Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ‎1:1 ...a moglo je i obrnuto da bude...
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Koliko mi moramo raditi na ovim prekidima pa to nije normalno, svaka iole fiziči dominantnija ekipa nas nadigra u ovom segmentu. RVP je loše izvodio kornere pa smo nekako preživili te silne opasnosti po gol. Mora Pepe početi sljedeću jer 100 puta je bolji u ovom segmentu od malog Varane-a.

      Comment


      • Evo onog faula Varane-a..




        Bio je faul...
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Sudija nije gledao ruku nego je gledao u noge Varane-a, ali opet nikako nije mogao vidjeti eventualno guranje jer je takav ugao gledanja imao, e sad jedino da je pomočnik signalizirao ali nije.

          Iskupio se sudija za onaj penal nad DiMariom, kompromis je čudo

          Comment


          • Originally posted by edohz View Post
            Koliko mi moramo raditi na ovim prekidima pa to nije normalno, svaka iole fiziči dominantnija ekipa nas nadigra u ovom segmentu. RVP je loše izvodio kornere pa smo nekako preživili te silne opasnosti po gol.
            Tacno je sve sto kazes a i dodao bih da morate raditi isto toliko u napadackom delu. Jer ja za sve vreme nisam strahovao ni za jedan vas korner. Dok sam se plasio pasa ili igre ili suta/akcije. Tu se vidi da ste jaki.

            Sva sreca pa mi igramo u PL pa su nam ovkave situacije svakodnevnica (prekidi, korneri)
            sigpic

            Comment


            • Све је ово лепо што ви пишете, али Јуве би издоминирао против обе екипе вечерас, тачка.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Све је ово лепо што ви пишете, али Јуве би издоминирао против обе екипе вечерас, тачка.
                Vidim ja neko nam fali ovde da se hvali sa svojim timom, a ne mogu da se setim ko!?
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Odlican rezultat za Borusiju i pored amaterskih gresaka Vajdenfelera i Humelsa, nece juriti zaostatak u revansu.Humels se iskupio za kiks vec na kraju, dok od Vajdija ocekujem da podivlja na nekoj od narednih utakmica.Ukrajinci ce biti ti koji ce igrati otvorenije i samo treba biti strpljiv i iz kontre sto je pre moguce dati im gol.Subotic ipak nije bio spreman za ovaj mec, ocekujem da ce od subote konacno poceti u prvih 11.Steta sto jedan sut Levata nije usao, nije bio njegov klasican zicer jer je bio u teskom polozaju.Sledeci put ce takav sut uci.Jos kada se uzme u obzir da se igralo bez Gundogana i Subotica danas mogu reci da sam prezadovoljan konacnim ishodom.



                  Nastavite vi sa vasom svadjom.Ignorisite moj post, jer je off-topic.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Све је ово лепо што ви пишете, али Јуве би издоминирао против обе екипе вечерас, тачка.
                    Realnost ti je vazda bila vrlina
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Све је ово лепо што ви пишете, али Јуве би издоминирао против обе екипе вечерас, тачка.
                      Kakav upad u temu.

                      Comment


                      • Originally posted by KingEric7 View Post
                        Tacno je sve sto kazes a i dodao bih da morate raditi isto toliko u napadackom delu. Jer ja za sve vreme nisam strahovao ni za jedan vas korner. Dok sam se plasio pasa ili igre ili suta/akcije. Tu se vidi da ste jaki.

                        Sva sreca pa mi igramo u PL pa su nam ovkave situacije svakodnevnica (prekidi, korneri)
                        Ma stid me pisati koje su nam sve ekipe davale golove iz kornera i sl. prekida i što je najgore to nam se ponavlja iz sezone u sezonu.

                        Nije bilo Pepea pa smo zato bili bezopasni, Varane slabašan i bukvalno nije imao šanse protiv Ria i ostale kompanije.

                        Comment


                        • Originally posted by Maric91 View Post
                          Odlican rezultat za Borusiju i pored amaterskih gresaka Vajdenfelera i Humelsa, nece juriti zaostatak u revansu.Humels se iskupio za kiks vec na kraju, dok od Vajdija ocekujem da podivlja na nekoj od narednih utakmica.Ukrajinci ce biti ti koji ce igrati otvorenije i samo treba biti strpljiv i iz kontre sto je pre moguce dati im gol.Subotic ipak nije bio spreman za ovaj mec, ocekujem da ce od subote konacno poceti u prvih 11.Steta sto jedan sut Levata nije usao, nije bio njegov klasican zicer jer je bio u teskom polozaju.Sledeci put ce takav sut uci.Jos kada se uzme u obzir da se igralo bez Gundogana i Subotica danas mogu reci da sam prezadovoljan konacnim ishodom.



                          Nastavite vi sa vasom svadjom.Ignorisite moj post, jer je off-topic.
                          Пајо срећа је што ће Борусија да прође, да Јуве има озбиљног такмаца у 1/4, слаби су остали.
                          Добра је и Барса.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Све је ово лепо што ви пишете, али Јуве би издоминирао против обе екипе вечерас, тачка.
                            Meni se cini da je Seltik ubijao Juve juce od igre, ne dade im se jbg. Onakav Juve ne bi nista mogao ni Realu ni Mancesteru, ali svi znamo da ce Juve vec za dvije nedelje biti mnogo bolji.
                            sigpic

                            Comment


                            • Auuu Vladane sta ti je taj post trebao!? Sad ce brajkulica da te pojede!
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Rezultat nekad jednostavno ne pokazuje pravo stanje stvari.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X