Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Добијамо ми ово.

    Comment


    • Bice gusto do kraja kao sto se i ocekivalo. Ali ovo mi dobijamo bez sumnje samo da zaigramo cvrsto u odbrani i da koristimo pozicije kada su igraci slobodni.
      Mitrovic dva za redom

      Comment


      • Sad jos jedan gol na pocetku ove zadnje cetvrtine i potopiti CG,i sudija je lopov krade nas da udje u zapisnik!
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Ajmo jos 8 minuta, lepo je sto smo izvukli sada vodjstvo pre pocetka polsednje cetvrtine. Sada mora da shvate momci ovo i da odigraju kako znaju.

          Comment


          • Ma koliko god da nas jebu sudije, mi sami sebi pravimo nezgodnu situaciju.

            Bilo bi super da realizujemo jedan napad sa igračem više !
            Last edited by Mladen; 30-07-13, 20:10.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Kako da realizujemo kad Gocic zavrsava igraca vise Busno u odbrani, jalovo u napadu. Duplo golo.
              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

              Comment


              • Koliko smo gluposti napravili, cudo. Jebi ga.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • mislim da nam je ovo najgori rezultat u poslednjih 10 god
                  Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                  Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                  Comment


                  • E do k , nisam ocekivao da cemo izgubiti. Ali previse smo promasili sa igracem vise i to nam se obilo o glavu.

                    Comment


                    • Savic ako ima makar malo obraza neka sam stavi glavu na panj. Najgori rezultat reprezentacije u poslednjih koliko godina ali vise od toga brine totalni raspad sistema. Katastrofa kako smo izgledali

                      Sve cestitke CG, vise nego zasluzeno
                      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                      Comment


                      • Jedino sto me nervira vise od poraza je da smo izgubili od ovih kompleksasa.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Kompleksas je Filipovic sa svojom retardiranom izjavom, zbog njega mi je posebno milo.

                          Najbolja odbrana na sampionatu, ubjedljivo. 5 odbrana sa igracem manje, da imamo napad Srbije bili bi najbolja reprezentacija svih vremena, ovako zavisimo u napadu od Djome i Leke kad nema Zlokovica.

                          Hvala Navras
                          sigpic

                          Comment


                          • Odlucio jedan vanserijski potez. Mi ga nismo imali. Ocekivao sam da ce Vanja preuzeti odgovornost na kraju. Jbg.. Sto se sudjenja tice, ja nemam zamerki, pogotovo posle one sramote sa OI.

                            Comment


                            • Очекујемо да победимо, а 'клинци' нам решавају утакмицу.
                              Удовичић, Филиповић и Прлаиновић су одиграли катастрофално.
                              Игра са играчем више, страшна.
                              Морамо и ми некад изгубити.
                              Не може увек бити најбољи.

                              Сва срећа па смо изгубили од Црногораца.
                              Честитке!

                              Comment


                              • Mi od sredine druge četvrtine nismo iskoristili igrača više i desilo nam se ono, što mislim da nam se zadnji put desilo u finali OI 2004.god, da ne damo gol u jednoj četvrtini...

                                Kako god, ne možemo ih sada pljuvati, jer su oni jedini koji su uvjek igrali srcem za Srbiju i uvjek su nas obradovali...
                                http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
                                Sve je rečeno...
                                Majstor svoga posla...

                                Comment

                                Working...
                                X