Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by manda View Post
    Veceras ce svabe da satru Grke,uradice sve ono sto Rusi nisu znali,da izgrade akciju za gol ne da se ispucavaju kao budale,ocekujem pobjedu od tri gola razlike,rani gol i onda unistavanje,laksi trening ce to biti i dva gola Gomeza
    Nema im ni Karagunisa,a i dosta je njihovog fudbala na prvennstvu i previse.
    Da, Karagounis ne igra zbog 2 zuta kartona,pa neka se sad krsti. Mislim Grcka prosla kao kroz iglene usi sa 4 boda i gol razlikom 3:3. Dosta vise sa njihovom ekonomskom krizom i njihovim stilom fudbala. Get out of EU and Euro 2012.

    Comment


    • Nemacki mediji kazu da ce Reus, Schurrle i Klose biti u prvih 11..


      Bice jako zanimljivo, ako zaista tako bude.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Ma ko god samo neka ih razvale, rijetko mrzna reprezentacija i zemlja
        sigpic

        Comment


        • Sad mi se vise ni ne gleda tekma, kad nam je Manda sve rekao...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Da se mandi zabrani da prica sta ce da bude pre utakmice posle je glupo da gledamo stvarno.

            Comment


            • Stavicu ga na ignore samo dok traje EURO.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                Stavicu ga na ignore samo dok traje EURO.
                Ne pomaze ignore, ne utice ta stvar na njega...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Zeli da nam ustedi vreme. 90 po 90 minuta, dan. Dan po dan, mesec. Mesec po mesec, godina. Ucite malo od njega, ne mlatite tu vecito.
                  sigpic

                  Comment


                  • Evo predigra za veceras...
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Po nemackim medijima,vecerasnju utakmicu ce poceti Surle,Rojs i Klose!

                      Covece,daj vise Geceu sansu...
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Pocinju njih trojica , ostalo sve isto .

                        Ne znam stvarno zbog cega Gomez ide na klupu , mislim nista protiv Klosea , svaka covjeku cast , ali Gomez je 3 gola dao i ide na klupu , mada oke , Jogi zna

                        Kod Grcke Ninis opet startuje , da vidimo da li ce veceras nesto pokazati .
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Dosta se igrao Gomez,sad ce malo da se igra tata Miro...

                          Svaka cast Gomezu,ali ja licno mislim da je Klose (jos uvek) bolji igrac kad su u pitanju velike i bitne utakmice.
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Vise mi se svidja ova postava Njemacka,igra bi trebala biti dosta brza,ali Gomez nije zasluzio da ide na klupu.Drazi mi je Klose,ali Mario igra odlicno ovo prvenstvo i sigurno mu je ova utakmica mogla i pomoci da mozda bude najbolji strijelac prvenstva.Muller zasluzeno na klupi ocajno igra i drago mi je sto pocinje Reus mada bih vise volio Gotze-a vidjeti.Podolsko mi nikad nije bio igrac extra klase,ali eto uvijek je igrao odlicno za reprezentaciju.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Kako ce Sirle i Rojs da lome kicme Ajmo Sirle do het-trika!!

                              Comment


                              • Ajmo Grci Ajmo Nemci Ajmo penali
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X