Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maric91 View Post
    Rekao sam izuzev Barselone.Dok je on igrao za Milan i Inter nikada nisu ti timovi bili prvi favoriti za osvajanje LS zbog uspona Barselone i jacanja engleskih klubova, a i neki od klubova koji su izbacili njegov tim su dogurali daleko u toj sezoni LS.Da li kada je igrao za Inter, je tada bio u uzi izbor favorita?Ili da li je Milan veci favorit od Celzija, Junajteda, Barselone, Reala?
    ajd eto recimo da u interu i milanu nije imao pravu podrsku u smislu igrackog kadra, otisao je u barsu znaci dobio priliku da pokaze svoje igracke sposobnosti i nije islo, pa nece oni davati ibrahimovicu 5 godina po 9 miliona eura godisnje dok se on mozda uklopi, imao je sansu nije iskoriistio , ne mozes izdvajati klubove u kojima je igrao...

    Comment


    • Originally posted by goodboy View Post
      kakve to nebuloze pricate da ibra nije za velike meceve pa samo to nije bio u barci jer mu njihov sistem to nije dozvoljavao ,dok je u ostalik klubovima itekako bio igrac utakmice u velikim mecevima.pa sta vam je ,pa nije on cristiano pa da nije igrac za velike tekme ,alo on je ibra jedan jedini
      e bio sam i ja u Barsi ali mi nije odgovarao njihov stil igre...

      Comment


      • Originally posted by AlexisSanchez View Post
        ajd eto recimo da u interu i milanu nije imao pravu podrsku u smislu igrackog kadra, otisao je u barsu znaci dobio priliku da pokaze svoje igracke sposobnosti i nije islo, pa nece oni davati ibrahimovicu 5 godina po 9 miliona eura godisnje dok se on mozda uklopi, imao je sansu nije iskoriistio , ne mozes izdvajati klubove u kojima je igrao...
        Otisao i uzeo titulu, naleteo je na Murinja i dobio po nosu. Tako to obicno bude. Par puta se izvukla Barsa protiv njega ali tesko ce ponovo. Ako ostane u Realu dovoljno dugo, nece videti titulu. LS mozda, tu ima gomila faktora, to nikada nije garant ali titula je sigurica.

        Comment


        • Ibrahimovic se nije snasao i opet je dao 21 gol za prvu sezonu, 16 u ligi..Da je i meni tako da se ne snadjem negde...
          Last edited by D-Wade; 13-07-12, 14:07.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Pa ricMa je vec pitao, ko je bolji spic od Ibre a da mu je to klasicna i prirodna pozicija ???

            Ja ipak mislim da nije veliki problem prodaja Ibre koliko prodaja najboljeg stopera sveta. Ibra ipak ima 31 godinu, dakle vec je veteran i nece biti u mogucnosti da igra jos tipa 2-3 godine na max nivou. Zato je i bolje da Milan koji je i ovako slab sa finansijama kesira od transfera Ibre i pokusa neki rebuilding koji im je ocajnicki potreban.
            Ali prodaja Silve je mozda pogresan potez, i tesko da ce taj koga god dovedu da ga zameni, sigurno ne odmah, mozda za par godina a mozda cak ne uopste. Mada razumem menadzment Milana, teska finansijska situacija ih je naterala na ovo, plus ponuda koja se ne moze odbiti. Velika steta da ovako dva velika igraca zavrse u slabijoj ligi. Para vrti gde burgija nece...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by AlexisSanchez View Post
              ajd eto recimo da u interu i milanu nije imao pravu podrsku u smislu igrackog kadra, otisao je u barsu znaci dobio priliku da pokaze svoje igracke sposobnosti i nije islo, pa nece oni davati ibrahimovicu 5 godina po 9 miliona eura godisnje dok se on mozda uklopi, imao je sansu nije iskoriistio , ne mozes izdvajati klubove u kojima je igrao...
              A zasto ga nije islo?Zato sto se nije na najbolji nacin uklapao u njihov sistem, zapravo gusili su ga, a i on njih.Nije on za taj robotski fudbal gde ti se gusi kreativnost.Kako on moze da pokaze svoje igracke sposobnosti, kada je stil drugaciji nego u Italiji i igra se na sto vise pasova, sto znaci lopta cim stigne do njega treba odmah da preda drugom.I tamo je otisao i osvojio prvenstvo, a da bi osvojio LS trebalo je da se poklopi vise faktora, sreca igra najvazniju ulogu.

              Comment


              • Ibru je Gvardiola unazadio u Barsi, čovjek ga je pomjerio sa pozicije centralnog napadača kako bi na to mjesto stavio Messija.

