Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Забо бих Адриана песницом па макар ме искључили доживотно да не терам лопту!
    AL baš... Kako bi mu uterao desni kroše, da dobije upalu pluća ako ga promašim...

    Comment


    • Originally posted by Krle View Post
      Sve treba sačekati, samo dajem ličnu prognozu...
      Ma ok je to,samo je Dortmund meni nekako bolji kada su u poredjenom polozaju,to su pokazali protiv Reala u obije tekme i protiv Citya(Englezi su ipak bili favoriti kuci),vidjet cemo na sta ce to da lici sutra.U svakom slucaju mislim da Real i Borussia idu dalje...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Samo steta za Juve sto principino nece moci igrati sljdececu utakmicu,al eto tu je Pogba da zakrpi to mjesto.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Dortmund je jedva Ajaxa i kuci dobio,treba to malo sacekati ipak...
          Слажем се, мислим да и Ајакс има своју рачуницу сутра ;)

          Comment


          • Originally posted by soe View Post
            Samo steta za Juve sto principino nece moci igrati sljdececu utakmicu,al eto tu je Pogba da zakrpi to mjesto.
            Пол Погба је сасвим пристојна замена, у осталом дечко се константно потврђује од како је у Јувеу.

            Comment


            • Samo ne bi ja Siti jos otpisivao , sutra ako dobiju Reala sto nije nemoguce moze tu svasta biti naravno pod uslovom da Ajax dobije Borusiju sto isto nije nemoguce , ovde moze svako svakoga otresti
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Ne vjerujem sta je ovaj Adriano uradio. Sram i stid da ga bude.

                Ne znam koji qrac radi ovaj Di Matteo. Ako misli da i ove godine moze osvojiti ligu prvaka kao i prosle, onda se debelo prevario. Gledao sam pomalo utakmicu i Juve ih je razbio samo tako.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Samo ne bi ja Siti jos otpisivao , sutra ako dobiju Reala sto nije nemoguce moze tu svasta biti naravno pod uslovom da Ajax dobije Borusiju sto isto nije nemoguce , ovde moze svako svakoga otresti
                  Ako Mou dozvoli sebi dva poraza zaredom, not gonna happen'...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Ma ok je to,samo je Dortmund meni nekako bolji kada su u poredjenom polozaju,to su pokazali protiv Reala u obije tekme i protiv Citya(Englezi su ipak bili favoriti kuci),vidjet cemo na sta ce to da lici sutra.U svakom slucaju mislim da Real i Borussia idu dalje...
                    To definitivno...

                    Smeo bih da igram sutra 2 na Borusiju. Znaće da privede posao kraju Klop sutra, moraju jednostavno sutra da obezbede prolaz, ko će da kida živce u zadnjem kolu. Ajax je davao neke golove iz prekida a i ove sezone imaju još neiskusniju ekipu nego prethodnih godina. Babel i ovaj panj Poulsen su tu, ovim ostalima možda prva velika sezona u LŠ. Sjem De Jong i Eriksen zeleni nekako još da igraju pod ovakvim pritiskom plasmana u narednu rundu.

                    1.80, realna kvota...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Za one koji nisu gledali, danas je Iniesta napravio jedan mali šou...
                      sigpic

                      Comment


                      • Odavno odvratniji potez nisam vidio, Adrijano je za manje od dva minuta tako pljunuo na fer plej da je to strasno. Mada mu ni saigraci nisu nista bolji, bar da su ih odma pustili kad su krenuli s' centra da daju gol. Bas gadan potez. Nema nista protiv pravila ali preodvratno. Nadam se da ce im mreza u osmini biti do vrha napunjena i da ce primati golove iz ofsajda, nepostojecih penala. Iako se znam to nece desiti, nema te ekipe koja ih moze poniziti.
                        Dzaba i strasan fudbal koji igraju, vjerovatno i najatraktivniji u ovom trenutku u Evropi kad rade ovakve stvari.

                        Sa druge strane Inijesta se poigrao. Treba da uzme zlatnu loptu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Krle View Post
                          To definitivno...

                          Smeo bih da igram sutra 2 na Borusiju. Znaće da privede posao kraju Klop sutra, moraju jednostavno sutra da obezbede prolaz, ko će da kida živce u zadnjem kolu. Ajax je davao neke golove iz prekida a i ove sezone imaju još neiskusniju ekipu nego prethodnih godina. Babel i ovaj panj Poulsen su tu, ovim ostalima možda prva velika sezona u LŠ. Sjem De Jong i Eriksen zeleni nekako još da igraju pod ovakvim pritiskom plasmana u narednu rundu.

                          1.80, realna kvota...
                          Што се кладионице тиче, ценим да ће бити доста голова, тако да ми је оба тима дају по два гола квота 5.00 више но примамљив изазов.

                          Comment


                          • Kaze Srna da su htjeli pustiti gol , ali Stepanenko to nije shvaito .

                            Mada , gledao sam sad pregled , Srna gine tamo na desnoj strani i napada protivnika , pa sad kome vjerovati
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Што се кладионице тиче, ценим да ће бити доста голова, тако да ми је оба тима дају по два гола квота 5.00 више но примамљив изазов.
                              Ne smem da se pojavljujem sutra ako Borusija razočara... Ma Levandovski k'o u prvom meču, samo mnogo ranije i to je to...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Chiellini on Luiz Adriano's goal: "If he does that to us, we would end the game with 8 players."

                                Kratko i jasno!

                                Comment

                                Working...
                                X