Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by prskaj View Post
    Ozil kolko je bolestan, nerealno ga gotivim. mnogo znaci, u svakoj ekipi bi bio strasno bitan
    Jel ima neko posebno znacenje ovo Ronaldovo proslavljanje - samo polako?
    Ima,tako tretira sve navijace koji ga naljute

    U zadnje vrijeme stalno ovako proslavlja golove protiv Barcelone;)
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Odličan napad Schalkea, Arsenal smorio, ništa ne igraju...
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Ау какав пенал свирну човек за Малагу, равно смеху
        Хоакин преко гола, чисто да се испоштује правда...

        Comment


        • U subotu je sutirao penal u 86. i sutnuo preko gola i opet mu dali da sutira. Neverovatno.
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Izjednacio Ajaks, jao kad bi tako ostalo da se i ove godine pozdrave u grupi!
            sigpic

            Comment


            • Sergio brate mili, posla po burek Hummels-a i onda pet metara preko?
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Ja koliko vidim, Ramos se bas nesto zamerio Frizuri. Te je prvo bio Modric, pa sada Alonso. Eto ti Serhijo, samo ti nerviraj Acu...

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Sergio brate mili, posla po burek Hummels-a i onda pet metara preko?
                  Mislim da je Kevin nastradao,a ne Hummelsinho...batice da je veliki Marcelo tu veceras ovaj Piszcek bi sam trazio da izadje
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Esijen ni sijenka nekadasnjeg igraca, kako ga je tuzno gledat'. Nekad je mogao dvije utakmice zaredom lagano da odigra, sad umoran, spor, lako ispada, prodaje lopte...
                    sigpic

                    Comment


                    • Ajax zasluzeno izjednaci u samoj zavrsnici prvog poluvremena preko De Jonga, ponovo igraci City-a bleje. Gol City-a fina akcija, nakon izmisljenog pasa Yaya-e prema Milneru ovaj uposljava Nasri koji plasira ala Henry.

                      Dzeko nije lopte dobio u ovih 45 minuta ...

                      Comment


                      • Originally posted by asprilja View Post
                        U subotu je sutirao penal u 86. i sutnuo preko gola i opet mu dali da sutira. Neverovatno.
                        Zar nije rezon da daju malom gospodinu da suta?
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Zar nije rezon da daju malom gospodinu da suta?
                          Ja ne znam stvarno cime je to Hoakin zasluzio da sutira. U subotu sam ih cekao i cim sam video da prilazi lopti rekao sam, zasto bre Isko ne sutira? I Hoakin zvani tehnike suta bez je posalje u publiku i sad kada sam video da prilazi lopti pao mi mrak na oci, batica opet ko sivonja. Sramota.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Ако мислиш на Иска, једини играч који нешто прети Милану који у овом мечу сасвим солидно стоји...Малага није направила поштену шансу, два шута Иска ван 16 метара и то је то....и наравно смешан пенал, нмг да вам опишем речима какву је глупост Проенца свирао.
                            На другој страни Ел Шарави пропустио доста изгледну прилику, он и млади Де Шиљо по неком мом гледишту најбољи на терену вечерас што Росонере може да радује на неки начин јер оба момка су доста млада, по 20 година.

                            Comment


                            • Dinamo (Rekreativo u LP-a ) nastavlja po starom. Jednostavno ova ekipa nema kvalitet da išta napravi u ovom takmičenju. Mislim da bi Ludogorets pružao dosta veći otpor protivnicima od Dinama i baš šteta što im zabiše onaj gol u 98'. Posjeta ponovo mizerna, ne shvatam kako je više ljudi bilo u kvalifikacijama protiv Maribora, Ludogoretsa negoli sada protiv super jakih ekipa kakve su PSG i Porto.

                              I Čačić je dobro zeznuo sa formacijom, Vidu na zadnjeg veznog (), istina je da je tu poziciju igrao jedno vrijeme, kada je bio još u omladinskim pogonima i po potrebi (povrede + kartoni), ali u ovakvoj prilici kada tu imaš Calella i Brozovića stavljati njega, a Vršaljka na poziciju desnog beka je apsolutno nelogično i neispravno. Valjda Halilović dobije priliku u nastavku, da nisam džabe protračio vrijeme, obećao je Čačić da će dobiti veću minutažu za igru.
                              Last edited by Merlin; 24-10-12, 20:45.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Fin mec za sada, ujednaceni Dortmund i Real, alal vera Ozilu za loptu, nema sta. Gde li je krenuo Weidenfeller Gledah malo i Arsenal vs Schalke, ne deluje mi preterano interesantnim, jedna dobra sansa za Salke, zuti Afellay-u za pokusaj simuliranja penala.. da je znao bolje da padne ono bi sigurno penal bio. Arsenal ima posed, ali ne videh da su neku dobru sansu imali.

                                Comment

                                Working...
                                X