Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kerol naravno u to nema sumnje...

    Pre svega jer se sjajno uklapa u Wojovu filozofiju, to ce biti klasik centar-sutevi... Velbek bi bio dobar da postoji neki jaci sistem i da je Vilsir tu, ovako, nemaju Englezi sta da kombinuju, Esli, Dauning ili ko vec ce na krilima da centriraju do besvesti pa ako pogode Kerola u glavu, gol.. A i Kerol je pokazao pri kraju prvenstva da je dosta popravio kretanje, one-touch pasing, mnogo je bolji nego sto je bio, i zato mislim da ce igrati danas u prvoj, pre Velbeka.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Carroll naravno,najveci plus mu je sto igra za Liverpool

      Ja mislim da ce Woy dati jednu utakmicu Carroll-u da startuje a jednu utakmicu Welbeck-u.Po meni je prednost Carroll-a sto Englezi ako ne bude imali nikakvo rjesenje mogu i nabijati lopte na njega i tako stvoriti sanse,a ako Welbeck bude tu u slucaju lose igre ostatka tima Welbeck nece moci ni doci u priliku za sansu mada bi meni obojica mozda igrali ali nece Roy tako ofanzivno krenuti .

      Mogao bi ovakav sastavi biti:Hart,Johnson,Terry,Lescott,Cole,Parker,Gerrar d,Milner,Downing,Young,Carroll.

      Mada Sky javlja da ce poceti Ox i Welbeck umjesto Downing-a i Carroll-a.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Prava je steta sto Euro ne prenose komentatori sa Sport Kluba, vec dosadna ekipa nacionalne televizije koja je otkupila prava.

        Comment


        • Originally posted by miki_klub View Post
          Prava je steta sto Euro ne prenose komentatori sa Sport Kluba, vec dosadna ekipa nacionalne televizije koja je otkupila prava.
          Prava je steta sto je dozvoljeno komentatorima iz Srbije da rade prenose bilo kog sporta.

          Comment


          • Eh ne znate vi kakvih ima u RTCG

            Comment


            • Veceras uz Engleze svim srcem. Ovo je najvaznija tekma na turniru. Iskreno se nadam da ce Carroll dobiti prednost u napadu mada se ne bih puno zacudio kad bi igrali i 4-4-2 a da je Young lijevo krilo a Carroll i Wellbeck napadaci, mada je ovo skoro nemoguce

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Eh ne znate vi kakvih ima u RTCG
                A dje ne znamo..

                Veceras mala prednost za Francuze zato sto u englesku ima mnogo nekvalitetnih igraca u napadu.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Eh ne znate vi kakvih ima u RTCG
                  Sofro (kada ne prenosi Milan i Italiju) i donekle Kustudic su carevi, ovi ostali tuga...
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Nadam se da Malouda nece biti u prvoj , ali Bogami najavljuju ga ..

                    Ocekujem pobjedu Francuske naravno , ali me strah da ne sijevne neka kontra Engleske .

                    Volio bih da vidim ovo :

                    Lloris
                    Debuchy Rami Mexes Clichy ( mada znam da ce Evra )
                    Cabaye Diarra
                    Ben Arfa ( Menez ) Nasri Ribery
                    Benzema
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by chicharito14 View Post
                      Veceras uz Engleze svim srcem. Ovo je najvaznija tekma na turniru. Iskreno se nadam da ce Carroll dobiti prednost u napadu mada se ne bih puno zacudio kad bi igrali i 4-4-2 a da je Young lijevo krilo a Carroll i Wellbeck napadaci, mada je ovo skoro nemoguce
                      Bez Runija i Lamparda,tesko ce do pobede,tako da im je remi nagrada. A i statistika nije na njihovoj strani.

                      2010-11-17 15:00 England 1-2 France Friendlies
                      2008-03-26 15:00 France 1-0 England Friendlies
                      2004-06-13 14:45 France 2-1 England EURO Grp. B
                      2000-09-02 14:45 France 1-1 England Friendlies

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Prava je steta sto je dozvoljeno komentatorima iz Srbije da rade prenose bilo kog sporta.
                        Ne preteruj.

                        Comment


                        • Originally posted by miki_klub View Post
                          Ne preteruj.
                          Niti jedan komentator nema osnovna znanja o sportu koji prenosi. Ne znam za trkacke sportove jer ne pratim i ne znam za tenis jer ne poznajem tenis dovoljno, za ostale sportove je to na uzasno losem nivou.

                          Comment


                          • Originally posted by miki_klub View Post
                            Ne preteruj.
                            Prvo, dobrodosao.

                            Drugo, ne preteruje uopste, sto se tice fudbala svi bez izuzetka su ocajni, neki su samo lakse svarljivi. Povremeno.

                            Veceras napred Engleska, Kerol bar jedan
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ma na Prvom su najgori ubedljivo, ne znas ko je gori dal Aca sa svojim najavama, Strajnic sa svojim neznanjem, ili onaj treci Mijailovic, koji je donekle i bolji od prve dvojice... A ona stara garda Korac, Denda itd...

                              Sarenac je ipak kralj....
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ne mogu nikako da se setim jednog komentatora koji je 98. i mozda 2002. prenosio prvenstva. Cini mi se da je i neke derbije. Imao onako dubok glas,bas sam ga gotivio

                                Da ne bude totalni off - Meni stvarno nije jasno cime je Malouda zasluzio da igra.

                                Comment

                                Working...
                                X