Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Plače mi se kada znam da nam je falilo tri je..na minuta i da sada bude 50.000 ljudi na Marakani, a vidim da na JNA ima samo 12.000. Srećno partizanu..


    Niko nema Zvezdo, to što imaš ti....
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

    Comment


    • Anzhi u 135 minutu postize gol
      Ipak su ga ponistili
      Last edited by Indigo; 20-09-12, 20:15.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • A Inter kvalitetno igra kuci, zaista kvalitetno.
        5 gol primljen u evropi ove sezone, 2 komada Hajduka i 2 Vasluia.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Vidim da Bilbao gubi... kakav raspad od ekipe.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by KERSDRS
            Imam problem na RTS. Ne cujem komentatora od vodje koji sam peva preko razglasa. Ovaj Inter prsko :/
            Koji ti decko kompleks imas. Ako ga ne cujes, onda nemoj ni ovde da ostavljas svoje komentare, molim te.
            sigpic

            Comment


            • Koliko samo golova na Young Boys - Liverpool. Kao sto ranije rekoh, dosta igraca je odmaralo za derbi za vikend, tako da ova malo losija igra Liverpoola ovog puta nece biti strozije komentarisana.
              Shelvey strasno odigrao, kao i onaj mali Wison koji je strasno skocio kod onog gola. Obojica su moguci potencijal za LFC.
              sigpic

              Comment


              • Ma ne glume ovi iz Nefcija uopste, padaju kao debili neki
                sigpic

                Comment


                • Muškarac iz Niša, koji već 16 godina pati od hronične nesanice, zaspao je malopre gledajući prvo poluvreme meča Partizan-Nefči.
                  Aca sumirao najbolje 1. poluvreme

                  Comment


                  • Dobra tekma za sada Tottenham-Lazio. Nešto bolji Tottenham iako je i Lazio imao nekoliko finih prilika. Gonzalez uhvati iz prve loptu na nekih 20-ak metara i pogodi prečku, a kakav bi samo gol bio Lloris nije mogao ništa. Tottenhamu čini mi se neopravdano poništen gol Dempseya, koji je bio u najgorem slučaju u liniji sa zadnjim igračem Lazia. Na snimku se baš vidjelo da ofsajda nije bilo, zadnji igrač je bio Laziov, ali uspjela im je zamka na koju je nasjeo pomoćni sudija.

                    Partizan izgleda opet tijesno, valjalo bi kada bi se ponovila tekma protiv Tromsa i neka minimalna pobjeda, jer ako protiv nekoga mogu igrati i pobijediti ga to je Neftci.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Dobar ovaj iskompleksirani sto ostavlja jadnicke komentare. Mitrovic buduci centarfor reprezentacije, mogao bi vec polako da ga zove, veliki potencijal

                      Comment


                      • Kakav je ucinak Lloris-a za sada?

                        EDIT: Dobar ovaj Mitrovic, treba mu dva sata da se namesti na sut...
                        Last edited by Sir Giggsy; 20-09-12, 21:26.

                        Comment


                        • 3. poništeni gol Tottenhama večeras. Ali 2 su opravdano poništena u 2. poluvremenu, 1. zbog ofsajda Balea, a drugi zbog prekršaja Caulkera.

                          @Sir Giggsy

                          Lloris je odradio korektno svoj dio posla, ono što je imao lopti to je sve pokupio.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Beda, tuga... ali na kraju krajeva realna slika naseg fudbala...

                            Comment


                            • kakva je legenda ovaj Miljkovic, ima snage da trci celu utakmicu (uglavnom beskorisno), a ne moze da ubaci jednu loptu u 16. Sale Ilic doktor, L.Markovic totalno podbacio, Lazevski presmesan

                              Comment


                              • Originally posted by vladream View Post
                                Dobar ovaj iskompleksirani sto ostavlja jadnicke komentare. Mitrovic buduci centarfor reprezentacije, mogao bi vec polako da ga zove, veliki potencijal
                                Mitrovic je po meni Balotelijeva kopija, bar po frizuri i broju na dresu podseca na Marija.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X