Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Condition23 View Post
    Boze kakav genije Modric!
    ja precenjenijeg igraca nisam video..
    lm, taman kreno da kucam kako zabari 5 dna kukaju da ce ovi namestiti a oni prvi ne mogu ircima da ga dadnu, i taman ga dadnu

    Comment


    • Ako Italija pobedi sa jedan razlike,a Hrvatska i Spanija odigraju 0:0 ili 1:1 ko prolazi ? Hrvatska?
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        Ako Italija pobedi sa jedan razlike,a Hrvatska i Spanija odigraju 0:0 ili 1:1 ko prolazi ? Hrvatska?
        Jeste, Hrvatska ide dalje.

        Comment


        • Originally posted by carter985 View Post
          ja precenjenijeg igraca nisam video..
          Bez greske igra, pravi kreator igre, vizionar. Ja volim takve igrace.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Kakva utakmica

            Comment


            • Mislim da ce Irska da iznenadi Italiju i podele bodove sa njima i onda Spanija i Hrvatska idu dalje...

              Ova grupa mi je nekako bas tesna .
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Ako Hrvatska odigra 1-1 onda Talijani moraju dobiti sa 3 gola da bi prosli je li tako ? ako ostane 0-0 ispadaju hrvati
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Ne znam,skuvano je bas.
                  Gore sam pogresio,mislio sam na 2:0.
                  Da li je posle gol razlike najvazniji broj postignutih golova ili ranking lista ?

                  Miko,ako Spanija i Hrvatska odigraju 1:1 mislim da bi Italija trebala dobiti 3:1.

                  EDIT:
                  @Danijel

                  Pa evo rece Velid da je trenutno Italija prva.
                  FORZA AZURI!
                  Last edited by Black Mamba 24; 18-06-12, 20:47.
                  sigpic

                  Comment


                  • da da , evo sad sam racunao , znaci ako odigraju 1:1 talijani moraju dobiti sa 3 gola razlike ili 3:1 dok u slucaju 0:0 prolaze sa bilo kojim , eh da oce Hrvati sad iz prekida uvuci jedan kako bi bilo zanimljivo
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • da
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        da
                        Sorry, ja sam obrisao poruku jer sam video da si napisao dole vec ko ispada..

                        Hvala u svakom slucaju.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Kakvi jeftini pokusaji Spanaca neki bezveze pokusaji kao da igraju protiv luksemburga
                          GIFSoup

                          Comment


                          • Zamalo jbt , kakav prodor Pranjica , steta

                            edit : brat del boske ponovo igra bez napadaca
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • kako komplikuju ovi spanci, tacno covek da pozeli da ispadnu

                              Comment


                              • Ajde bre Hrvati posaljite Spance kuci !
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X