Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    E pa svasta!Prodjose Grci...tuga!
    Mene je i Ceska iznenadila

    Evo kakvo cetvrt-finale ocekujem : 1)Ceska-Holandija ... 2)Njemacka-Grcka ... 3)Spanija-Francuska ... 4)Engleska-Italija
    Kao sto vidite,mislim da ce drugoplasirani u grupi B biti Holandija,u grupi C Italija,a u grupi D Francuska
    Ako kojim slucajem bude ovako,onda zelim polufinale: 1)Holandija-Franuska 2)Njemacka-Engleska
    I onda u finalu Francuska-Engleska.Sampion Engleska

    Eto,ne morate gledati,sve sam rijesio
    Ma brate nek Englezi ostanu drugi pa da igraju sa Hrvatima koji ce da razbiju Spance. A Danci otkinu bod Svabama i onda Englezi idu na Cesku-Dansku. U finalu nam je svejedno, titula je nasa!

    Comment


    • Franciszek Smuda
      Ovo je 100 posto kraj moga puta. Ugovor mi zavrsava nakon Eura i hvala vam svima.
      Bilek je objasnio izostavljanje Tomasa Rosickog:

      Tomas je pokusao, ali na zagrijavanju je osjetio kako nece moci igrati i nismo riskirali. Jos uvijek je tesko reci hocemo li moci na njega racunati u sljedecem susretu. Znamo da je njegov izostanak veliki hendikep, ali danas ga je Kolar odlicno zamijenio
      Moja mala analiza gola Jiraceka

      Spoiler
      Rafal Murawski uzima loptu na centru i krece u napad. Imao toliko opcija da odigra dosta sigurnije, ali on bira najgoru kasnije ce se pokazati opciju.

      Spoiler


      Kljucni igrac na sljedecoj slici, ali i kljucni igrac Ceske nakon poraza od Rusije Tomas Hubschman kojeg je Bilek vratio u prvu postavu i ovaj mu se na najbolji moguc nacin oduzio. Njegovim prisustvom vezni red je postao dosta stabilniji.

      Spoiler


      Tomas Hubschman presjeca loptu i krece u polukontru, a iza njegovi ledja ostaje cak 7 igraca Poljske.

      Spoiler


      Na centru su odradjene klasicne trojke sa treninga gdje Hubschman proslijedjuje loptu Barosu, a iza njegovi ledja protrcava Jiracek.

      Spoiler


      Na sljedece tri slike pokazana je sama zavrsnica u kojoj prvo dodaje loptu Jiraceku i koji promjenom kretnje u desnu stranu Wasilewskog salje na ''guzicu'' i sa preciznim sutem pogadja lijevi ugao Tytona. Priliku da se iskupi imao je Rafal Murawski, ali nije na vrijeme uklizao.

      Spoiler


      Comment


      • Na ovoga Jiraceka mozes da se oslonis kad god oces. Cuva loptu kao da igra sa djecom i jos ima brzinu i predobru promjenu pravca. Steta sto je do 24. godine igrao u drugoj ligi, mozda bi ga sad gledali u neki veci klub od Volfsburga, ovaj igrac je biser. Em je radnik, em je majstor.
        sigpic

        Comment


        • Formation1.jpg

          Oba tima ocigledno idu na pobedu.

          form2.jpg

          Muller, Ozil, Podolski i Gomez pokusace da probiju dansku odbranu.

          Comment


          • Niko ne prica o onom kartonu Boatenga. A kada to urade Real i Barca onda idu kazne

            Comment


            • Wolfsburg "najefikasniji klub" na Euru
              http://www.klix.ba/sport/nogomet/wol...euru/120617010

              Inace najvise razocaranje ovog Eura po meni je Ronaldo. Lik je tek 143 igrac ovogodisnjeg eura (za sada), a svi su ga ocekivali u top 5. Cak su mu neki ljudi preporucili da ide kod psihologa jer je previse opterec tim da bude najbolji...

              Comment


              • Originally posted by miki_klub View Post
                [ATTACH=CONFIG]6864[/ATTACH]

                Oba tima ocigledno idu na pobedu.

