Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    кад већ хвалимо лиге ајмо Јуве и Милан до финала као 2003
    Милан прошао, Јуве на добром путу ;)
    uuu sivse ambiciozno matori Juve igra odlican fudbal, i ne bi bilo iznenadjenje da dogura i do finala. Ali Milan...
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Милан као Челзи прошле године

      Comment


      • Bez ljutnje Brajkula, ja bih vise voleo da finale bude poput onog iz sezone 96-97 sa istovetnim raspletom !
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Znate kako ide ono da timovi iz kojih ode Ibrahimovic osvajaju LS te sezone. Znaci sada je red na Milan.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by Mladen View Post
            Bez ljutnje Brajkula, ja bih vise voleo da finale bude poput onog iz sezone 96-97 sa istovetnim raspletom !
            Танкосава то, мало ми да се веселимо, доста смо губили та финала

            Comment


            • Mexes



              Spoiler

              Comment


              • Mekses ono da napravi

                Comment


                • A sto je Kovinjalo sve vreme Bojana oslovljavao sa Brkic?

                  Comment


                  • Mekses

                    Da je ovakvo sudjenje bilo Junajtedu bilo bi mnogo vise price...

                    Sve u svemu placenici zavrsili sa LS i ove godine, odlicno. Steta sto su se igraci Reala glupirali na pocetku i nisu koristili silne sanse, posle 15-ak minuta je sve trebalo da bude zavrseno. Genijalni Roberto, Dzeko desetka, malo i lijevo krilo

                    Mocni Dortmund prvi poraz Ajaksa od njemackih timova na domacem terenu u istoriji!

                    Dobro je sto je Milan pobijedio, mislim da ce biti mnogo lakse velikanima protiv njih nego sto bi bilo protiv Zenita iako Zenit nema neku igru, strasno sebicni igraci, sve na silu ali imaju vise klase od ovogodisnjeg Milana.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Topdzija View Post
                      Znate kako ide ono da timovi iz kojih ode Ibrahimovic osvajaju LS te sezone. Znaci sada je red na Milan.

                      Pomeri se sa mesta da ne cuje zlo
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Stvarno vise nemam komentar za Mancini-a, koliko taj covek nema pojma to nije normalno, sta je on pokusao protiv Reala jos fora umalo da na kraju City i dobije, mada je ono smesan penal bio za mene, prece bih dao zuti za simuliranje, najbolje je da nista nije svirao.

                        Mexes u fazonu "sta ce nam Ibrahimovic, imate mene" kakva golcina, alal vera, verovatno gol sezone, po meni (mnogo) bolji od Ibrinog.

                        Comment


                        • Koja je sprdnja City, covjek ne zna gdje udara(Mancini), znaci poslije ovih sramotni igara u LS, mislim da ce i drugi timovi u PL ici drcnije na njih i da ce teze prolaziti.
                          Njihova igra se svodi na otaljavanje prvog poluvremena i onda o ruk zadnjih pola sata, svi u juris, to moze protiv malih ekipa, ali u LS ne prolazi.
                          I sto je najgore ponovo su najveci foavorit za uzmanje PL.

                          Kakav gol Meksesa, odlican
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Занимљива причица односа италијанских и енглеских клубова (конкретно Калча и ЕПЛ) након досадашњих овогодишњих резултата у европским надметањима:

                            Comment


                            • City je sprdnja od tima... Njihov posjed lopte se svodi na dodavanje medju stoperima i pokusavaju umoriti protivnika na taj nacin.. Drze se filozofije ako protivnik nema loptu ne moze ni zabiti. Takav se fudbal moze igrati protiv ekipa koje nemaju kondicije za 70 min presinga...

                              Zbog takve igre i jesu favoriti za osvajanje EPL-a.. Ali ne vjerujem da ce ga osvojiti..
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Uvek Serija A > EPL

                                Ma para vrti gde burgija neće. Finansijski mnogo bolje stoje timovi sa ostrva... Italijanski timovi već neku godinu nisu ostvarili kupovinu jednog igrača €20m i više... Plate su se smanjile pa će u budućnosti najveća plata u Kalču biti nekih €6m po godini, mada i to retko. I to samo za zvezde timova, dok u Engleskoj duplo veće plate su u TOP timovima.

                                Druga je stvar izuzetno dominantna igra Juventusa, pre svega Konteov sistem igre. Fenomenalno je posložio sve to i Juve sad može da se nosi lagano sa svim TOP timovima EPL a biće vrlo interesantno videti ih protiv dvojca iz Španije. Novi stadion je doneo isto dosta dobrog...

                                Inter će igrati značajnu ulogu u LŠ naredne godine, možda neki maximum će biti 1/4 finale a biće vrlo interesantno videti i Fiorentinu ako Bog da u LŠ. Roma i Milan sa pravim ljudima na pravim mestima mogu isto biti stabilni učesnici LŠ a za Napoli ne znam šta da mislim. Prodaće Kavanija na kraju sezone i ne znam koju zamenu planiraju. Ako misle Matrija onda je LE za njih ipak realno takmičenje...

                                A u LE Englezi rade kao što i Italijani prethodnih godina, takoreći ništa. Doduše pamti se ono iznenadjujuće potpuno finale Fulama... Ove sezone slabo su krenuli.

                                Ali dobra je zadnja rečenica, nikad ne treba otpisivati Italijane. I sa manjim ulaganjima mogu da se dovedu dobri igrači, manjak je para treba se usredsrediti kao Nemci na mladje kategorije, naravno i dalje nastaviti sa odličnim skautingom pre svega u Južnoj Americi.

                                A što se tiče loših izdanja Čelsija i Sitija u LŠ, teške grupe su imali a i loše su vođene ekipe od strane trenera. Kad se sve sabere ne dobija se prolaz dalje. Milan na primer da je bio u nešto jačoj grupi glavu dajem da ne bi prošao dalje...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X