Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Zilch. Iliti nikakve. Oduvace ih Nemci da posalju malo i poruku svima.
    Nemoj tako Sone, mnogo su gotivni. Novci su u pitanju
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Pa 4-1-2-1-2 je tzv. dijamant formacija, u kojoj nema krila, a s obzirom da je Robben krilo, onda njega ne bi bilo...
      Ali nije to problem, koliko je problem popuniti taj dijamant sa igracima koje trenutno imaju. Verovatno bi to izgledalo ovako: De Jong zadnji - Sneijder i Affellay kao centralni i van der Vaart ofanzivni... Ali to je daleko od uverljivog...

      Inace, u ovoj trenutnoj formaciji 4-2-3-1, mislim da je nepotrebno da igraju i De Jong i Van Bommel. Jedan je dovoljan, pogotovo jer Holandija ide na posed lopte i napadacku igru u kojoj ova 2 igraca nemaju nikakvu ulogu... Zato bih ja malo povukao Sneijdera, da igra slicno kao Schweini u Nemackoj, a dodao bih van der Vaarta u tu trojku iza spica... I dalje to nije bas idealno, ali je makar bolja varijanta od ove trenutne...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Kolike sanse dajete Dancima?
        Minimalne.

        Jedino da uspeju da ubace utakmicu u spor ritam jer se Nemci pod Levom uglavnom izgube u takvim mecevima. Ili da uvaljaju neki brz gol pa se povuku kao protiv Holandije ali protiv Svaba kad se povuces primis gol u 99% slucajeva. Varela ih je po mom misljenju izbacio sa turnira ali svaka cast na prikazanom u ovakvoj grupi. 2 razlike za Nemce neka moja prognoza.
        sigpic

        Comment


        • http://www.sportklub.info/lipi-svi-n...ju-pa-i-spanci

          Comment


          • Mozete mi se smejati slobodno al privukla me kvota od 100 da oni osvajaju i ja dao neku sicu na njih.
            A posle prve tekme sam se i sentimetalno vezao za njih <3
            Niklas <3
            Mada znam da su sanse minimalne.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Lik ima kvalitet mozda za Koventri a mozda i ne.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Lik ima kvalitet mozda za Koventri a mozda i ne.
                Ne.
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Tim poslije 2. kola.

                  Spoiler


                  Walcott zbog povrede napustio trening Engleske i upitan je za okrsaj sa Ukrajinom. Na drugoj strani Shevchenko je pod znakom pitanja.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Onaj Gebre Selasie je dobar igrac.Neko ce ga potpisati posle Eura 100%


                    Vidim da je Lev rijesio i Dance da pregazi.Jedina promjena je Bender na beku zato sto Boateng odradjuje suspenziju
                    A majstor Lukas Podolski ce veceras odigrati 100. mec u dresu reprezentacije Ocekujem gol

                    Ne znam da li da gledam Holandija-Portugal ili da gledam ovu drugu,gospodsku,utakmicu...Vjerovatno cu prebacivati kad vidim da su Njemci zatresli mrezu

                    Comment


                    • Ajde boze pomozi da se dobije ovo sa 2 gola a Svabe da dobiju
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • I ovaj biser na klupi , e moj Marvijku , 1-0 , goooooooooooooooooooooooooooooooool ,maestralno majstor , tako je bre , ajde jos jedan i ajmo elf , goool
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • To Rafaele , idemo jos !!
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Samo polivaj!

                            Prelep gol.

                            Comment


                            • Bice sad zestoko rano vodstvo lala .
                              GIFSoup

                              Comment


                              • Odlicn gol Van Der Varta sad Robin jedan ili dva dava i Holandija ide dalje.Ovaj gol je veoma dobar za utakmicu.
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X