Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • koliko god da, ajde da upotrebim daleko blazi izraz "ne volim" inter, voleo bi da ovakvi talenti i buduci dobri igraci stizu u Serie A, a ne samo da najbolji igraci iz ove lige odlaze...
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
      koliko god da, ajde da upotrebim daleko blazi izraz "ne volim" inter, voleo bi da ovakvi talenti i buduci dobri igraci stizu u Serie A, a ne samo da najbolji igraci iz ove lige odlaze...
      Nekako je sablon da navijaci Milana mrze Inter. Ja ne znam sto, ja gotivim i Milan puno i sve italijanske klubove, jedino Juve malo manje ali kad igra Juve protiv bilo kojih stranaca za njega navijam.

      Comment


      • Koliko je prodaja Ibre i Tiaga dobar potez uprava Milana dokazace sa narednim transferima,mogu da naprave sjajan posao a mogu i da useru celu ekipu.Previse je igraca vec otislo iz Milana ima dosta rupa da se pokrpe.

        Comment


        • Originally posted by Layzick View Post
          Koliko je prodaja Ibre i Tiaga dobar potez uprava Milana dokazace sa narednim transferima,mogu da naprave sjajan posao a mogu i da useru celu ekipu.Previse je igraca vec otislo iz Milana ima dosta rupa da se pokrpe.
          po meni prodaja ibrahimovica je dobar potez, ali tiaga silve nikako jer danas je tesko naci pouzdanog centralnog beka a silva to jeste, u ovom trenutku u prvih pet sigurno...a odbrana milana zadnjih godina je presla sve limite po pitanju godina starosti igraca koji igraju na toj poziciji i sada kada prodaju silvu ko zna koga ce dovesti a poznavajuci milan pitanje je da li ce ikoga i dovoditi...

          Comment


          • Originally posted by AlexisSanchez View Post
            po meni prodaja ibrahimovica je dobar potez, ali tiaga silve nikako jer danas je tesko naci pouzdanog centralnog beka a silva to jeste, u ovom trenutku u prvih pet sigurno...a odbrana milana zadnjih godina je presla sve limite po pitanju godina starosti igraca koji igraju na toj poziciji i sada kada prodaju silvu ko zna koga ce dovesti a poznavajuci milan pitanje je da li ce ikoga i dovoditi...
            Kako je prodaja najboljeg spica na svetu dobar potez? Nevezano za novac

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Kako je prodaja najboljeg spica na svetu dobar potez? Nevezano za novac
              najboljeg spica??????.....meni ibrahimovic uopste nije neki igrac, vise se tu prica koliko je dobar nego koliko je u praksi tako...mislim jeste igrao je i igra u velikim klubovima ali da je najbolji to definitivno nije jer on ni sa jednim klubom nije osvojio ligu sampiona a kako je krenulo tesko da ce do kraja karijere i uspjeti....vec ima trideset godina tako da je milan za jako dobre pare uspio da ga proda , a da su ga zadrzali pitanje je da li bi ga iduce godine mogli i u pola ove cijene prodati...ima tu mnogo boljih igraca od ibrahimovica, milan ako zeli da bude ozbiljan konkurent u ligi sampiona neka sad ponudi nekih 40 miliona realu za higuaina jer sada imaju valjda para od ovih transfera, a i tevez se spominje kao moguce pojacanje...i mislim da bi bili puno raznovrsniji kada bi doveli jednog od ove dvojice

              Comment


              • Zlatan Ibrahimovic je igrac koji je osvojio 9 sampionata u karijeri u poslednjih 9 godina cak 8. Zlatan Ibrahimovic je u poslednjih 5 sezona u svakoj imao preko 20 golova i 10 asistencija. Zlatan je na kraju krajeva igrac koji je u svojoj karijeri imao vise spektakularnih golova nego onih koji to nisu. Na prste jedne ruke mozes nabrojati takve igrace kao sto je Zlatan Ibrahimovic.

                Btw Maradona nema ligu sampiona a najbolji je igrac koji je ikad igrao fudbal.

