Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Sergio Ramos!

    Comment


    • Sta je ovo , kakav je ovo sastav Francuske

      Ovo je valjda s 5 u odbrani ( ili ce Debuchy u vezni red ) , a jos i Malouda igra , Nasri na klupi , del Bosque opet bez spica . .


      Spain: Casillas, Piqué, Ramos, Arbeloa, Alba, Iniesta, Xavi, Fàbregas, Alonso, Busquets, Silva SUBS: Valdés, Reina, Albiol, Martínez, Juanfran, Cazorla, Navas, Pedro Rodríguez, Torres, Negredo, Mata, Llorente.

      France: Lloris, Réveillère, Rami, Koscielny, Clichy, Debuchy, Cabaye, Ribéry, Malouda, M'Vila, Benzema SUBS: Mandanda, Carrasso, Evra, Valbuena, Nasri, Matuidi, Ménez, Diarra, Martin, Ben Arfa, Giroud.
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Katastrofa mi je sastav Francuske... Da im ne igra Nasri A igra i Debuschy i Réveillère, sta ce im on nije mi jasno. I Malouda u sastavu

        Comment


        • Nasri nece biti starter jer je pravio probleme unutar ekipe... barem sam ja tako procitao. Cudi me da Diarra ne pocinje utakmicu.

          Comment


          • Moguce da je to , a i imao je onu povredu , pa je mozda i zbog toga ostao na klupi , mozda nije spreman za 90 (120 ) .
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Cesc,Tores ili Silva jedan je morao na klupu a realno najlošiji je i osato na klupi. Šta je Blanc zamislio ovakvim sastavom nezz a da li će mu se isplatiti saznat će mo nakon utakmice, ja sam nekako ubjeđen da će Silva večeras riješiti utakmicu ;)

              Comment


              • Kakva im je postava, Benzema ce morati da dodje do svog gola da dobije loptu.

                Bas se isplati braniti protiv Spanije sa 7-8 igraca, prepustiti im loptu..Pa kao da nece dati gol tako?

                Nema im ko ni kontru odraditi..
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Nemoj Wade da se zezamo , Malouda igra , a ti kazes da nema ko kontru odigrati

                  Salim se naravno , vidjet cemo , valjda ce biti interesantno , nadam se da ce Malouda na poluvremenu izaci , Nasri umjesto njega , pa je sve moguce
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Kako sam samo njega zaboravio.

                    Ma smesno mi je ovo, nema nikakve ambicije da da gol. Ne treba napasti i igrati previse otvoreno protiv Spanije, to verovatno samo Nemacka moze, ali brate, sedam defanzivnih igraca u ekipi, poluigrac Malouda i Franck i Benz. Tesko, jako tesko.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • 5-4-1, dosta defanzivnija taktika Blana, moze se slobodno rec bunker... Ali mi nije jasno sta ce Maluda ovde ??? Ae cuo sam danas da Nasri ima neku povredu, ocigledno je to razlog zasto je on na klupi, cuva ga Blan kao dzokera za kasnije, ali Menez, Ben Arfa, Valbuena, Martin, pa sta ludi Blan vidi u njemu ???

                      Opet Del Boske bez spica, koga zajebava taj ??
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ja ipak mislim da ce Debuchy u vezni red , ne znam stvarno kako bi mogli i on , i Revelliere igrati u odbrani , jer ne sjecam se da sam u zadnje vrijeme nekog od njih vidio na drugoj poziciji osim RB ,ali vidjet cemo sta je zamislio Blanc ..
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Moze Reveillere lagano da igra centralnog, i posto su Debuchy i Clichy ofanzivniji, vrlo lako moze se desiti transformacija iz 5-4-1 u 3-6-1.. Ali isto se slazem da bi Debuchy mogao u vezni red, on je i poceo karijeru u vezi, mislim da to nije nikakav problem, to bi onda znacilo klasicnu 4-5-1 formaciju.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Debuchy ce vjerovatno pomagati dosta u cuvanju Inieste,ali nejasan mi je ovaj sastav skroz,ako vec Nasri nije spreman za 90 minuta onda je morao poceti Ben Arfa ili Menez jer sa ovakvim sastavom samo Ribery i Benzema mogu nesto prema gore uraditi,a nesto sumnjam da dva igraca sama protiv Spanije nesto moraju uraditi.Spanci opet sa tom "laznom devetkom"
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Mislim da bi trebalo biti 4-5-1 a da krila budu, desno Debuschy a lijevo Frank. Desni bek Réveillère.

                              Comment


                              • Bice zanimljivo videti kako ce se Arbeloa snaci protiv Ribery-a!

                                Comment

                                Working...
                                X