Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premi Aperol de Catalunya

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Upravo mi je jedna drugarica koja je i sama ranije bila na ovom forumu poslal poruku da je Markez kaznjen sa 60sec.Tako da je zavrsio na kraju na 23 mestu,a iz svega toga je profitirao Rabat koji je na krajut reci.
    Last edited by Ares; 03-06-12, 17:39.
    sigpic

    Comment


    • #62
      The crash involving Espargaró and Márquez was subsequently investigated by Race Direction, which issued Márquez with 60-second penalty, relegating him to 23rd spot. This promoted Espargaró’s teammate Rabat into third, while Márquez drops to fourth in the championship table behind Lüthi, Espargaró and Iannone.

      po meni ispravna odluka, na neki nacin je morala da se skrene paznja Markezu da pazi sta radi i da vise ne izbacuje iz trka direktne konkurente za titulu... da bude jasno nemam nista protiv njega, ne govorim ovo zato sto ga ne volim, ne pratim nize kategorije toliko strastveno da bih osecao netrpeljivost prema bilo kome, ali stvarno preteruje, nije mu dovoljno sto ima svu mogucu podrsku i sigurno najbolju masinu u klasi...
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • #63
        Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
        e ovako, posto pratim motoGP iz perspektive samo jednog vozaca i iskreno me samo njegov plasman interesuje, mogu da kazem da su mi utisci pomesani nakon trke, ima napretka sto se vidi golim okom (vremena po krugovima i samo rastojanje izmedju Doktora i vodecih, koliko god glupo zvucalo bilo je lepo videti ga u vecem delu trke po suvom u istom kadru sa vodecima ili bar sa stonerom i tech 3 yamahama), ali opet cini mi se da su to previse sitni koraci napred... prosto je nedopustivo da satelitske Yamahe budu toliko brze i da cak i Bautista bezi tesim se da je mozda izbor guma kumovao takvom epilogu... sve u svemu imaju pune ruke posla (Dukati )
        ...nije zbog guma,te iste gume su vecina vozaca i timova su i koristila..jednostavno,drugi timovi su daleko bolje uradili i pripremili svoje motore jos prosle god.,ovo sad sto rade su samo dopune necega za sta je dukati od odmah kaskao..sa svojom originalnoscu pre svega,i zeljom da se ta ista zadrzi..posledice gledamo zadnje 2 sezone(doduse nepune)..a na kraju krajeva,ako se neko zadovoljava,a pritom se zna o kome je rec,sa 15-20 sec zaostatka,po meni je to,bolje da se suzdrzim,da ne kazem sta milsim..dukati je spao u drugorazredne timove,i to je cinjenica..slusam danas komentare nasih komentatora,a uporedo gledam jos na dva kanala prenos..ja ne znam da li se to kaze iz nekog moranja ili neke utehe prema postovaocima Rossija,ili cisto da se niko ne uvredi..ali bez obzira na to,smatram da je to u zaru prenosa..a vezano za dukati..sta se tu podrazumeva pod napretkom,ja cvrsto verujem da ovde nikome nije jasno(svugde gde se prati sportklub prenosi)..jedan od komenatatora na jednoj drugoj Tv(eng,govorno podrucje),je izjavio,ali bukvalno,"ako ce Rossi jos da vozi za dukati,to ce biti samo iz razloga da bi bio prisutan na trkama ovog tipa,oduzivao se fanovima zbog vatrene podrske svih ovih god., i da bi mazio grid cure..,dukati njega apsolutno ne zasluzuje,jer ga iz trke u trku degradira..."ja sam takvu izjavu novinara cuo po prvi put,tako javno da se iznese,a sa strane se svako smeje i podsmeva,pre svega Rossiju a posle toga i dukatiju...ajd dukatiju sto se podsmevaju,mozda i imaju razloga,ali se podsmevati nekom za kime ce jos mnogo godina proteci pre nego sto se neko i uspe bribliziti njemu u bilo kom smilsu,je bukvalno opste neznanje i nerazumevanje ovog sporta pre svega..ako su Stoner i Horhe legende,sta li je tek Rossi,ako je uopste nesto i ostalo za njega..ali nebitno..to samo oni znaju sta su hteli time..xD
        -sto se tice Stonera,po mom nekom skromnom misljenju,danas jednostavno covek nije imao dan,i nista vise od toga,sto nista nije neuobicajeno,jednostavno slab dan..Horhe ispunio sve od njega ocekivano,a i neocekivano(milsim pre svega na detinjastu proslavu pobede i zeljom da bude originalan,ali "puste zelje" xD),Pedrosa je samo potvrdio ono sto milsim o njemu svih ovih godina,a to je da decku fali to "malo"da bi bio veliki..ali bas to "malo"cini veliku razliku..Ben je totalni promasaj za Yamahu,sto ce mo svi ubrzo i da vidimo,najdalje do Laguna Seke..za privatni tim Yamahe i njene vozace sve pohvale,u svakom smilsu..i na kraju,da ne komentarisem moto 2 puno,ovo ce biti dovoljno-Markez bez kazne..ne znam samo sta su ljudi ocekivali..?;),ali da je prava p....,to se vidi sa povece udaljenosti,i neopisivo me potseca ne jos nekog..

