Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva promaja na bekovskim pozicijama Ceha. Rusi mocno, morali bi prvi da budu u ovoj grupi a onda ko zna, sve je moguce
    sigpic

    Comment


    • Samo mi nije jasno zasto sansu ne dobija Pogrebnjak.Ok,svaka cast Pavljucenku za pogodak ali ne vidim po cemu je on ispred Pavela...
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
        I za kraj:



        Kakva lepotica... Vidi se da je Ruskinja... Izgleda da nam se Joe zaljubio...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Nisam se zaljubio,samo bih je zenio

          Nego B(l)ento izjavio da je Nani upitan za sutrasnju utakmicu.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
            Nisam se zaljubio,samo bih je zenio

            Nego B(l)ento izjavio da je Nani upitan za sutrasnju utakmicu.
            Samo toliko...

            Jooj bez Nanija tek to nece liciti ni na sta... A mozda Quaresma izdominira sutra...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Joooooooj sto ce ih izmaltretirati sutra moji Nemci...
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Што се тиче данмашњих текми не бих много да паметујем, изненађујуће занимљиве утакмице, прва не толико квалитетан фудбал али ипак занимљив, плус додаћу и то да је судија данас доста оштетио Грке за црвени, по неком мом мишљењу ниједан фаул није био ни за жути, такође пенал...пре меча сам навијао за Пољаке, али сам због таквог дешавања на терену окренуо да навијам за Грке, судија је частио домаћина у првом делу, и просто ми је неизмериво драго било што су Грви на крају извукли какав такав резултат. Друго, након првог полувремена помислио сам да су Грци најлошија репка на турниру, толико су безидејно играли, а и Пољаци су их уништавали по левој страни (пољској десној), међутим ето тргнули се на полувремену, честитам.
                Што се тиче другог меча, велича се Русија, ок јесу победили, али ипак моје мишљење је да оваква игра није плод изразитог квалитета Руса већ изразитог неквалитета Чеха, једноставно Чеси никада слабији нису били, било како било Руси ће издоминирати гурпом, али да ће направити сад неко изненађење, тешко, 1/4 им дође као плафон, ту се заустављају. Да опет не дође до неспоразума, Руси поседују квалитет, али ипак нису репка за нешто велико, те главну улогу уз честитање Русима данас на победи, ипак остављам великанима. Ипак, биће занимљиво видети их после овог у неком јачем дуелу...

                Comment


                • Originally posted by AcaDjilkos View Post
                  Joooooooj sto ce ih izmaltretirati sutra moji Nemci...
                  Tako je
                  Pare su stavljene na njih
                  sigpic

                  Comment


                  • Imam neki osecaj da bi Nemci mogli izletiti u grupi , Portugalce je vecina prezalila , jeste da je Bento na klupi ali najbolji igrac Evrope je u timu tako da , mozda se domognu drugog mesta iz Holandjana Bice sutra vatreno , derbi 1. kola po meni bez obzira na druga dva velika meca. Ako ne bude preteranih iznenadjenja istrca ce Holandija ovako :

                    Stekelenburg-Van der Wiel-Mathijsen-Heitinga-Bouma-Van Bommel-de Jong-Sneijder-Van der Vaart-Robben-Van Persie
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Mislim da ce po levom boku igrati Afellay,tako da najverovatnije Van der Vaart ispada.Tako je bar bilo na pripremnim utakmicama i iskoristio je sansu.Mislim da ce on biti jedan od otkrovenja ovog prvenstva(ako se moze nazvati otkrovenje jer je on vec sada u Barsi),ali u ovom timu Holandije se od njega ocekuje najmanje pored ovakvih azdaja.

                      Comment


                      • Drago mi je bilo sto su Rusi primili onaj gol, vidjeli smo i da su pod pritiskom jaki. Takodje, kad god su izlazili na polovinu Ceha imali su visak i odlicno su ga iskoristili.

                        @Miko Ne mogu tri stopera da pocnu nikako.
                        Last edited by Reise; 09-06-12, 06:41.
                        sigpic

                        Comment


                        • Rusija potajni favorit..onako iz sjenke
                          Lijepo je bilo gledati Ruse sinoc,napredovali su mnogo i vjerujem da mnogo mogu na ovom EP.


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Je li onaj Arsavin jedini igrac koji bolje igra za reprezentaciju nego za klub?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Reise View Post
                              Je li onaj Arsavin jedini igrac koji bolje igra za reprezentaciju nego za klub?
                              Jeste brate a primer igraca koji igraju samo za klubove ali ne i reprezentaciju, znas vec koju, ne moram da ti kazem
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Rusi sigurno mogu da budu još bolji, Pavljučenko će biti starter a on igra odlično na velikim turnirima.

                                Danas Snajder protiv Eriksena, njegovog naslednika u Ajaxu. Predvidjam 2:0 za Oranje...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X