Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva spanjolska,igraju ko ibarcelona,cak i gore...ako je jedan chelsea pobjedio barcu,zasto ne bi bilo koja ekipa pobjedila spanjolsku,hrvatsska je imala priliku ih polsat kuci,RAKITIC

    Comment


    • Iz ove dve utakmice najjaci potezi Modricev centarsut spoljnom za Rakitica i gol Balotelija...
      Last edited by Condition23; 18-06-12, 21:58.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Originally posted by chicharito14 View Post
        Prvo oni moraju dobiti Engleze. Englezi sa povratkom Rooneya postaju jaki konkurenti. Cvrsto u odbrani, neka carolija Rooneya i mozda neki centarsut na Carrolla, vidjecemo bice jako interesantno. Englezi ove godine i u klupskom i u reprezentativnom fudbalu upotpunosti zapostavili ljepotu igre, igraju samo na rezultat. Celsiju je to donjelo titulu, vidjecemo da li ce i Gordom Albionu. Nadam se da hoce
        Nemoj podcjenjivati domacina
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Sprdam se bre.

          Mada se nadam da ce ih Francuzi dobiti.
          Ne mozes se nadati nerealnim stvarima.

          Originally posted by chicharito14 View Post
          Prvo oni moraju dobiti Engleze. Englezi sa povratkom Rooneya postaju jaki konkurenti. Cvrsto u odbrani, neka carolija Rooneya i mozda neki centarsut na Carrolla, vidjecemo bice jako interesantno. Englezi ove godine i u klupskom i u reprezentativnom fudbalu upotpunosti zapostavili ljepotu igre, igraju samo na rezultat. Celsiju je to donjelo titulu, vidjecemo da li ce i Gordom Albionu. Nadam se da hoce
          Kako vreme odmice i sve vise njihovi klubovi kupuju strane igrace sve su manje sanse da Englezi osvoje nesto.
          Vi prozivati Liverpool,a najvise doprinosi engleskom fudbalu.

          Btw. Italija je jedina koja ima igru za Spaniju,ostale reprezentacije mogu samo bunkerom ili zbog cinjenice da se igra samo jedna utakmica.
          Last edited by Black Mamba 24; 18-06-12, 21:58.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Filip Nole View Post
            Kakva spanjolska,igraju ko ibarcelona,cak i gore...ako je jedan chelsea pobjedio barcu,zasto ne bi bilo koja ekipa pobjedila spanjolsku,hrvatsska je imala priliku ih polsat kuci,RAKITIC
            Sredi pisanje 'leba ti.

            Comment


            • Ma bili su nekonkretni zbog toga sto su usli u samu utakmicu bez neke volje, bar se mene tako ucinilo. Jest Hrvatska dobro odigrala u vezi i odbrani, ali ovi nisu igrali na svom najvecem nivou.

              Krivo mi je sto im se ovakva igra nije obila o glavu, vise zbog njihovog bahacenja nego zbog Hrvata.
              Last edited by danijelkr; 18-06-12, 21:59.

              Comment


              • Posto otidose hrvati,ajmo sad za domacine,ajmo ukrajinci,sutra engleze i onda spanjolce izbacit,u prijevodu,izbaci najveca govna sa europskog prvenstva

                Comment


                • Originally posted by Arnel.S View Post
                  Nemoj podcjenjivati domacina
                  Naravno, tezak je to mec. Ali ako tu ne mogu odigrati na rezultat i izvuci barem X onda i ne zasluzuju sansu protiv Spanaca. Al brate, mozda Rooney proradi pa nakantaju Ukrajince i eto Engleza na 1. mjestu i slijedi izbacivanje Italije Al to mi se ne bi svidjalo jer bi u polufinalu isli na Njemce. Hocu finale Engleska-Njemacka, dvije najdraze ekipe u finalu

                  Comment


                  • Žao mi Hrvatske, ali ne možemo reći da nezasluženo prolaze 2 velesile - Italija i Španija. Hrvati ne mogu biti razočarani nikako jer su Vatreni igrali dosta dobro u sve 3 utakmice.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Originally posted by Merlin View Post
                      Žao mi Hrvatske, ali ne možemo reći da nezasluženo prolaze 2 velesile - Italija i Španija. Hrvati ne mogu biti razočarani nikako jer su Vatreni igrali dosta dobro u sve 3 utakmice.
                      Pa to ti je najtuznije. Igras odlicno, mislim da ni ovo sigurno ne bi izgubili da nisu krenuli po gol, a na kraju ne prodjes.
                      Sada covjek moze samo da se nasmije u facu onima sto su se nadali da ce Irska nesto uraditi.