                Sve objasnio
                Slušaj ti‘, rekao mi je Guardiola, ‘mi u Barci stojimo na zemlji. Tako da na treninge ne dolazimo u nekim Ferarrijima ili Porscheima.’ Klimno sam glavom, nisam bio drzak, u stilu: Šta se tebe tiču moja kola? Ali sam razmišljao: Šta li on hoće? Kakvu mi poruku šalje? Vjerujte mi, ne trebam se više dokazivati i vozati bijesna kola i parkirati po trotoarima. To nije to. Ali, ja volim aute. Oni su moja strast.”
                Messi odlazi je Guardioli i govori: ‘Ne želim više igrati desno krilo. Hoću da budem centar’.” Tamo je bio Zlatan, ali je Guardiola to ignorirao. Promijenio je taktiku. Sa 4-3-3 išao je na 4-5-1, sa Ibrahimovićem na vrhu i Messijem skroz nazad te je Ibrahimović pao u sjenu. Lopta je išla Messiju, a Ibrahimović nije igrao svoju igru. Zato je otišao do Guardiole, objasnio da ne želi da se svađa, i rekao mu da nisu iskoristili njegov kapacitet, da ako su željeli nekoga da samo daje golove, da su trebali kupiti Inzaghija, da on želi teren i slobodu. “To je kao da ste kupili Ferarrija, a vozite ga kao Fiata.” Guardiola je udovoljio njegovim zahtjevima
                Kasnije sam kupio bijesni automobil Enzo, parkirao ga ispred vrata gdje su trenirali, i to je bio pravi cirkus. Ovo poglavlje završavam riječima: “Možeš istjerati dječaka iz geta, ali geto iz dječaka nikada.”

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  A zasto ga nije islo?Zato sto se nije na najbolji nacin uklapao u njihov sistem, zapravo gusili su ga, a i on njih.Nije on za taj robotski fudbal gde ti se gusi kreativnost.Kako on moze da pokaze svoje igracke sposobnosti, kada je stil drugaciji nego u Italiji i igra se na sto vise pasova, sto znaci lopta cim stigne do njega treba odmah da preda drugom.I tamo je otisao i osvojio prvenstvo, a da bi osvojio LS trebalo je da se poklopi vise faktora, sreca igra najvazniju ulogu.
                  Ne moze on koji je genije kakav jeste da igra u ekipi koja igra najpasivniji fudbal ikada.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Otisao i uzeo titulu, naleteo je na Murinja i dobio po nosu. Tako to obicno bude. Par puta se izvukla Barsa protiv njega ali tesko ce ponovo. Ako ostane u Realu dovoljno dugo, nece videti titulu. LS mozda, tu ima gomila faktora, to nikada nije garant ali titula je sigurica.
                    e apsolutno se slazem, onih 5:0 na kamp nou gdje je moglo biti mozda i 8:0, bas se barsa tada izvukla mogli su lako izgubiti...ono protiv intera u ligi sampiona u milanu, tada je barsa busom isla do milana i dosli su tamo na dan utakmice i onda igrali, pretpostavljam da zbog toga nisu mogli dati svoj maksimum a i treci gol milita je iz ofsajda

                    Comment


                    • Originally posted by AlexisSanchez View Post
                      e apsolutno se slazem, onih 5:0 na kamp nou gdje je moglo biti mozda i 8:0, bas se barsa tada izvukla mogli su lako izgubiti...ono protiv intera u ligi sampiona u milanu, tada je barsa busom isla do milana i dosli su tamo na dan utakmice i onda igrali, pretpostavljam da zbog toga nisu mogli dati svoj maksimum a i treci gol milita je iz ofsajda
                      A Militu ofsajd na 0 0 kada je isao 1 na 1? A crveni Moti? Prebijena Barselona, bez sansi dve cele utakmice, bez ijedne stopostotne sanse.

                      Comment


                      • http://www.sportske.net/vest/transfe...asa-86841.html

                        Comment


                        • Ma bez 30m niko ga nece ni uzeti... Kapiram da bi Inter mogao da zavrsi sa Snajderom, da ovaj ode u Anzi, novac od transfera kesirati u Lukasa, mada sama pomisao da Wesley igra Rusiji...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=102379 ako je ovo istina Juve ima da se proseta kroz seriu A.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Tekst je glupost. Zadnja rečenica je fenomenalna...

                              Sudeći po tome što je potpredsednik Sao Paola izjavio da se ponude razmatraju može se zaključiti da Junajted i Real nisu ispoštovali klauzu iz ugovora već su pokušali sa manjom količinom novca da privole čelnike Sao Paola i obezbede transfer Lukaša.
                              Ne nego su ponudili €80m kolika je klauzula!!!

                              Preveden je od nekih engleskih medija. Inter i dalje nema zvaničnu ponudu ovog leta ali vode se formalni razgovori sa čelnicima Sao Paola kao i sa agentom i ocem Moure.

                              Po engleskim medijima, Junajted je spreman da plati €32m!? Ovo za Real ko zna da li je tačno da su uputili ponudu...

                              Predsednik Sao Paola je izjavio danas da je prošle godine primio ponudu od €18m od Fiorentine za Kasemira! Sigurno je Viola ponudila tolike pare... Ne zna se koga farba?

                              Inter ne odustaje od Lukaša. Definitivno će Junajted biti sada glavni rival ali glavu dajem da je Inter i dalje u prednosti. Pre svega što se Morati baš nameračio a i zbog toga što je dugo u kontaktu sa Brazilcima.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Po meni Mancester je prvi favorit da ga dovede,imaju vise para,igraju LS,igraju jacu ligu.

                                Comment

                                Working...
                                X