Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vratili su Rusi od 70. minuta onu igru iz prvog poluvremena. Davno je ovo trebao Kerzakov da rijesi, samo me cudi i da klupu nije promasio kad je izlazio.
    Odlicna izmjena Advokata.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Kakvo demoliranje..Nisam mislio da je Ceska ovoliko slaba..
      Nisam ni ja mislio da je Rusija ovoliko jaka na proslom euru polufinale ali sada su sigurno jaci
      i sto se tice igraca i igre ali samo polako ..
      GIFSoup

      Comment


      • Pravo sam se iznenadio rezultatima, jer sam očekivao pobjedu Poljske od 1-2 razlike, te remi ili minimalnu pobjedu Rusije. No, eto demantovaše me, ali mi je drago jer smo na samom početku gledali izuzetno dobar fudbal i to od grupe od koje se očekivao dosadan, spor, tmuran i fudbal bez mnogo golova.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Ja sam znao da ce biti remi kod Poljaka i Grka a takodje sam verovao da ce Rusi razmontirati Cehe.
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • Rusi kao kolektiv a i pojedinacno jako dobri danas. Inace sto se samog prvenstva tice, mislim da ce od osam cetvrtfinalista bar dva biti oni koji su bili autsajderi u svojim grupama.
            sigpic

            Comment


            • Mene Rusi iznenadili.
              Joe, reče ti da znamo znanje ili se prvi mačići u vodu bacaju.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Bonomo View Post
                Ja sam znao da ce biti remi kod Poljaka i Grka a takodje sam verovao da ce Rusi razmontirati Cehe.
                I ja sam znao da ce na prvoj biti 1:1, dok sam siguran bio da ce na drugoj biti 4:1!

                Comment


                • Samo da se nastavi ovako dobar fudbal sutra 2 extra meca kladionicarski hendikep pobeda Holandije i Nem-Por GG (gol gol )
                  GIFSoup

                  Comment


                  • Dzagoevu ce dosta porasti cijena poslije Eura.Sta vi mislite ko bi mogao jos da eksplodira na Euru.
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • Nisam gledao nijednu tekmu, nestala mi struja u pet, i tek sad dosla, koliko sam popizdeo...

                      Ali sad sam video pregled, i rezultat i bilo je ocekivano...
                      Rece Fresh kako Rusi igraju atraktivno i sjajno, kako imaju sjajne igrace, ali niko ne veruje... Sad je valjda jasno koliko su jaki, ja ih cak smatram za favorite iz senke uz Francuze... Mali Dzagoev je zver...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by stefan12 View Post
                        Dzagoevu ce dosta porasti cijena poslije Eura.Sta vi mislite ko bi mogao jos da eksplodira na Euru.
                        Jelavic
                        sigpic

                        Comment


                        • Moguce ali mislio sam od mladih igraca Jelavic vec ima godina.Ja mislim da bi jos mogo Eriksen,ali nazalost Danska je dobila pretesku grupu.
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment


                          • Rusi su stvarno fenomenalni.Ja sam ocekivao da ce oni opet ostvariti sasvim dobar rezultat na Euru,ali ovakvu dominaciju nisam ocekivao nikako...

                            Sve u svemu,zadovoljan sam prvim danom takmicenjima.Reprezentacije iz grupe koja je okarakterisana kao najmanje interesantna su pruzile sasvim korektne partije.Rusi iznenadili,Poljaci na neki nacin razocarali.Rusi ne bi trebalo da imaju problema da prodju grupu kao prvoplasirani.Daleko od toga da potcenjujem ostale ucesnike ali ovo sto su oni pokazali je za 2 klase vise od ostalih danas.Sto se tice sledeceg kola i meceva Poljska-Rusija i Ceska-Grcka,Poljaci ce morati da dignu nivo igre ne bi li izvukli makar jos jedan neresen rezultat protiv mocnih Rusa ali sa druge strane,Rusi nece smeti sebi da dozvole ovoliko propustenih snasi jer su ipak Poljaci kvalitetniji od Ceha i kaznice propustene sanse.Trio Piscek-Blasckiovski-Levandovski uvek moze da iznenadi,oni ce svakako biti najveca pretnja Rusima.Mislim da ce Poljaci igrati zatvorenije nego danas,jer oni prosto ne smeju da izgube,ali sumnjam da ce takvom igrom moci da ostvare cilj protiv ovakvih Rusa.Sto se tice Grka i Ceha,sam Bog zna sta ce tu biti.Nekako mi Cesi deluju konkretniji od Grka uprkos danasnjem,pa moze se reci i debaklu.Bice to verovatno jedna tvrda i dosadna utakmica,i ne bi me iznenadilo da se zavrsi cak i rezultatom 0:0.Ipak,ne bih iskljucio mogucnost da Cesi malo prorade,imaju oni par kvalitetnih pojedinca koji mogu da eksplodiraju...
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Odlican fudbal danas koji nisam ocekivao pogotovo se to odnosi na prvu utakmicu.Poljaci su imali sve rezultat,igru i igraca vise i kada na kraju moraju biti sretni sa bodom moraju se zapitati.Prvo poluvrijeme su odigrali odlicno gdje je trio iz Dortmund-a dominirao,a mislim da bi mozda bolje za njih da je odnos snaga ostao 11 na 11 jer su izgleda vec pomislili da je utakmica gotova i opustili su se.Grci vrlo lose odigrali prvo poluvrijeme i kada sam mislio da ce primiti jos najmanje jedan go digli su se i na kraju oni mogu vise zaliti za pobjedom.Nakon ove utakmice obje ekipe imaju podjednake sanse za prolaz ali nesto vecu prednost dajem Poljacima,ne mislim da su Grci sposobni da uzmu najmanje 4 boda iz naredne dvije utakmice.

                              U drugoj utakmici Rusi pokazali zasto su favoriti grupi i sigurno da kada se dodje do utakmica na ispadanje da mogu iznenaditi i neke favorite.Dzagoev fenomelan veceras i igrac dana sigurno.Ono sto predstavlja probleme za Ruse su po meni stoperski par koji je dosta spor i vidjet cemo kako se nositi protiv brzih i kvalitetnijih napadaca.Najveci gubitnik bi mogao mozda biti Kerzhakov koji je propustio mali milion sansi i moguce je da Pavlyuchenko pocne iducu utakmicu umjesto njega.

                              Sutra ocekujem dobre dvije utakmice i cekam da vidim kako ce Holandija i Njemacka odigrati koji su za mene favoriti uz Spance.

                              I za kraj:
                              Spoiler



                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Od celog tvog posta,kraj je najbolji...
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X