Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Морам да дођем до информације колико је Видал вечерас претрчао, колико је Кваљарела имао додира са лоптом, те који је проценат тачних додавања био Пирлу

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Htedoh napisati slicno kao Akan, ali sada nema potrebe. Doveli su oni zamene, ocigledno nedostojne igraca koje je Akan spomenuo.
      Slozicete se da najvise fali Hazard i da je on vukao ekipu. Stoje i svi ostali, slazem se ali Eden je igrac koji tim cini boljim, nebitno gde igra potpisujem Fresaro
      Last edited by Condition23; 02-10-12, 21:47.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        Slozicete se da najvise fali Hazard i da je on vukao ekipu. Stoje i svi ostali, slazem se ali Hazard je igrac koji tim cini boljim, nebitno gde igra potpisujem Fresaro
        Naravno, Hazard je momak koji menja celu ekipu, ali previse bitnih tu igraca je otislo da bi se to zanemarilo. Razumes, ti pustis Moussu Sow-a u Fener za 10m, momak koji je postigao 25 golova, zameni ga Nolan Roux za 8m, koji da u sezoni 9 golova. Vukao ih je Eden prosle sezone, istina, ali su bili bas slabi te sezone kao i cela liga, gde su jedini PSZ i Montpellier bili na nivou, Lyon raspad, Marsej bez komentara, Bordeaux ojadjen. Ode Gervinho, dodje raspali Payet, pustili Ramija koji je bio stub odbrane, dodje Basa koji je realno prosek. Ceo napad je na sebe preuzeo Eden, to je njegov kvalitet sto je uspeo sa tim da se izbori, zato je i bio najbolji asistent i najbolji strelac svoga tima. Ali previse je Lille izgubio proslo leto, bez hemije su totalno.

        Doveli su Martina za koga ja smatram da je sjajan igrac i da bi mogao da zameni Edena, ali za sada to nije slucaj.
        Last edited by Freshman; 02-10-12, 22:04.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Да се којим случајем овај Робин Ван Перси зајебао и дошао летос у Јуве, како би се спрдали са Европом, какве човек постиже голове, гол машина!

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Да се којим случајем овај Робин Ван Перси зајебао и дошао летос у Јуве, како би се спрдали са Европом, какве човек постиже голове, гол машина!
            Posto je odlazak Llorentea gotovo izvestan iz Bilbaoa, da se kladimo ja i ti da ce on 100% zavrsiti kod vas u januaru ??
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Posto je odlazak Llorentea gotovo izvestan iz Bilbaoa, da se kladimo ja i ti da ce on 100% zavrsiti kod vas u januaru ??
              А ако испаднемо у групи? Серију А можемо и без њега да прегазимо...
              било како било лепо ће да нам легне

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                А ако испаднемо у групи? Серију А можемо и без њега да прегазимо...
                било како било лепо ће да нам легне
                Ma prolazite grupu sigurno.. Dolazi kod vas garant, ma ne vidim nijedan drugi tim da ce ga dovesti, ustvari, ima jedan nemacki klub koji kuburi sa napadacem. Seria A je nebitna u ovom trenutku. Sta je najvaznije jeste rotacija u timu, moraju se odmarati igraci da vas ne bi zadesila ista situacija kao sa Napolijem prosle godine.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Ma prolazite grupu sigurno.. Dolazi kod vas garant, ma ne vidim nijedan drugi tim da ce ga dovesti, ustvari, ima jedan nemacki klub koji kuburi sa napadacem. Seria A je nebitna u ovom trenutku. Sta je najvaznije jeste rotacija u timu, moraju se odmarati igraci da vas ne bi zadesila ista situacija kao sa Napolijem prosle godine.
                  Ja nesto kontam da ce on u Arsenal,njemu se ide vise u PL,a fali Topnicima napadac...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ма праве ротацију Конте и Карера, него, али 5 мечева за 15 дана је превише, свака три дана маче.
                    Грешка је једино са Видалом, морали смо више да га штедимо, и могуће са Вучинићем. Ок за Видала можда и немамо адекватну замену, или боље речено с обзиром како игра је незамењив, али Вучинић, поред њега имамо Ђовинка, Кваљарелу, Матрија, Бендтнера, није морао баш толико минута да проведе на терену.

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Ja nesto kontam da ce on u Arsenal,njemu se ide vise u PL,a fali Topnicima napadac...
                      Tesko da ce kod cika Wengera, nema Arsenal para, to svi znaju, tj ide ona prica, IMA, ali je Gazidis nevidjena cicija. Mislim da ce cekati dok Giroud ne proradi, on je sjajan igrac, i treba biti strpljiv sa njim, sad da l' ce Wenger cekati njega ostaje da se vidi.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Ja nesto kontam da ce on u Arsenal,njemu se ide vise u PL,a fali Topnicima napadac...
                        Капирам да ће Јуве понудити више од Венгера играчу, не верујем да ће Арсенал да пљуне 6 милки годишње за Љорентеа.

                        Comment


                        • Nece ni Juve njemu ponuditi vise od 4 skoro sam siguran,a to je vec ponuda s kojom se cika Wenger moze nositi,a naravno zavisi i sta ce do tada odraditi Giroud.Arsenal nema nikakvog napadaca koji je njemu alternativa,Juventus ima 4...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Nece ni Juve njemu ponuditi vise od 4 skoro sam siguran,a to je vec ponuda s kojom se cika Wenger moze nositi,a naravno zavisi i sta ce do tada odraditi Giroud.Arsenal nema nikakvog napadaca koji je njemu alternativa,Juventus ima 4...
                            Ако имају у плану да доведу врхунског нападача мораће, не верујем да се надају добром нападачу а да не плате папрено, мсм да су ту и сами схватили летос, а када се узме и чињеница да Серија А играчима који не носе италијанско држављанство и није неки велики изазов, мсм на оне врхунске играче, сигурно је да ће морати да том врхунском нападачу понде бар сатисфакцију у новцу....мада ништа од тога се неће десити ако Јуве не прескочи групну фазу, ако испаднемо резонски је да се не улаже превише у појачавање екипе на зиму, јер и са овим тимом смо више него јаки за Серију А.

                            Comment


                            • Druze ispravi me ako grijesim ali u Juventusu(to je jedna od najvecih plata u Seriji A) samo Buffon ima tih magicnih 6 miliona,ja sam skoro pa ubijedjen da Llorente nece dobiti te pare...3-4 miliona,to je realna plata
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Буфон 6, мада су у току преговори око продужења уговора, капирам да ће се та сума спустити бар на 5, иза њега је Пирло са далеко мањих 3.5 милиона на годишњем ниову,ту су одмах иза Кјелини, Маркизио и вероватно најплаћенији играч на свету који уопште не игра и неће играти целе сезоне Вићенцо Јакинта.
                                Али ако можемо веровати гласинама Јувентус је РВП-у нудио летос 6.5м+бонусе и Дел Пиерову десетку. Ок, постоји разлика у квалитету између Персија и Љорентеа, али ако желе да га доведу морају да пљуну кинут, можда неће 6, али свакако да морају више од конкурената, једноставно ако желимо да направимо нешто више у Европи морамо довести Љорентеа или неког другог екстра квалитетног шпица, а како су остали већ забележили минуте у Европи, та чињеница увелико смањује избор, тј. избора немамо, дакле у оптицају је само он, Љоренте.

                                ЕДИТ: И да Буфонова плата јесте највећа у Серији А, он и Снајдер деле то прво место по зарадама, обојица броје до 6. ;)
                                Last edited by Brajkula; 02-10-12, 23:09.

                                Comment

                                Working...
                                X