Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Holandiji danas nece biti lako,prva utakmica je najbitnija a posebno protiv ekipe koja uslovno receno ''mora'' da se pobedi jer je takva grupa.Verovatno ce osecati neku dozu pritiska,ali to su sve iskusni igraci koji igraju u najjacim evropskim klubovima i njima je to svakodnevnica.Svim srcem sam uz narandzaste,svidja mi se njihov stil igre i nadam se da ce pobediti.

    Comment


    • Ljudi zasto Eurosport ne prenosi Ep.
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • Vala bas mi je drago zbog malog Jetra Viljemsa, decko je nevidjen talenat, zaista me je ocarao protiv Bugara... Mislio sam da ce Marvijk staviti nekog iskusnijeg, tipa Bouma ili Bularuza, ali i ovo je hrabar potez staviti tako mladog igraca kao sto je Jetro. Ako ne gledamo iskustvo, Viljems nema konkurenciju na levom beku...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • 1-0 za Dansku,Bendtner daje gol.
          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

          Comment


          • Originally posted by stefan12 View Post
            Ljudi zasto Eurosport ne prenosi Ep.
            Eurosport ne prenosi velika fudbalska prvenstva vec dugo godina. Neisplativo im je da se takmice sa lokalnim distributerima. Oni su vec davno promenili strategiju pa prenose mid range sportske dogadjaje, tako popunjavaju rupe koje postoje u ponudi.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Holandija uvijek nadje dobrog lijevog beka u nekoj generaciji.Iznenadilo me sto Van Der Vrt ne igra umjesto De Jonga kao malo ofanzivnijeg iza Snajdera i iznenadilo me sto igra Vlaar.
              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

              Comment


              • Originally posted by stefan12 View Post
                Ljudi zasto Eurosport ne prenosi Ep.
                Tako sto su mediji ovdje pogresno prenijeli vijest da ES prenosi, a oni daju utakmice u snimku. Bice snimak svake utakmice i svakoga dana u 20h imaju specijalnu emisiju koja ide direktno.
                sigpic

                Comment


                • Neznam zasto ES onda reklamira EP.
                  @Bendtner
                  Ne baksuziraj em navijam za njih em su mi na tiketu.
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Originally posted by stefan12 View Post
                    Iznenadilo me sto Van Der Vrt ne igra umjesto De Jonga kao malo ofanzivnijeg iza Snajdera i iznenadilo me sto igra Vlaar.
                    Ne moze Rafael da igra umesto De Jonga, bilo bi previse ofanzivno, imao bi cak pet igraca koji prete golu i jednog zadnjeg veznog, ne ide... A Vlaar je stena, bas on treba da igra prvu, odlicno se pokazao u pripremnim mecevima, i pravo je resenje da on i Heitinga budu taj stoperski tandem, on je mozda i najbolji stoper u repki koga imaju...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by stefan12 View Post
                      Neznam zasto ES onda reklamira EP.:
                      Lepo ti covek objasnio

                      Originally posted by Vladan
                      Tako sto su mediji ovdje pogresno prenijeli vijest da ES prenosi, a oni daju utakmice u snimku. Bice snimak svake utakmice i svakoga dana u 20h imaju specijalnu emisiju koja ide direktno.
                      Pri tom da dodam, mnogo mocna specijalna emisija, Klajvert, Fredi Bobic, Arsen, Rafa Benitez. Ekstra.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Ja da sam trener Holandije ja bi drzo Van Der Varta u igri.Samo napadati.
                        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                        Comment


                        • Originally posted by stefan12 View Post
                          Ja da sam trener Holandije ja bi drzo Van Der Varta u igri.Samo napadati.
                          Ja mislim da bi trebalo da te pozovu da budes trener. Samo da napadas.

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Sve to treba u zatvor strpati, pa onda lepo im zabraniti dozivotno ulaske na fudbalske terene...
                            I jos ih opaliti po dzepu, pa ces vidjeti kako ce onda ostali praviti sranja kada vide kako se prolazi za tako nesto. Ne smijes otici k'o covjek na stadion, gine se k'o da ides u Pojas Gaze. Samo ostro sa stokom treba!
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • http://tv.mojbuk.com/faq/hrt-2.html
                              Evo link za HRT2 ko hoce da gleda njihove emisije prije utakmice po meni imaju stvarno dobru emisiju.
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • Originally posted by stefan12 View Post
                                Ja da sam trener Holandije ja bi drzo Van Der Varta u igri.Samo napadati.
                                Pa ne mozes sve u napad brate, mora biti neke discipline u igri, ipak su ovo reprezentacije, a ne nizerazredni klubovi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X