                [ATTACH=CONFIG]6865[/ATTACH]

                Muller, Ozil, Podolski i Gomez pokusace da probiju dansku odbranu.

                Nece valjda Holandija krenuti sa Huntelarom i Robinom zajedno. Pa Huntelar celo drugo poluvreme protiv Nemaca nista nije uradio. .
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Huntelar je takva kanta od igraca da je to smesno... Ali mozda kombinacija njega i Persija ispadne dobra... Ionako van Marvijk nema sta da izgubi, zna se da idu na 2-0 i to moraju odraditi da bi prosli... Nemci ce pobediti Dance, mislim da je tu stvar jasna...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ta kanta je ubedljivo najbolji strelac kvalifikacija sa 12 golova... Mala ispravka , igra Van der Vaart umesto Van Bommela bar tako stoji oficijalno.
                    Sa ovim timom Holandija moze do pobede , mogu li sa 2 gola nadam se , Nemci sa ovim timom ako ne budu igrali previse opusteno lagano ce dobiti samo da ne kalkulisu pa igraju na bod iako mi to nikako ne bi licilo na Nemce
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • http://sport.blic.rs/euro-2012/vesti...ica-iz-Nemacke

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Ta kanta je ubedljivo najbolji strelac kvalifikacija sa 12 golova..
                        Da, da u pravu si, sigurno je mnogo tesko dati golove San Marinu, Moldaviji i Finskoj... Ae da si rek'o najbolji strelac Bundesa pa da te razumem..
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ma nece Njemci sigurno igrati opusteno... Ljudi ce da idu na pobjedu 100%, odnosno igrat ce isto kao da je ovo prva tekma na euru za njih. Oni ovo zavrsavaju na prvom mjestu sigurno.

                          Comment


                          • Po meni bi u ekipi morao da bude Van der Vaart. Ne razumem zasto stalno Holandjani forsiraju taktiku sa dva zadnja vezna kada imaju ekipu da samelju skoro svakog protivnika. Igra im De Jong koji je najvece drvo koje sam ikad video, sve sto zna je da ukliza i napravi karton. Huntelar kao igrac nije nista posebno. Slican je tip igraca kao Quaresma, tj. moze da igra samo u ekipi gde ce biti glavni, a cim predje u neku vecu ekipu, njega nema nigde. Za mene bi najbolje resenje u napadu uz RVP-a bio onaj decko iz Sportinga Van Wolfswinkel. Ima fantasticnu sezonu iza sebe i strasan je potencijal.
                            Last edited by colke995; 17-06-12, 15:12.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pricao sam ja na pocetku da Van Der Vart treba da igra.
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • Originally posted by colke995 View Post
                                Po meni bi u ekipi morao da bude Van der Vaart. Ne razumem zasto stalno Holandjani forsiraju taktiku sa dva zadnja vezna kada imaju ekipu da samelju skoro svakog protivnika. Igra im De Jong koji je najvece drvo koje sam ikad video, sve sto zna je da ukliza i napravi karton. Huntelar kao igrac nije nista posebno. Slican je tip igraca kao Quaresma, tj. moze da igra samo u ekipa gde ce biti glavni, a cim predje u neku vecu ekipu, njega nema nigde. Za mene bi najbolje resenje u napadu u RVP-a bio ona decko iz Sportinga Van Wolfswinkel. Ima fantasticnu sezonu iza sebe i strasa je potencijal.
                                Matori, ne razumes neke stvari... Prvo, ne forsiraju oni taktiku sa dva zadnja vezna, to im je najprirodnija taktika, za to igrace imaju. Drugo De Jong je kostolomac, ali zna se njegov posao, i sta on radi na terenu. Trece, Van Der Vart je imao slabu sezonu u Spursima, ali razlog zasto on ne igra je jer nema mesta, pa ne mozes igrati sa pet ofanzivaca u timu, gde si to video... Huntelar i Quaresma nemaju veze s vezom, totalno drugi tipovi igraca...
                                I sto se tice mladog Rikija, nije bilo mesta za njega u timu..
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X