                Comment


                • Ibra nije najbolji spic na svijetu,on je dobar za Ligaske meceve gdje ce dati 25-30. Bez probleme,znaci za male meceve je idealan,moze da maltretira nesposobne italijanske odbranbene igrace od Katanije,Kijeva i ostali indijanaca,a po meni nikad nije nesto pokazivao u derbima i LS,bilo je utakmica ne kazem da nije,ali u globalu nije.
                  Sve to stoji da je briljantan,mozda jedini covjek u ovom trenutku koji moze da igra bilo koju poziciju na terenu,da asitira,zabija golove,stvara sam sebi sanse,ali da je najbolji nije,mene izjeda njegova nonsalantnost,kada se vuce po terenu kao da je piuskom istjeran da igra.
                  Igrac malih utakmica,i trener mu mora dati ogromnu slobodu,da radi sta hoce.

                  Mislim da se Milan grdno zajebao prodajom ove dvojice,ajde odbranbeni igrac se moze i naci,to i nije toliki problem,ali napadaca koji ce popuniti mjesto Ibre,covjek je maltene sam vukao Milan.
                  I male su to pare da Milan obnovi tim,treba mu barem tri puta toliko para.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Najveci stereotip koji vlada u vezi Ibre jeste da je igrac za male utakmice,to pricaju ljudi samo koji ga nisu gledali dovoljno.

                    Comment


                    • jeste imao spektakularnih ali protiv kojih ekipa, da nije mozda protih barselone, mancestera itd. ...to su bili golovi u seriji A protiv nizerazrenih ekipa....u vecini velikih utakmica koje je ibrahimovic igrao nije se mogao vidjeti na terenu....a ovo za maradonu uopste nije tacno da je najbolji igrac, bolji su i messi i CR7.

                      Comment


                      • Originally posted by Layzick View Post
                        Koliko je prodaja Ibre i Tiaga dobar potez uprava Milana dokazace sa narednim transferima,mogu da naprave sjajan posao a mogu i da useru celu ekipu.Previse je igraca vec otislo iz Milana ima dosta rupa da se pokrpe.
                        Doveli su Traorea, Montoliva i Muntarija za dz, stopera iz Kijeva koji ce biti dobar za rotaciju i doveli na pozajmicu Kevina Konstanta.Ocekujem barem da dovedu zamene na poziciji stopera i napadaca, Kevina Strutmana(posto ce sada imati para da plate PSV-u koliko oni traze).Trebalo bi pronaci pouzdanijeg levog beka od Vilje, Antoninija i Tajva.Jedan ce sigurno leteti, a mozda i dvojica.Mada ne bi me cudilo kada bi eksperimentisali sa Viljom.
                        Mezba ce preci u Torino.Papadopulose se povezuje sa njima, videcemo koliko su te price ozbiljne, ali mislim da je Astori prvi favorit da bude doveden kao zamena za Silvu.

                        Milan bi se gadno zajebao ako bi uzeo Teveza, covek je samo tri godine mladji od Ibre.Takodje nema sanse da Real pusti Iguaina.

                        Ko je bolji spic od Ibrahimovica, a da mu je to prirodna pozicija?
                        Last edited by Ricma; 13-07-12, 12:59.

                        Comment


                        • Originally posted by AlexisSanchez View Post
                          a ovo za maradonu uopste nije tacno da je najbolji igrac, bolji su i messi i CR7.

                          Ako je ovo pokusaj trola, ok. Ako nije, trebalo bi da dobijes ban.


                          admin(manda):Nemoj ti da brines ko ce dobiti ban i ko troluje,jer ovaj tvoj post je off,pusti mene i druge koji su za to zaduzeni

                          Comment


                          • Zlatan Ibrahimović .........Veliki igrač za male utakmice.

                            Nikad nije bio igrač koji je u velikim utakmicama bio igrač odluke, tj.odlučujući faktor koji bi eventualno odveo svoju ekipu do samog vrha nekog kontinentalnog ili interkontinentalnog takmičenja, bilo na klupskom ili reprezentativnom nivou.

                            Comment


                            • Originally posted by AlexisSanchez View Post
                              a ovo za maradonu uopste nije tacno da je najbolji igrac, bolji su i messi i CR7.
                              Sve mi mirise na to da ozbiljno mislis ovo sto si napisao
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Ako je ovo pokusaj trola, ok. Ako nije, trebalo bi da dobijes ban.
                                evo prepustam tebi da sam prosudis sta sam pokusao....

                                Comment

                                Working...
                                X