Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 Grand Prix du Canada 2012 (Montreal)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Vanja #66 View Post
    Sa druge strane, A1 je sada Red Bull Ring, bilo bi lepo kad bi se vratila, narocito sto je dosta izmenjena, pogledaj...

    Konfiguracija A1 Ringa(sama staza) nije menjana(menjan je Österreichring,ali to je bilo sredinom devedesetih),konfiguracija Red Bull Ringa na kojoj je vozen DTM prosle i ove godine je ista ona na kojoj je vozena F1 od 1997 do 2003.


    Pregled proslogodisnje VN Kanade:

    Comment


    • #32
      Cek, cek, to mi nije najjasnije, unutrasnji prsten je A1 Ring, a spoljni je Österreichring? Zato sto sam nailazio na razlicite podatkekad sam ranije gledao u vezi te staze, pa sam pretpostavio da je A1 cela staza, a unutrasnji prsten da je nesto drugo...

      Comment


      • #33
        Originally posted by Vanja #66 View Post
        Cek, cek, to mi nije najjasnije, unutrasnji prsten je A1 Ring, a spoljni je Österreichring? Zato sto sam nailazio na razlicite podatkekad sam ranije gledao u vezi te staze, pa sam pretpostavio da je A1 cela staza, a unutrasnji prsten da je nesto drugo...
        Österreichring(sivo) i A1 Ring(crveno):


        Pojavila se informacija da ce samo Massa koristiti nov izduv na VN Kanade.

        Comment


        • #34
          Originally posted by dstroj View Post
          Österreichring(sivo) i A1 Ring(crveno):
          http://www.etracksonline.co.uk/Europ...verlay_map.gif

          Pojavila se informacija da ce samo Massa koristiti nov izduv na VN Kanade.
          On ce prvi testirati, kako sam razumeo. Hvala na pojasnjenju.

          Comment


          • #35


            Aaaaaaaa, mica mawa se izgubiwa...

            Comment


            • #36
              Luis, Vetel, Rozberg i Alonso, cetvorica najboljih na prva cetiri mesta na prvom treningu.

              Comment


              • #37


                Hamilton prvi na FP1, odlicno je poceo, bio je najbrzi veci deo treninga. Smenjivao ga je povremeno Rosberg, ali sve je to bilo na kratko. Vettel je odvezao krug na SuperSoft gumama, ali izgubio je dosta u zadnjem sektoru, cak 0.4s, mada nikog nije bilo ispred. Osim njega na SuperSoft je izasao i Rosberg, ali samo na out-lap-in-lap... Cini mi se da niko vise nije izlazio na njima, mozda Hulkenberg. Imali smo i Heikkia kao proizvodjaca srvene zastave, greska na izlazu iz 9-e krivine (ako se dobro secam) i zakacio je zid gumama, a potom prednje desne i urnisao. Sauberi standardno konstantni, Button opet slabo.

                Ostatak za Ferrari; Alonso je prvo izasao sa starom konfiguracijom auspuha, Massa sa novom. Massa je bio oko 0.4s brzi... Kad se Heikki verio sa zidom, i Alonsu su stavili novi auspuh. Sad, na twitteru kod Scuderie je pisalo da obojici vozaca menjaju auspuhe, sto bi znacilo da su Massi vratili na staro. Pritom su mu nakacili i uedjaje za merenje. Massa nije odvezao bolji krug od polovine sesije, tj. od kad se vratio na prvobitnu konf. auspuha. Nije odvezao ni previse krugova, duplo manje nego Alonso.

                Prokomentarisao bih jos Lotus. Izasli su rano, postavili ova vremena, a potom su vozili sporije. Cini mi se da su opet radili na trkackkom tempu, opravdalo bi tako rane brze krugove, a opet veliki broj samih krugova. obratio bih vise paznje, ali sam se skoncentrisao na Ferrari, pre svega da bih proverio razlike u tempu.

                HRT izuzetan, nemam pojma odakle to!

                Comment


                • #38
                  Inace, jako je cudno kako su to Ferrarievi otvori na podu legalni, a RBRovi nisu, evo i zasto:



                  1mm prorezi u podu i otvori su postali - prorezi, pod je isecen => legalan. Mnogo elegantnije nego Sauberovo resenje, ali ne verujem da je preterano efikasnije.

                  Comment


                  • #39
                    I, Senna je postao prva zrtva Zida Sampiona ove godine...

                    Comment


                    • #40
                      Rezultati FP2:



                      Champions never forget their way to the top!

                      Comment


                      • #41
                        Evo i ja da se javim,jedva cekam trku,nadam se da ce Kimi da pobedi Jos ako bude kise bice zanimljivo
                        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Verujuci F1 prognozi u nedelju ce da lije a verovatno i sutra msm oni prognoziraju sunce tako da ...
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • #43
                            HAHAHAHA bas to Proslu trku samo sto infarkt nisam dobila,bice kise,nece biti kise,kome verovati timovima ili profesionalcima Kisa za 5 minuta,za 15 pa je nema Masa ima dobar tempo ali ako padne kisa,nista od njegove trke verovatno xD
                            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Kratke analize treninga po timovima.

                              Izjave vozaca nakon treninga.

                              Svima ce biti velika nepoznanica povecanje temperature, koje se ocekuje za danas i u nedelju, cak 10 C visa ce biti. Nigde, bas nigde nisam nasao prognozu za kisu danas ili sutra...

                              Comment


                              • #45
                                Juce nista nisam gledao, sad citam komentare, HRT WTF? Narain nije poslednji? A tek je De La Rosa pokidao... Ovo ostalo, manje vise ocekivano, uhvatio sam jutros u reprizi Vettelov krug na crvenim, nije napravio nijednu ociglednu gresku, ali u trecem sektoru je izgubio dosta. Kapiram da je RB po obicaju malo sporiji na pravcima, ali opet, sa crvenim je sporiji od Luisa sa zutim...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X