Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Draft 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ima li Dramond potencijala koliko je Oden imao?
    Po meni nije ni blizu Odena sto se potencijala tice, ali da vas pitam sto vi mislite.
    sigpic

    Comment


    • #17
      Originally posted by Reise View Post
      Ima li Dramond potencijala koliko je Oden imao?
      Po meni nije ni blizu Odena sto se potencijala tice, ali da vas pitam sto vi mislite.
      Ma kakvi...ni blizu. Bio je nenormalno dominantan u srednjoj skoli, ali samo zato sto je igrao protiv dosta nizih i slabijih igraca.

      Da ne bude da pljujem, ima on veliki potencijal,ali morace mnogo da radi na sebi,bas mnogo.

      Comment


      • #18
        jel neko gledao ovaj workout sa MKG.

        ili je do mene ili je to katastrofalan release.
        i jos ta pauza pri jumperu... hm...
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • #19
          Originally posted by apacrow View Post
          jel neko gledao ovaj workout sa MKG.

          ili je do mene ili je to katastrofalan release.
          i jos ta pauza pri jumperu... hm...
          Ni meni se nije svidjela ta pauza pri jumperu, sta ce biti kad mu neko izadje da ga blokira.. ocajna mehanika suta, ali ima vremena za njega.

          Posle pogledao Beal-ov workout, on ce biti bolesan igrac vec u prvoj sezoni ako mene pitate. Za njega nece vaziti ono pravilo da rukiji skoro uvijek lose odigraju prvu sezonu.

          Ljubo, sto mislis kolke su sanse da uzmete Barnsa ako Bobketsi uzmu MKG-a?
          sigpic

          Comment


          • #20
            MKG-ova najslabija karika je taj sut,mada je imao utakmica kada nije mogao da promasi.

            @Reise...Jako male,da ne kazem nikakve. Jesu svi prezadovoljni i Vesely-em i Crawfordom,ali Beal i Robinson su fantasticni igraci i nema sanse da propustimo jednog od njih dvojice.

            Sve vise mi se svidja Beal kao opcija, taman ce onda Crawford biti ofanzivna pretnja sa klupe.

            Comment


            • #21
              Beal i Dramond su 2 igraca koje najvise prizeljkujem da vidim u dresu Portlanda, a najmanje prizeljkujem Sully-a i Barnsa.
              Nadam se da ce Blejzersi moci da naprave neki scenario da dovedu Dramonda. Odbrana i skokovi su problem Lamarkusa, sa Dramondom iza njega bi se na to zaboravilo.
              sigpic

              Comment


              • #22
                Jeste da ima lošu mehaniku šuta ali je ipak precizno.Kako god, mislim da neće biti clutch šuter.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • #23

                  Tu Holloway projektovan tek oko 20. mesta druge runde.

                  kako ima meku ruku.
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by MarkedOne8 View Post
                    Jeste da ima lošu mehaniku šuta ali je ipak precizno.Kako god, mislim da neće biti clutch šuter.
                    Kakve veze ima pojam clutch sa mehanikom suta?

                    Comment


                    • #25
                      Jbg, ja ga licno obozavam (mada svako ko je malo duze na forumu zna za moj man crush na koledz plejmejkere starog kova ), ali u NBA-u ne mozes bez visine i dugih ruku. Ne zele ekipe da budu undersized ni na jednoj poziciji. Neka se on samo lepo uklopi u Evropi ako ne dobije sansu u NBA-u i ja prezadovoljan sto cu moci da ga gledam redovno.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • #26
                        da, bas sam razmisljao kako bi se lepo snasao u evropi.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • #27


                          http://nbadraft.net/players/arnett-moultrie

                          Meni se ovaj igrac jako svidja, ne znam koliko ce biti uspesan u NBA protiv zvercina na svojoj poziciji ali sigurno ce biti sjajan za gledanje.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #28
                            odlican je arni.

                            prva runda, ispod 20-tog mesta.
                            neki su pricali da bi ga mogli pokupiti kelti sa ona dva pika,
                            ali ne znam koliko je to realna opcija.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • #29
                              Zanimljiv igrac, mislim da bi Kavsi sa 24. mogli da ga uzmu, najrealnije, al mozda se pokaze na workoutima. Odlicna visina, za PF moze lagano, a za centra ce mu treba malo iskustva i misica.
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                OKC je 2008. imao istu situaciju na draftu kao i cavsi ove godine: #4 & #24.

                                uzeli su Russ Westrbrooka & Serge Ibaku.

                                rest is history.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X