Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bitno je da su prezivjeli ove 2 utakmice bez Rooney-a. U sledecem kolu se vraca, valjda ce igra sa njim jos bolje izgledati.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Da ne zna neko ko je ovaj gost u EURO emisiji na FTV sto rece Valkot
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Odlicno, 3 boda su tu! Sada su na korak od prolaska dalje. A Ibra neka se unosi samom sebi u lice, pred ogledalom.
        Upravo, koji seljakljuk ne mogu da vjerujem.

        Englezi stigoše do važne pobjede i sada su korak od plasmana u drugi krug natjecanja. Danas dobra igra, koja je preporođena ulaskom Walcotta, još kada tu bude Rooney bit će to mnogo bolje.
        Drago mi je što i Carroll pogodio, to će mu sigurno donijeti mnogo samopouzdanja.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Da ne zna neko ko je ovaj gost u EURO emisiji na FTV sto rece Valkot
          Pa sta je tu smesno?
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Ja jos nikad nisam cuo nekog da govori Valkot ;)
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Uh, dobro je, bio sam se prepao kad su poveli Svedjani 2-1. Mnogo mi je drago zbog gola Kerola. U sledecem kolu dolazi Runi, nadam se da ce on jos poboljsati igru i England do titulee!

              Comment


              • Originally posted by Miko View Post
                Ja jos nikad nisam cuo nekog da govori Valkot ;)
                Neko ga tako zove, neko Volkot..Zovu ljudi i Hazard-a kao Francuzi Azar, pa se niko ne smeje.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Neko ga tako zove, neko Volkot..Zovu ljudi i Hazard-a kao Francuzi Azar, pa se niko ne smeje.
                  Pa valjda svi govore Azar ;) neces reci hazard ;) ... u svakom slucaju izvrce covek sve igrace , valkot,rozicki...
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Ja jos nikad nisam cuo nekog da govori Valkot ;)
                    Ma nije to ništa kakvih izvala ima samo Bilić. I večeras ih je bilo mnogo...
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Carrol je odigrao majstorski.Vracao se nazad u odbranu u vecini slucajeva i u vecini prekida on je dobio duel u skoku.
                      Sledeca utakmica Carrol i Ronney u napadu
                      Steta za Stivia sto nije dao na kraju.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Pa valjda svi govore Azar ;) neces reci hazard ;) ... u svakom slucaju izvrce covek sve igrace , valkot,rozicki...
                        Ne govore svi, nego ga Francuzi zovu Azar jer se u francuskom jeziku ne cita slovo H, a kazu tako da se slovo D ne cuje. Zavisi kakva su pravila pojedinog jezika, neko ga zove Hazar, a neko kaze Hazard.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Teo sjajan, a tek štikla u Velbeka

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Vjerovatno i najbolja utakmica dosad na prvenstvu.

                            Walcott na kraju donio preokret i nadam se da ce iducu poceti umjesto Milner-a.Prvi gol odlican,asistencija majstora na sebi svojstven nacin i onda Andy fantasticno reaguje .Welbeck je odlicno reagovao kod treceg gola i dobro su on i Andy funkcionisali danas.Najlosiji mozda Young i Johnson.Ono sto moze predstavljat problem je sto ne znam kako ce Gerrard izdrzati ovaj ritam utakmica,valjali bi mu jedna utakmica odmora.Sada se vraca Rooney i bilo bi dobro kada bi dobili sto vise razlike i tako izbjegli Spance i vjerovatno isli na Italiju preko koje mogu doci do polufinala.Sada sa povratkom Rooney-a volio bih vidjeti ovakav sastav:Hart,Johnson,Terry,Lescott,Cole,Walcott,Ger rard,Parker,Young,Rooney i Carroll.Mislim i dalje da Carroll moze pridonijeti vise reprezentaciji nego Welbeck,za mene najbolji danas uz Theo-a.

                            Nego Wada jesi siguran da ce Ronaldo dati vise golova od Carroll-a na prvenstvu i pripremi se za avatar.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Oduvijek navijam za Engleze i oduvijek se nadam da ce napraviti nesto vise. Toliko puta su imali tim iz snova i toliko puta razocarali. Ova mi je ekipa bas simpaticna. Nema neke velike zvijezde,a Gerrard je bas istinski vodja! Imam neki osjecaj da se trkom,zeljom,odlicnom atmosferom i dobrom odbranom moze daleko na ovom prvenstvu! Iako u to na pocetku niko nije vjerovao!

                              Andy ga je bas majstorski zabio...najljepsi gol do sada na prvenstvu

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                Oduvijek navijam za Engleze i oduvijek se nadam da ce napraviti nesto vise. Toliko puta su imali tim iz snova i toliko puta razocarali. Ova mi je ekipa bas simpaticna. Nema neke velike zvijezde,a Gerrard je bas istinski vodja! Imam neki osjecaj da se trkom,zeljom,odlicnom atmosferom i dobrom odbranom moze daleko na ovom prvenstvu! Iako u to na pocetku niko nije vjerovao!
                                Nikada otkad postoji fudbal nisu bili prvi favoriti nekog takmicenja tako da je malo previse reci da su imali tim iz snova.

                                Comment

                                Working...
                                X