Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja mislim da ce Atletico opet sve da postroji,mada nadam se da ce Rafa Benitez ovo ozbiljno da shvati jer se moze trofej uzeti
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Брате колико си ти лош човек
      Интер-Наполи финале и ја срећан
      Nemoj tebi nesto slucajno da prodje bez Italijana. Kapiram da i u EL navijas za Kantu
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Originally posted by Mladen View Post
        Nemoj tebi nesto slucajno da prodje bez Italijana. Kapiram da i u EL navijas za Kantu
        Хахахахах....њет, Олимпијакос

        Акиша, Атлетико Мадрид гази Челзи без да се мало помуче као у Супер Купу Европе. ;) Фалкао

        Comment


        • Po meni su Atletico,Chelsea,Tottenham i Zenit najveci favoriti za osvajanje ove sezone.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Хахахахах....њет, Олимпијакос

            Акиша, Атлетико Мадрид гази Челзи без да се мало помуче као у Супер Купу Европе. ;) Фалкао
            Nije tada Rafa bio trener,jak je taj na dvije tekme nece to bas tako lako ici;)
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ne provodi se Rafa bas dobro protiv Atletica,izbacili su ga kad je vodio Liverpool,a i pobdjeli u finalu super cupa kad je vodio Inter.
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Ма тешко да ће Атлетико опет, тешко је одбранити ова европска такмичења.
                Што каже сое, Тотенхем је права екипа...Боаш знак како се то ради ;)
                Иначе, ја навијам за Лацио да освоји, чисто да се зна

                Comment


                • Ma ne sekirajte se vi za Chelsea,samo da Rafa dovede zadnjeg veznog koji zna igrati,a mozda i onaj jadnik nastavi davati golove,sav je isprepadan
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • 78186m - Christian Eriksen (20. godina)
                    74361m - Henrikh Mkhitaryan (23 godine)
                    72702m - Andrea Pirlo (33. godine)


                    Do sada u LS

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Ма тешко да ће Атлетико опет, тешко је одбранити ова европска такмичења.
                      Што каже сое, Тотенхем је права екипа...Боаш знак како се то ради ;)
                      Иначе, ја навијам за Лацио да освоји, чисто да се зна
                      Prodace Falcao-a u januaru, zato nije igrao grupnu fazu.

                      EDIT: Mada ovaj krvavi Chelsea sam sebi radi o glavu. Ovi im cuvaju Radamel-a, a oni ispadnu iz LS-a. Mada ce Roman opet da ga iskesira bez problema, igrali ili ne igrali LS. Treba im krsten spic za PL. Isti slucaj i sa City-em. Najurice nekog spica, a mozda i ne oteraju, vole oni da ih gomilaju kao Kahn plejmejkere. To su dve ekipe koje mogu da ga plate. Real-u ga nece prodati.
                      Last edited by Ernesto; 07-12-12, 02:11.
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Originally posted by Mladen View Post
                        Cekaj njima ovaj gol nisu priznali?
                        Veruj mi da nisam obraćao pažnju na to... Ali izgleda da je stvarno lopta prešla liniju...

                        Spoiler


                        Dao je čovek juče 2 gola, ukupno 4 u LE ali ovo je sramotno. Prazan gol...

                        ironicaly hawk eye in football started today
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Нема шансе да је прешла целим обимом јер играч који избацује лопту са гол линије стоји стајном ногом на самом рубу гол линије, с колико треба да му нога која шутира лопту буде иза стајне да би цела лопта целим пречником прешла линију, логика, дакле ни говора о голу.
                          Сад јесте ова угао камере зајебан, па се чини, тј. доводи у дискутабилну ситуацију да се ради о голу.
                          Било како било имао је цео празан други угао, не знам зашто лопту једноставно није поспремио у тај угао. Изговор да није могао би био смешан јер дечко игра за Интер не уа Хајдук из Куле, мада мислим да би и Хајдукови шпицеви одрадили ову ситуацију квалитетније. Невероватно како је испао траљав из целе приче.

                          ЕДИТ: Овај ХоСкор направио свој тим групне фазе ЛШ, овако некако:


                          По мом мишљењу доста глуп тим, где нема ниједног играча Дортмунда, а чак два из Шалкеа, и чак три из ПСЖ-а. Менез мора да замени место са Ројсом одмах!
                          Такође нема ниједног играча Бајерна из Минхена, Реа Мадрида....лоше одрађено.
                          Last edited by Brajkula; 07-12-12, 13:14.

                          Comment


                          • Au tri igraca PSZ...

                            Mada tesko je napraviti ove timove, kada imas bezbroj igraca jbg, ali ovi su ga bas preterali...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Они су ово одрадили по овим просечним оценама, сад како су исте давали овим играчима, а некима мање то је да се запиташ. Колику ли им ј еРојс имао просечну оцену то ме занима кад је Менез са најнижом у везном реду имао 7.8

                              Comment


                              • Smesan izbor.

                                p.s Brajkula,otisla mi kafa kroz nos kad sam video kako si napisao 'whoscored' na cirilici

                                Comment

                                Working...
                                X