Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premi Aperol de Catalunya

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Rasprava je zavrsena. Sve sto bude napisano na temu Rosi vs Stoner a nema veze sa narednom trkom bice obrisano!

    Ova rasprava nema veze sa temom. Jeste interesantna ali ovde pisemo na temu Katalunja 2012. Prema tome moj savet je napravite novu temu ako zelite recimo Rosi vs Stoner i tamo komentarisite ko je bolji. Ovako cete samo upropastiti temu.
    Last edited by crni; 01-06-12, 02:33.

    Comment


    • #32
      lol moram ovo stavit , ja za ovo nisam znao necete mi vjerovat mozda ni vi al Lorenzo nije uopste isao prema bazenu kad je pobjedio :S a poslje toga nastavio kao da se nista nije desilo hehehhehe


      Valentino Rossi #46

      G.O.A.T

      Comment


      • #33
        Jel neko zna vremena krugova sa testa iz Muđela Rosija i Hejdena? Kažu iz Dukatija da su bili zadovoljni,ali se nigde ne mogu naći vremena

        Comment


        • #34
          Imas u temi Vesti, imformacije glasine

          Comment


          • #35
            Jel ovo Dukati ima neka poboljsanja ili ovo ne treba uzimati za gotovo? Ajde malo polemike oko ovih vremena koja nikada do sada nisu bila bliza od 1 do 10 mesta!!!!! Misljenja!!!!!!!!!

            Comment


            • #36
              vremena su takva (mislim na Dukati), da je ocigledno da su nesto poboljsali i da su nesto dobili testovima u Mudjelu, ali niti je ovo neki ogroman korak napred, jer ako ovakvim tempom nastave da napreduju nacekacemo se da bi videli Dukati po suvom u konkurenciji za podijum, niti je ovo bas relevantno, prvi trening, niko ne moze sa sigurnoscu da kaze ko je koliko forsirao... daleko su kvalifikacije, a tek trka... ali ako je suditi po ovome napredak je tu
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • #37
                videcemo u 14 h sve ako ostanu ovakva vremena mislim da je ovo veliki korak napred jel trka je jedno kval. drugo a mi znamo ko ima ritam za trku!!!!!

                Comment


                • #38
                  Originally posted by MarkedOne8
                  Kakve veze imaju kvalifikacije sa trkom?Dobro se zna da između te dve sesije imaju i warm up gde dodatno podešavaju setupe.Tako je jednostavno podešen menjač.Mogu oni da ga podese da ide 330 ali će sporije da dostigne tu brzinu.Rosiju više odgovara na primer ubrzanje dok Stoneru više odgovaraju veće maksimalne brzine na pravcima.

                  Vi jednostavno niste dovoljno tehnički pripremljeni da biste vi to sve shvatili.Ja mogu da vam objasnim jer se dosta razumem u motore (pogonske jedinice), i srodne sisteme kao i u F1.Ali trebalo bi mi više sati da ja vama sve to serviram u najsitnije detalje.I na kraju bi ste vi rekli ,,Činjenica je da je GP7 bio superioran".
                  Nema raspravke Rosi Stoner u ovoj temi. Postavi novu temu za to.
                  Last edited by Alan; 01-06-12, 12:13.

                  Comment


                  • #39
                    Koliko li su ovi tacni sa prognozom.
                    http://www.weather2umbrella.com/sr/v.../1/677385/1/1h
                    Last edited by Alan; 02-06-12, 14:12.

                    Comment


                    • #40
                      Kal je Bog.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #41
                        kraclou em sto vozi za pricu ima i prelepu guzu koju se ne stidi svima da pokazeodlicne kvalifikacije za motogpa oni usporeni kadrovi iz krivina (posebno lorencovi i stonerovi) su stvarno spektakularnijedino me brine mali abraham,kod njega se vec moze pricati o krizi,jer mu se iste stvari desavaju iz trke u trku
                        a kako je mazbu poleteo kada ga je oliveira udario i jos uspeo da ostane na motorujeste ih porusio sve,ali nadam se da nece biti nikakve kazne i da ce svi biti spremni za trku
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          ako nesto moze biti pozitivno na ovim treninzima i kvalifikacijama to je Doktorov dobar ritam na tvrdim gumama i ujednacena vremena krugova, sto znaci da bi u trci mogao biti nesto bolji, ali ne vidim ga u top 5 ukoliko ne bude promene vremena ili nekih drugih nepredvidjenih okolnosti...
                          ipak, napredak je ocigledan pa makar i mali
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • #43

                            Comment


                            • #44
                              Ipak kisa.

                              Comment


                              • #45
                                Ako bude kisa eto prilike za Rosija da ucini nesto.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X