                      Comment


                      • Drago mi je što Hrvati nisu prošlo iz jednog jedinog razloga, a to je što su kukavički odigrali sa ovim ciganima. Čim si počeli igrati kako treba, odmah su imali nekoliko šansi. Kao što je Bentner rekao prije meča sa lalama: "Mi ćemo sigurno imati 2-3 šanse, ako ih iskoristimo pobjeđujemo." Oni su iskoristili i pobjedili, dok Hrvati nisu. Još mi nije jasno šta se dešava sa našim trenerima. Antić je odlučujući meč sa Australijom počeo sa jednim napadačem, a trebala mu je pobjeda, isto je tako danas postupio Bilić. To je velika greška..
                        Što se tiče Španaca sa ovom igrom ne mogu osvojiti EP, previše petljaju i iako nisam veliki ljubitelj njegovog lika večeras se vidjelo koliko Mesi znači Barsi. Dečko ubrza igru i sa jednim potezom da gol.

                        Italijani kao i uvjek na guzove prođu dalje i u 1/4 finalu ako Francuzi pobjede Šveđane (što će biti teško, jer Švedi odlično igraju) imaćemo reprizu finala EP 2000 i SP 2006...
                        I na kraju Irci. Momci svaka čast, oni su se borili, ginuli i nažalost to nije im bilo dovoljno...
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                        Comment


                        • Sta na guzove trebalo je da imaju bar 7 bodova.

                          Comment


                          • Originally posted by deki94 View Post
                            Drago mi je što Hrvati nisu prošlo iz jednog jedinog razloga, a to je što su kukavički odigrali sa ovim ciganima. Čim si počeli igrati kako treba, odmah su imali nekoliko šansi. Kao što je Bentner rekao prije meča sa lalama: "Mi ćemo sigurno imati 2-3 šanse, ako ih iskoristimo pobjeđujemo." Oni su iskoristili i pobjedili, dok Hrvati nisu. Još mi nije jasno šta se dešava sa našim trenerima. Antić je odlučujući meč sa Australijom počeo sa jednim napadačem, a trebala mu je pobjeda, isto je tako danas postupio Bilić. To je velika greška..
                            Što se tiče Španaca sa ovom igrom ne mogu osvojiti EP, previše petljaju i iako nisam veliki ljubitelj njegovog lika večeras se vidjelo koliko Mesi znači Barsi. Dečko ubrza igru i sa jednim potezom da gol.

                            Italijani kao i uvjek na guzove prođu dalje i u 1/4 finalu ako Francuzi pobjede Šveđane (što će biti teško, jer Švedi odlično igraju) imaćemo reprizu finala EP 2000 i SP 2006...
                            I na kraju Irci. Momci svaka čast, oni su se borili, ginuli i nažalost to nije im bilo dovoljno...
                            Bilic je postavio fenomenalnu taktiku. U potpunosti je zatvorio Spansku igru, ali radi toga je zrtvovao neke ofanzivne veznjake pa su na krilnim pozicijama igrali igraci koju igraju cesto bekove, Srna i Pranjic dok je ofanzivnog veznog igrao Luka koji je vise CM.
                            Za razliku od Antica njemu nije trebala pobjeda. Vec jedan pogodak, sto je mislio da ce se desiti i sa ovom defanzivnijom taktikom, ali eto nije. Ili da su Irci uspjeli nesto vise da urade...

                            Comment


                            • Originally posted by chicharito14 View Post
                              Bilic je postavio fenomenalnu taktiku. U potpunosti je zatvorio Spansku igru, ali radi toga je zrtvovao neke ofanzivne veznjake pa su na krilnim pozicijama igrali igraci koju igraju cesto bekove, Srna i Pranjic dok je ofanzivnog veznog igrao Luka koji je vise CM.
                              Za razliku od Antica njemu nije trebala pobjeda. Vec jedan pogodak, sto je mislio da ce se desiti i sa ovom defanzivnijom taktikom, ali eto nije. Ili da su Irci uspjeli nesto vise da urade...
                              Igrali Spanci sa 30% da se ne lazemo.

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Igrali Spanci sa 30% da se ne lazemo.
                                Da, bas ce igrati sa 30% a mogli su do zadnje sekunde da ispadnu da su Hrvati pogodili, a realno imali su sansi. Najveca ona Rakiticeva.

                                Comment

                                Working...
                                X