Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Englezi ce skuvati supu od tog tvog kokota
    Skuvace oni sve nas.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • England: Hart, Johnson, Cole, Terry, Lescott, Gerrard, Young, Milner, Parker, Oxlade-Chamberlain, Welbeck

      France: Lloris, Debuchy, Evra, Rami, Mexès, Cabaye, Ribéry, Nasri, Malouda, Diarra, Benzema

      Come on England
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Malouda je tu , u prvoj je , eto sanse za Englesku
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Originally posted by Dale View Post
          Malouda je tu , u prvoj je , eto sanse za Englesku


          O jbem ti lebac krvavi...

          Velbek u prvoj, steta za pijanca, a vidim i Ox u prvoj, veoma interesantno...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Englezima je danas x ko kuca,tesko da mogu da daju gol,jedino ako je Young u padavicarskoj formi pa da im svira neki penal inace tesko.

            Comment


            • Bravo za Roya sto je dao sansu mladom Oxu. Pozdravljam i ostavljanje Carrolla na klupi.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Ne znam kolko je mladi Ox pametno rjesenje u prvi tim za ovu utakmicu. U Arsenal je u mnogo utakmica ostajao bez daha i mislim da mu je 30 minuta limit da odigra na najboljem nivou. Mnogo bolje bi koristio kao igrac sa klupe zato sto zna da digne tim sa svojom energijom.
                sigpic

                Comment


                • Francuska večeras igra u trenutno najjačem sastavu ( nema Mvile ), ali to će sigurno nadomjestiti Diara i Cabaye. Pobjeda ne smije doći u pitanje kad u timu imaš mašine Riberya i Benzemu ;)

                  Malouda perfektno odigaro posljednji pripremni meč protiv Estonaca i općenito je dobro igrao na svim pripremnim mečevima, inače Francuzi nisu izgubili niti jedan meč od 3.9.2010 i kvalifikacionog meča sa Bjelorusijom kući ( poraz 0-1), nisu izgubili na 21 meču u nizu( pobjeđivali Engleze,Brazilce, Njemce...)

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Pozdravljam i ostavljanje Carrolla na klupi.
                    Sta bre pozdravljas ??


                    Ali, da mislim da je Ox u prvoj sjajan potez Woja, jedan od retkih sjajnih poteza...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ova trojka naprijed Jang,Ox,Velbek moze nesto napraviti.Ni francuzima odbrana nije vrhunska tako da postoji sansa da Enlgezi zatresu mrezu par puta
                      Parker i Milner ce vjerovatno da se oderu danas...gdje bude lopta tu ce biti i oni.Jos ako Jang uspije neki penal da izvuce

                      Comment


                      • Englezi kokoti ima da vas uniste

                        A kakvi Estonci, igrali su oni strasno u prvom i protiv Srbije ali to ne moze biti reper, ovo je veci nivo, koliko su ove reprezentacije spremnije, ipak igraju na Euru.
                        Maluda ne bi trebao da igra ali sta da se radi. Veliki je problem i sto nema M'Vile. Trenutno su sigurno kvalitetniji i ne treba zuriti, mirno do pobjede
                        Last edited by Vladan; 11-06-12, 16:19.
                        sigpic

                        Comment


                        • Moja prognoza, 2:1 za Englesku

                          Comment


                          • Ne znam jel pametno guranje Ox-a od prve minute,decko je veliki potencijal ali strah me da se ne pogubi,mislim da je bolje rjesenje da on udje zadnjih 20-30 minuta dok npr da Walcott krene od pocetka.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Ma dobro, uglavnom mozda i nije bitno da l' igra Maluda ili ne, Riberi je motor ekipe, i od njegove igre ce zavisiti rezultat Francuza.. Mada sam opet razocaran odabirom Blana da Maluda pocne, odigrao je solidno protiv nas, ali nije mu to neko merilo, naveo sam vec igrace koji su mogli, on nikako ne sme da bude pre njih... Takodje Klisi je morao pre Evre, ovaj je u poslednje vreme blago receno ocajan...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • kakvi oraci igraju za englesku, realno je da ih francuzi pobede
                                3-0
                                @ZeFootball

                                Comment

                                Working...
                                X