        p.s Nebojsa :i Rossi da je u Le Manu imao jos koji krug,pobeda bi mu bila zagarantovana..:P
        Last edited by Rossini; 03-06-12, 18:04.
        sigpic

        Comment


        • #64
          Promenili su odluku,Markez ipak nije kriv.Smesno...
          sigpic

          Comment


          • #65
            Originally posted by Ares View Post
            Promenili su odluku,Markez ipak nije kriv.Smesno...
            Hahahahaha ja vec krenuo da ispravljam tekst Sjajno, neko nazvao Dornu i objasnio im da zapravo nije kriv.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #66
              rekao sam da sam sebe tesim time da su mozda gume, da je ta meksa gma popustila na kraju... tesim se po pitanju svega, i stalno pominjem neki napredak, cak i kad ga nema, jer stvarno mi je mucno gledati Doktora na ovom slabom motoru, jer cini mi se uzalud mu prolaze vozovi i sanse da mozda uradi jos nesto veliko a znamo svi da on to moze jer je najbolji, i ne treba mu uopste najbrzi i dominantan motor vec samo konkurentan sto Dukati nikako nije...
              sto se tice ostalih oni nisu predmet mog interesovanja stoga su komentari suvisni
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • #67
                Pa to,zvali iz honde i objasni li im neke stvari. :-)
                sigpic

                Comment


                • #68
                  ovo je tragikomicno... koliko bi sad voleo da mu neko ako ikako moze uzme titulu, Luti, Espargaro, Janone... bilo ko... generalno ne volim spance, ali ovaj mali je iritantniji od lorenca ako je to ikako moguce (nisam verovao da cu ovo ikad izustiti )
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                    rekao sam da sam sebe tesim time da su mozda gume, da je ta meksa gma popustila na kraju... tesim se po pitanju svega, i stalno pominjem neki napredak, cak i kad ga nema, jer stvarno mi je mucno gledati Doktora na ovom slabom motoru, jer cini mi se uzalud mu prolaze vozovi i sanse da mozda uradi jos nesto veliko a znamo svi da on to moze jer je najbolji, i ne treba mu uopste najbrzi i dominantan motor vec samo konkurentan sto Dukati nikako nije...
                    sto se tice ostalih oni nisu predmet mog interesovanja stoga su komentari suvisni
                    ..bas tako..
                    Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Hahahahaha ja vec krenuo da ispravljam tekst Sjajno, neko nazvao Dornu i objasnio im da zapravo nije kriv.
                    ..sta mislis ko???
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Po čemu je vama kriv Marquez ? nije mogao vidit Espagara bio je ispred :S kao što i kaže Rossi , i ja ga ne volim al sve clear :P
                      Valentino Rossi #46

                      G.O.A.T

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by Valentino Rossi #46 View Post
                        Po čemu je vama kriv Marquez ? nije mogao vidit Espagara bio je ispred :S kao što i kaže Rossi , i ja ga ne volim al sve clear :P
                        ..pa kriv je zato sto je znao da mu Espargaro dolazi,jer je bio svestan da je napravio gresku,a Espargaro nije bio iza njega na 5 sec,pa da se ovaj odmah vrati na idealnu liniju..cak sasm ubedjen da ga je i video u krajicku oka,bas zato smatram da je njegova krivica jos veca..to se zove "NAMERA"..a svi znamo sta je nenamerno,sportski u zaru borbe,a sta je namerno i kvarno..to se bar vidi na osnovu svega ranije vidjenog,a i sada se videla NAMERA,i to bez svake diskusije..a mali odise kvarnoscu samo tako..;)
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          pa moralo je biti osnova da ga kazne cim su ga kaznili prvobitno... nije to problem, verovatno i jeste sve clear, ja nisam ekspert da sudim o tim trkackim incidentima, problem je u tome ko je i zasto, na osnovu cega promenio odluku o kazni?! To je krajnje neozbiljno i neprofesionalno, ako vec nisu sigurni, neka razmisljaju i gledaju dalje a ne da kazu kriv je pa nije kriv to je ustvari ono sto smeta bar meni...
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by Rossini View Post
                            ..pa kriv je zato sto je znao da mu Espargaro dolazi,jer je bio svestan da je napravio gresku,a Espargaro nije bio iza njega na 5 sec,pa da se ovaj odmah vrati na idealnu liniju
                            Upravo ovo, ne mozes se vratiti u teme krivine u sred borbe a da znas da nemas brzinu. To je prosto pokvareno. Pustis pa probas da nadjes drugaciju putanju u sledecoj krivini i tako se branis. Mnogo manje opasno.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #74
                              Ajde sto nije kaznjen...nego se njegov tim jos i zalio na prvobitnu odluku(Race Direction)...strsnoooo...pa mogao je da ubije coveka...!!!!

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by somi007 View Post
                                Ajde sto nije kaznjen...nego se njegov tim jos i zalio na prvobitnu odluku(Race Direction)...strsnoooo...pa mogao je da ubije coveka...!!!!
                                Dobro, nije bas mogao da ga ubije (bar nije vise opasno nego bilo koja druga situacija na motoru), ne treba dramiti. Ipak, potpuno nebulozno ponasanje kao i obicno u Moto GP. Setite se samo prosle sezone.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X