Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako bih volio da ih Svabe dobiju 1 razlike, golom u sudijskoj nadoknadi.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Ovo sto Grcka igra je najdefanzivniji moguci fudbal.
      ko da ih vodi djoric ili kosanovic a ne portugalac ili ko vec

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        U koliko hoces da se kladimo da Nemci nece dati Grcima vise od jednog gola? Mozda i oni uvaljaju neki pa budu produzeci. Mnogo su oni gadni. Pogotovo kada mogu da prepuste posed. Kada treba oni da napadju onda su nesposobni, ali kada treba da puste protivniku inicijativu i da jure kontru, retko ko je bolji.
        Ajde u sta hoces da ce im dati vise od 2 ? Grcka ima gomilu ali gomilu slabosti i tim kao Nemacka ce znati da iskoristi to .
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Bravo Grci! Kako su se iskusno usrali Rusima u zivot.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Hahahahahahhahahahahahahhah

            Pa ja jos ne mogu da se smirim koliko mi je smesno sve ovo! Pa Rusi i Poljaci su bili VELIKI favoriti pred ove meceve(Ajd' Poljaci i ne toliko,ali Rusi :rofl ) i ovako su uspeli sve da useru...pa to ne moze svako a ove Grke ne moze da ne voli covek,stvarno igraju srcano ma koliko odvratno i defanzivno igraju,igraju SRCEM ipak! Cesi zasluzeno.
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Originally posted by Reise View Post
              Ne smijes Grke nikad otpisivat kolko god da su slabi. To je takav mentalitet.
              sigpic

              Comment


              • Kakvu ljudi strast imaju i na terenu i na tribinama. <3

                Sledece su ako bog da bubasvabice.
                sigpic

                Comment


                • Sta ce se jos desiti na ovom prvenstvu los fudbal u sustini,prvenstvo,ispadose bolji Rusi
                  GIFSoup

                  Comment


                  • Sto se kvalitete tice kuci ide najbolja ekipa iz Grupe A i zbog toga mi je zao, ali kako su u utakmicu usli kukavicki i dozvolili onakav pritisak Grka na pocetku i nije mi zao. Grci su stvarno narod koji ovu igru igraju sa velikom strascu i mozemo ih osporavati da igraju antifudbal ipak su oni veliki borci i ovo su zasluzili.

                    Cesi podcijenjeni nakon prve utakmice i u naredne dvije pokazali da nisu toliko losi kako je vecina mislila. Da u reprezentaciji imaju napadaca kako treba jos bi opasniji bili.

                    Nijedan clan foruma nije pogodio koje ce dvije reprezentacije proci iz ove grupe dalje

                    Comment


                    • Kako je fudbal prevrtljiva igra!! Posle prvog kola mnogi su ruku hteli da stave da ce Rusija igrati polufinale. Al zato je Fudbal mozda i jedini sport gde taktikom slabiji moze da pobedi jaceg. U svim ostalim sportovima uvek nekako ispliva kvalitet ( do kraja utakmice). I ti Cesi, sto su u prvom kolu deklasirani od Rusije , i ti Grci sto su prezaljeni od svih , na kraju prodju dalje. A moguce da se jedan ota dva tima i nece zadrzati samo na cetvrtfinalu. Videcemo.....
                      sigpic

                      Comment


                      • Blago receno, sokiran sam... Nisam gledao tekme, kada sam video rezultate neverica... Jbt zivot, Rusi nisu prosli...

                        P.S. Wada, inbox jbem te...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ne mogu da verujem. Rusija, za koju se pricalo da je pokazala najvise na prvenstvu, da se ceka da Dzagoevu poraste cena, da ce tek da eksplodira, i na kraju ispadose u grupnoj fazi. Stvarno mi je bas krivo, al' jbg, to je fudbal.

                          Sta ocekivati sutra, prolaz Holandije ili mozda neocekivan prolaz Danske?

                          Comment


                          • E pa svasta!Prodjose Grci...tuga!
                            Mene je i Ceska iznenadila

                            Evo kakvo cetvrt-finale ocekujem : 1)Ceska-Holandija ... 2)Njemacka-Grcka ... 3)Spanija-Francuska ... 4)Engleska-Italija
                            Kao sto vidite,mislim da ce drugoplasirani u grupi B biti Holandija,u grupi C Italija,a u grupi D Francuska
                            Ako kojim slucajem bude ovako,onda zelim polufinale: 1)Holandija-Franuska 2)Njemacka-Engleska
                            I onda u finalu Francuska-Engleska.Sampion Engleska

                            Eto,ne morate gledati,sve sam rijesio

                            Comment


                            • Ne mogu da verujem da su Rusi ispali, Bašuške odigrale kao Babuške .. Grci nisu normalni, verovatni ni oni ne znaju kako im se namestilo da prođu ...

                              Večeras rat u najavi ... Ako me sećanje služi, na SO 2006. je bilo 17 žutaća .. Holanđani moraju da se osvete, ali opet zavise i od Švaba, a poznato je koliko se vole međusobno ..

                              Comment


                              • Kakav je ovo sport jebote. Ceska prvu tekmu izgubi 4:1 od Rusije i oni odu dalje umjesto Rusa. Tu je i Grcka koja je prosla dalje, nesto potpuno neocekivano ako mene pitate...
                                Sve u svemu, sad cak sto vise mislim da bi jedna od ove dvije repke mogla daleko da dogura

                                Veceras ocekujem katastrofu Holandije u vidu jos jednog poraza. Nisu oni nista rjesili, tako da ocekujem da ce ih Portugal dobiti sa lakocom veceras. Od Njemaca ocekujem jos jednu pobjedu i da odu u 1/4 finale sa maksimalnim ucinkom.

                                Comment

                                Working...
                                X