Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Meni stvarno nije jasno cime je Malouda zasluzio da igra.
    Na osnovu igre prije 2 godine.
    Lik je izgubio koordinaciju skroz, svako ga moze procitat.
    sigpic

    Comment


    • Ma koji crni Maluda...

      Menez, Nasri, Riberi, Ben Arfa, Martin, Valbuena...;) Nije Blan blesav pa da stavi specijalca pored ovih...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Prvo, dobrodosao.

        Drugo, ne preteruje uopste, sto se tice fudbala svi bez izuzetka su ocajni, neki su samo lakse svarljivi. Povremeno.

        Veceras napred Engleska, Kerol bar jedan
        Hvala na dobrodoslici

        Ja imam svoje favorite na Sport Klubu.Za fudbal Vladimir Zivkovic kao najbolji komentator holandske lige, za tenis Nebojsa Viskovic kao #1 i Branislav Pralica odmah uz njega i Ilija Kovacevic kosarka.

        Kerol bar jedan,al zuti karton. On je kao nas Ziga. Potkaci igraca kad izgubi loptu i naravno dobije zuti.

        Comment


        • Mnogo ide u off. A samo spominjanje Ilije Kovacica u istoj recenici je na neki nacin presedan. Molim te ne radi to.

          Comment


          • Ja veceras navijam za Svedsku i Francusku.
            @miki_klub dobro dosao
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • Originally posted by miki_klub View Post
              Ja imam svoje favorite na Sport Klubu.Za fudbal Vladimir Zivkovic kao najbolji komentator holandske lige, za tenis Nebojsa Viskovic kao #1 i Branislav Pralica odmah uz njega i Ilija Kovacevic kosarka.

              Kerol bar jedan,al zuti karton. On je kao nas Ziga. Potkaci igraca kad izgubi loptu i naravno dobije zuti.
              Oni spadaju medju donekle svarljive. Ja nista o fudbalu nisam naucio ni od jednog komentatora, nikada nekoga nisam citirao i rekao, wow ja to nisam video. A to je glavni zadatak komentatora. Ali hajde, ovi bar ubadaju imena, koliko toliko. Povremeno.

              Kada proradi Liverpulska veza, Najveci za Kerola, 1:0, svima ce biti jasno sto je najveci deo reprezentacije odatle
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Valjda necemo sebi dozvolit' da izgubimo od Engleza
                Vidim da se ocekuje da ce Francuzi da pregaze Engleze, nesto ne vjerujem da ce tako lako ici. Ako budu igrali kao protiv Njemaca onu prijateljsku pobjeda ne bi trebala da dodje u pitanje ali sa Francuzima covjek nikad nije nacisto
                sigpic

                Comment


                • Kako ce Kerol da izdominira danas....
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Mnogo ide u off. A samo spominjanje Ilije Kovacica u istoj recenici je na neki nacin presedan. Molim te ne radi to.
                    U svakom slucaju su bolji nego oni sa nacionalne televizije, osim jednog koji komentarise kosarku,da ga ne imenujem. Ali da ne skrecemo sa teme, gledamo i slusamo ono sto nam se nudi. Jedina alternativa je da se iskljuci ton, ali ne mogu da zamislim nemu utakmicu. Sto se tice danasnjeg meca, uvek navijam za ofanzivni fudbal, ko god da ga igra. Ako se Englezi pretvore u bunker, navijam za Francuze.

                    Comment


                    • Napravice Esli Jang neko zlo veceras
                      Mozda i jedini igrac u kojeg Enlgezi mogu da se nadaju :P

                      Comment


                      • alles les bleus
                        @ZeFootball

                        Comment


                        • Originally posted by miki_klub View Post
                          U svakom slucaju su bolji nego oni sa nacionalne televizije, osim jednog koji komentarise kosarku,da ga ne imenujem. Ali da ne skrecemo sa teme, gledamo i slusamo ono sto nam se nudi. Jedina alternativa je da se iskljuci ton, ali ne mogu da zamislim nemu utakmicu. Sto se tice danasnjeg meca, uvek navijam za ofanzivni fudbal, ko god da ga igra. Ako se Englezi pretvore u bunker, navijam za Francuze.
                          Samo strim brate, strani komentatori, milina. Cujes nesto sto ne znas, pricaju kada treba koliko treba, preteruju kada treba. Lik sa Sky-a koji prenosi premijer ligu je najbolji komentator ikad. Ono je savrseno, ucini Fulam WBA utakmicom vrednom gledanja.

                          Comment


                          • sve dok se aca ne pojavi na sport klubu, ja se ne zalim
                            @ZeFootball

                            Comment


                            • 2006. je bilo Allez les vieux i starci su odlicni bili. Valjda ce dobro odigrati, uci u turnir.
                              Neshvatljivo je i meni da igra Maluda ali eto. Svakako se najvise ocekuje od napadackog trozupca.

                              sigpic

                              Comment


                              • Englezi ce skuvati supu od tog tvog kokota

                                Comment

                                Working...
                                X