Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odavno nije vidjena onakva majstorija,Pavlicenko
    Rusi su me mnogo prijatno iznenadili,nisam ocekivao ni blizu ovako jaku ekipu.Izgleda da su u prijateljskim utakmicama lazirali formu jer nisu igrali ama bas nista ni protiv Urugvaja,ni protiv Italije (jesu ih dobili ali totalno nezasluzeno).Medjutim,sada posle ovoga... U svakom momentu su znali sta hoce na terenu ,a Arsavin me je posebno iznenadio jer sam mislio da je on odavno bivsi as,a sada samo dobar igrac Videcemo... Mozda bi Crnogorci bolje parirali Rusima al jbg usrali su motku

    Sto se Holandije i Danske tice,ocekujem prvu dosadnu utakmicu na Euru.Ne volim preterano taj njihov stil igre,jedino ako Danci pozitivno iznenade malo energicnijim pristupom..
    Last edited by milanche; 09-06-12, 09:20.

    Comment


    • Da mi je neko rekao da cu na one dvije jucerasnje utakmice vidjeti 7 golova , mislio bih da se sali .

      Mnogo iznad ocekivanja juce , nadam se da ce se tako i nastaviti , a danas ocekujem pobjede Njemacke i Holandije , za Holandiju sam prilicno siguran , jer je Danska prilicno lose igrala prijateljske , u drugoj je sve moguce , ali mislim da ce Njemacka uzezi .
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Kako ce da ih isprobijaju po bokova Holandjani, ne vjerujem da mogu Silberbauer i pogotovo Jakobsen koji je panjat da isprate Robena i Afelaja, jos kad pocnu Vilems i van der Vil da se pridodaju, nece znat okle im furi.
        Dako se malo opuste Holandjani i prime gol, sigurno bi gledali malo kvalitetniju i zanimljivu utakmicu.
        sigpic

        Comment


        • al sam ispromasivalau kladionici me obozavajuidemo dalje..danas na holandiju i portugal i ocekujem puuuno golova i bar jednu super zanimljivu utakmicujuce nisam nista ocekivala i eto sta je ispalo,samo da danas od sve zelje i uzbudjenja ne ispadne - nistaali braca rusi
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • Ja bih voleo da vidim Viljemsa kao startera danas, inače najmladjeg igrača šampionata... I Vlar bih voleo da igra danas. Čovek je kao stena...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Juce ne toliko iznenadjujuci rezultati, koliko iznenadjujuce dobre tekme. Poljska - Grcka daleko iznad ocekivanja, Ruse nisam gledao, sad pogledah highlightse, stvarno kidaju, cim je tu Holandjanin na klupi tu nema greske... Ako se ni ovo leto ne presele u zapadnu Evropu Dzagoev i co. ne znam kad ce... Mada, mozda ce sad biti i preskupi ako se dobro pokazu...

              Danas, grupa smrti, samo se nadam da ce biti kvalitetne utakmice. Holandija bi trebalo da dobije, a u ovom drugom mecu je sve moguce, iako je Nemacka mnogo bolje uigrana, Portugalce ne mogu da otpisem zbog izvesnih individualaca... Nego, hoce li igrati Goetze i Reus? I cuo sam pre neki dan da je Schweini povredjen? To bi mogao da bude manji problem za Nemce, jer ne znam ko moze tako dobro da ga zameni u 4-2-3-1, Kroos mi bas i ne uliva poverenje na toj poziciji...
              sigpic

              Comment


              • Kako je Arshavin sinoc dobro odigrao. U Arsenalu ni blizu nije igrao tako. .
                Danas ocekujem pobedu Holandjana uz makar 1 gol Robina van Persija. A druga utakmica verujem da ce biti spektakl.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Da se stave neke pare na Njemacku i Holandiju danas

                  Comment


                  • Ukrajinci pravo "udaraju" po džepovima, cijene su prenapuhali mnogo. Cijena piva od 0,5 l se povećala za više od 3 puta. Cijene hotelskih smještaja su također veoma visoke, za 3 dana potrebno je izdvojiti oko 1250 eura.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Што се данашњих мечева тиче очекујем да Холанђани демонстрирају силу, лагана три, четири, па и пет комада у мрежи Данаца, од тога бар два РВП-а.
                      Сад други меч је занимљив, и мислим да у многоме његов ток зависи од игре КР, ако он крене биће неизвесно, па чак, можда се деси и изненађење, ако га затворе Немци, мада искерно не видим како ће то да ураде са спорим Мелтезакером у задњој линији који по мом мишљењу никако није смео да почне овај меч јер Португалци поред КР имају и Нанија, а и радосног Кварежму, а ту је и из другог плана Коентрао, све брзи играчи. Сад непознаница је Бендер, који ће почети на беку, од њега вероватно Лев очекује да стопира КР, пошто је сам Лев изјавио да је упоран као пас, што ако је тако и није лоше јер за КР је потребан такав играч, играч који не напада смо једном, испадне и одустане, треба играч који ће му нон-стоп досађивати, плус Кедира да удвоји и ето. Сад остаје да се види како ће се дотични снаћи на беку, јер ни сам нисам сигуран колико је исти то место и да ли је икада играо то место у својој каријери.

                      Comment


                      • Ja ga gledao par puta u Leverkuzenu na beku i bio je ok,ali pricamo o mecevima protiv slabijih protivnika.Ipak ovdje treba da se nosi sa najprodornijim igracem danasnjice.Lars pretrci preko 10km kad god igra na svojoj poziciji i bas je spreman fizicki,ali sve mu to moze biti dzaba kada ga ovaj zalomi par puta.

                        Comment


                        • Za neke čudna procena, a to je da Ronaldo neće da se vidi danas! Jedino što možda uradi nešto, jesu slobodni udarci... Isfrustriran će biti CR7.
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Originally posted by Reise View Post
                            Je li onaj Arsavin jedini igrac koji bolje igra za reprezentaciju nego za klub?
                            Izgleda
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Oba meca danas ce biti izuzetna bez sumnje, i oba ce biti po meni neizvesna... Ako CR7 odigra na vrhunskom nivou, mogu Portugalci ocekivati neki rezultat, ali ako Nani ne bude igrao, to ce biti hendikep, i sto verovatno znaci da ce Quaresma zauzeti njegovo mesto, a Ronaldo ce se preseliti na krilo, dok ce spic biti ili Almeida ili Postiga, i oba su ocajna resenja... Mada opet moze i Varela u prvu, pa da CR ostane u spicu napada.

                              Originally posted by Brajkula View Post
                              Што се данашњих мечева тиче очекујем да Холанђани демонстрирају силу, лагана три, четири, па и пет комада у мрежи Данаца, од тога бар два РВП-а.
                              Mislim da debelo potcenjujes selekciju Danske koja ima izuzetno respektabilan sastav i malog Eriksena koji je vec sad sjajan igrac, a bice za par godina zver. Cetiri, pet komada u njihovoj mrezi ?? Definitivno ne vidim ce se to desiti...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Kakva 4,5 , ja zadovoljan i sa 1-0
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X