Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LFC: Reina, Wisdom, Downing, Carragher, Skrtel, Suso, Sahin, Henderson, Assaidi, Cole, Shelvey.

    Subs : Jones, Enrique, Coates, Gerrard, Allen, Sterling, Suarez.

    Večeras se Rodgers odlučio za 4-5-1 sa Jonjom kao najbližim golu YB-a. Iza njega Assaidi i Suso na krilima, te Cole u sredini, a kao defanzivni vezni Henderson i Sahin. Henderson sve više dobija priliku za igru, a i zaslužio je svojom partijom protiv Wigana. Nadam se da neće biti potrebe da ulaze Suarez, Gerrard, Sterling i da se umaraju pred teško gostovanje kod Swanseae.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • kolko mi je gotivan ovaj assaidi

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Baloteli to radi sa stilom, ovaj je jednostavno seljacina. Zvizde igracima Partizana (sto je i normalno jelte, i Zvezdi se zvizdi u NS) i on se okrene prema zapadu i kao nesto se pravi da ne cuje i krene svima da psuje mater. Jedno je biti ekscentrican drugo malouman.
        Za takvu vrstu ponasanja ne postoji dobar ili los stil i jedan i drugi su idioti, samo je ovaj nas dostigo vrhunac idiotizma
        Last edited by Mladen; 22-11-12, 20:43.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • dzerard ulazi umesto wisdoma... hendo ce na desnog beka


          edit : SHELVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEY
          Last edited by bjelaksson[YNWA]; 22-11-12, 20:39.

          Comment


          • Boze sacuvaj sta Stuttgart radi ovog Steaui,ovo je ludilo kako ljudi igraju

            Neka ga je stavio i Jonjo legenda...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Kakav je gol postigao Shelvey?
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Boze sacuvaj sta Stuttgart radi ovog Steaui,ovo je ludilo kako ljudi igraju

                Neka ga je stavio i Jonjo legenda...
                Da nisu na nekim drogama?
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Je l' ovo Cole asistent? Hajde neka, samo da se proda u januaru, a Jonjo rutinski za 1-0. Wisdom je bio jako loš tako da ne čudi ova izmjena Rodgersa.



                  Respekt za navijače Young Boysa.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Originally posted by mareliverpool View Post
                    Kakav je gol postigao Shelvey?

                    Comment


                    • Originally posted by Mladen View Post
                      Da nisu na nekim drogama?
                      Trce ko navijeni,ovo bas odlicno izgleda + strasno izvode kontre i prekide ,tri gola glavom i jedan fantastican nogom
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Jonjo i Suso objasnjavaju, Joe Cole igra jako dobro za sada. Mogli smo jos koji umuljati, ali nije lose ni ovako.
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Da mi je neko rekao da ce Stuttgart voditi 4:0, a da Ibisevic nece zabiti gol rekao bi da je lud. Samo Ibisevic je odradio svoj posao pojavom Svi njega prate, a Kuzmanovic na drugu stranu posla loptu i zabi ga Sakai. Valjda ce ga pristaviti u drugom.

                          Comment


                          • Gledajuci meceve u utorak, pomislio sam u sebi bice dobrih meceva za dve nedelje i u LS i u LE.Kad ono nista nece biti zanimljivo sem meca Sahtjor-Juventus i par malih meceva koje tesko da cu pogledati.

                            Cesi imaju 2 predstavnika u sesnaestini finala LE.

                            Liverpul i Njukasl su me malo razocarali.Ocekivao sam od Liverpula da ce sinoc obezbediti prolaz, a da ce Njukasl i posle ovog meca biti prvi u grupi ispred Bordoa.A rezultati bili suprotni od mojih ocekivanja.Sreca po Liverpul da je Udineze ispao iz kombinacija, pa bi mogli u poslednjem mecu odigrati nezainteresovano.Njihov plasman ce puno toga zavisiti od meca Jang Bojs-Anzi gde mogu gosti sebi da priuste i poraz od jednog gola kako bi zavrsili prvi u grupi, ali siguran sam da nece nista da prepuste slucaju i da ce barem neporazeni da napuste Svajcarsku sto Liverpulu preostaje da ostane neporazen na Friuliju.
                            Njukasl obezbedio plasman, ali cini mi se da njima ne znaci puno da li ce biti prvi u grupi ili ne.Ja ne bih svakako na njihovom mestu ostao ravnodusan na cinjenicu da je uspred njih tim protiv kojeg su ubedljivo slavili sa 3:0 u drugom kolu.

                            Comment


                            • Sta gledate drugari veceras? Ja cu najverovatnoje Dortmund - City jer ocekujem najzanimljiviji mec. Verovatno ce City u napad, ne bi li osigurali Ligu Evrope. Cuo sam da je Mancini reko da ce tu juriti trofej, ne znam da li je to tacno. A i da vidimo na kom nivou ce Mazic odraditi posao
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Interesantno da prosle godine od Engleza samo 2 tima prosla u nokaut fazu a kako stvari stoje i ove ce biti tako ;)
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X