Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne treba ni da prodjemo grupu sa ovakvom igrom. Dosta je bilo srece, izvlacenja i ne znam ni ja cega.
    Prvo nek se srede stvari u svlacionici, pa onda na terenu.

    Povrijede nam se Terry i Lampard i mi se raspadnemo. Imamo par igraca koji ne zasluzuju da igraju za Chelsea, i treba ih se otarasit.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Izjednaci Muller...

      Hat-trick sramnog Adriana...

      Nego ne mogu da verujem sta radi ovaj mali Oscar, napravi Torres visak, sam Cole kao duh samo pas da mu baci, on odluci da izgubi loptu, neiskustvo...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Apsolutno zasluženo 3. gol...

        SEBA!
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Kakvo gazenje , pade i treci .

          Bravo za Juventus !
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Стара Дама, озбиљна екипа!

            Comment


            • Bice Abramovic bijesan

              3-0
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Atomski mrav za 3:0, unistili su Celsi veceras, sjajna kontra...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Cepaj Chelsea bre! 1 bod protiv Ukrajinaca i idemo dalje.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja sam se malo zajebao, ima Celsi sansu za prolaz dalje, lose vidoh tabelu malocas... Dakle Celsi valjda dobija Nordjelland, a Juve gubi od Sahtjora i Ukrajinci i Plavi idu dalje...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Juventus bolja ekipa nema sta,Chelsea je bas nadigran u ovoj grupi i sve to pripisujem Di Matteu koji nikakav sistem nije napravio i nije znao sta da radi s ovim igracima,nadam se da ce neko drugi taj posao da odradi bolje...cao Roberto

                      Kako igraci Valencie dominiraju kada imaju loptu cak i sa igracem manje,ljepota kakav se fudbal igra u Primeri
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Ja sam se malo zajebao, ima Celsi sansu za prolaz dalje, lose vidoh tabelu malocas... Dakle Celsi valjda dobija Nordjelland, a Juve gubi od Sahtjora i Ukrajinci i Plavi idu dalje...
                        Ima naravno...

                        Problem je što se Šahtjor već plasirao dalje a i Juve teško da će da propusti ovu priliku...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Juve odrzao strasan cas fudbala
                          Sa kojom lakocom su stvarali sanse, osvajali prostor, kakva transformacija. A genije diriguje

                          Sahtjor je ipak usudjem se da kazem daleko najjaca ekipa u grupi i nista Juveu jos nije sigurno. Jos se nije desilo da aktuelni sampion ne prodje grupu.
                          sigpic

                          Comment


                          • za sve postoji prvi put
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Dosta rupa u odbrani Celsija, vezni red isto tako nije postojao ni u fazi odbrane ni u fazi napada, mislim ajde, Mikel koliko toliko, ali Ramires, pa taj covek je komedija. U napadu nit' smrdi, nit' mirise. Juve danas 26 suteva, 15 u okvir gola, i to dovoljno govori o spremnosti ekipe i samom mecu koji je Juve realno izdominirao.
                              Sta se meni svidja kod ovoga tima jeste sto isti ima dubinu, ima klupu, ima dosta igraca, kad vidim da jedan Giovinko bez obzira na formu, sedi na klupi, to sve govori. Mnogo je jak Juve...;)
                              Last edited by Freshman; 20-11-12, 21:49.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Још Милан сутра да испимпује Андерлехт и да буде 100 посто у првој фази што се жабара тиче.

                                ЕДИТ: Мада опет остављам мало резерве за Јуве, с тим да мислим да ћемо сигурно узети у Доњецку бар бод.

                                Comment

                                Working...
                                X