ne kriju, a ovo glumatanje klasicno.
            sigpic

            Comment


            • Cesc je ispran mozak, klasican. Da se on pitao, ostao bi, i veceras bi Bayern ispratili s napunjenom mrezom do vrha. Ipak, okolina ga je trovala, sto samo pokazuje da nije neki karakter. A i da, otkad je otisao, postao je deo Barce i njihovog nacina, ne igre, nego svega onoga sto Katalonci dodaju, da ne objasnjavam, shvatices.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Najveci olos je Van Persie,otis'o je u jednog od najvecih rivala Arsenalu,i koga je on to vuko i pokusavo cim je sposio godinu dana bez povrede ispalio se.
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                  Cesc je ispran mozak, klasican. Da se on pitao, ostao bi, i veceras bi Bayern ispratili s napunjenom mrezom do vrha. Ipak, okolina ga je trovala, sto samo pokazuje da nije neki karakter. A i da, otkad je otisao, postao je deo Barce i njihovog nacina, ne igre, nego svega onoga sto Katalonci dodaju, da ne objasnjavam, shvatices.
                  Brate ako je toliko glup to je njegov problem, ali ikone ne napustaju tako lako, a i kad napuste ne koketiraju tako sa drugim klubom, posebno ne dozvoljavaju da mu se oblace dresovi tudjeg kluba, a on je slozicemo se ikona Arsenala. Mogao je i Maldini da ide, mogao je i Del Pjero, Toti, mogao je i Stivi, Lampard, Gigs, Skols pa nisu. Ispao je ciganin najveci, mogao je ljudski da predje, a ne onako. Flamini mi tek nije jasan, bio je i ostao go kurac bez Vengera i onako je pljunuo na njega. Ali za to mora i Arsen da se krivi, vjerovatno je bilo dosta. Rasirenih ruku ce ga docekati u Realu, ali ja stvarno ne vidim ko bi bolji posao radio sa Arsenalom svih ovih godina,a uvijek je izvlacio maksimum iz onoga sto ima.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by soe View Post
                    Najveci olos je Van Persie,otis'o je u jednog od najvecih rivala Arsenalu,i koga je on to vuko i pokusavo cim je sposio godinu dana bez povrede ispalio se.
                    Ako se ne varam imao je aktivan ugovor sa Arsenalom? Sto je prihvacena Mancesterova ponuda, sto je prihvacena Shitijeva?
                    sigpic

                    Comment


                    • Nisam ga ni poredio s njima dvojicom , ali kad vec hoces po meni je opet on najgori ..

                      Fabregas je otisao tamo gdje je rodjen , u najdrazi klub i ja sam ubijedjen da ce se jednom vratiti u Arsenal ..

                      Sto se Nasria tice , on je otisao i rekao navijacima da ga zaborave , i on ce njih , nije glumio da mu je stalo do Arsenala i dalje , a RVP je sve vrijeme pricao kako voli Arsenal , kako ce ostati ako dodju pojacanja , da ce ostati ako mu familija to bude zeljela , familija jeste to zeljela , ali on ipak ode .. A sto se te nafte tice , mislim da bi navijacima Arsenala lakse palo da je presao u City , nego u United , ali to vec nisam siguran .

                      A ne bih bas rekao da je odbio pare , jer i u Unitedu dobija valjda 200 hiljada sedmicno , koliko i najplaceniji Cityevi igraci
                      Last edited by Dale; 19-02-13, 22:34.
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Jeste Mandzara premocni zabio sretan go,ali niko ne spomenu kako se majstorski zagradio prije toga,primio koptu i proslijedio Robbenu cini mi se,sve je bolji Mario.Nasao se i Gomez u zicer sansi malo kasnije pa sta je uradio,nista...

                        Bayern odigrao lose i dobio 3:1,prejaki su stvarno...

                        Sto se tice Arsenala necu nista da pisem da ne prisjedam ljudima na muku,ali toj ekipi fali 4 ili 5 ozbiljnih igraca bez ikakve provokacije
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Da je presao kao smrad-presao je, u pravu si. Ali kapiram zasto je otisao, jbg, tamo je bio do 16. godine, svi ovi momci koje si naveo su ponikli u tim klubovima sem Frenkija, nesto kao Jack. Flamini je 0, mozda sam mu i previse dao ovom nulom. Ni Hleb nije bolji, srao je o tome kako bi za Barcu na golu stajao, pa eno ga u BATE-u.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Prihvatili su ponudu zato sto bijednik nije htio da produzi ugovor.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Originally posted by Dale View Post
                              Nisam ga ni poredio s njima dvojicom , ali kad vec hoces po meni je opet on najgori ..

                              Fabregas je otisao tamo gdje je rodjen , u najdrazi klub i ja sam ubijedjen da ce se jednom vratiti u Arsenal ..

                              Sto se Nasria tice , on je otisao i rekao navijacima da ga zaborave , i on ce njih , nije glumio da mu je stalo do Arsenala i dalje , a RVP je sve vrijeme pricao kako voli Arsenal , kako ce ostati ako dodju pojacanja , da ce ostati ako mu familija to bude zeljela , familija jeste to zeljela , ali on ipak ode .. A sto se te nafte tice , mislim da bi navijacima Arsenala lakse palo da je presao u City , nego u United , ali to vec nisam siguran .

                              A ne bih bas rekao da je odbio pare , jer u Unitedu dobio valjdad 200 hiljada sedmicno , koliko i najplaceniji Cityevi igraci
                              Sjecam se jednog izdanja Tempa i predstavljanja djecaka kojeg je doveo Arsen Venger. Tada nije bilo interneta, bila je to lijepa prica o novom wonderkidu kojeg je majstorski namirisio opet veliki strucnjak. Tada mu nije bilo tesko sto ide iz Barse, rekao je ispunjen mu je san i da je presrecan sto ce igrati za klub kakav je Arsenal. Odlazili su i bolji od njega, Titi Anri, Patrik Vjeira ali su odlazili drugacije. Ovaj je pljunuo najstrasnije na dres svog kluba cim je dozvolio onu bruku i sramotu sa Barsinim dresom.
                              Pa meni je i Adebajorovo i Galasovo igranje posle Arsenala(a znamo dje su igrali) mnogo manja bruka od onoga sto je Sesk uradio. Shiti ili Junajted isto je, nije presao u Totenhem ili Celsi, a vjerovatno su mogli da ga prodaju nekom drugom, bar da ga uniste godinu dana, neka ga u drugi tim.
                              Persi ima i 250 cini mi se, koliko i Runi, ali znamo da bi dobio i 500 u Shitiju, iako ja nikad nisam sporio da smo mi jedni od rijetkih koji mogu da ponude platu svima. Da je jurio pare ipak bi presao u Shiti, to je jasno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ispravi me ako gresim, trudim se da zaboravim tu sagu...Zar nije City nudio nesto manje para od vas?
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X