Announcement

Collapse
No announcement yet.

Plivanje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steta sto ovako zavrsi sa plivanjem...



    Cavicu legendo, hvala za sve radosti koje si nam priredio!
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Definitivno prestajem da pratim ove OI...posle ove trke sam se previse potresao...
      Ne mogu vise podneti ova razocarenja....
      http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

      Comment


      • Nijanse odlučivale, Čavić je trebao uzeti bronzu al šta da se radi.

        Kakav oproštaj Phelpsa od aktivnog bavljenaj plivanjem, legenda nema šta.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ja prezadovoljna što je kao četvrti Čavić ušao u finale. Nisam preveliki optimista, što se tiče medalje, jer su svi čuvali rezervu za sutra, a i finiš mu nije obećavajući. Videćemo.
          Nek me demantuje.
          Nije me demantovao. To je njegov domet i to je bilo jasno odavno.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Delfin je disciplina koja zahteva najvise rada ledjima a znamo koliko on ima problema u poslednje vreme i da je bio na operaciji. Steta, veliki borac i jedan od vecih asova u nasem sportu. Dva zlata mu ukrali, jedno olimpijsko od tih. Zasluzio mnogo vise.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Aleksa9 View Post
              Definitivno prestajem da pratim ove OI...posle ove trke sam se previse potresao...
              Ne mogu vise podneti ova razocarenja....
              Daj ne lupaj, ne dozivljavaj licno. Losi smo ko ku*** ali sto rece Divac 10 medalja je realnost
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by edohz View Post
                Nijanse odlučivale, Čavić je trebao uzeti bronzu al šta da se radi.

                Kakav oproštaj Phelpsa od aktivnog bavljenaj plivanjem, legenda nema šta.
                Ako ode na doping test posle ovoga i bude negativan...e onda ce on za mene biti najveca legenda...ovako je za mene samo jos jedan uspesni, ali dopingovani americki sportista...
                http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                Comment


                • Phelps bolje plivao umoran posle 200 IM i dodele medalja nego sada, odmoran.

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Daj ne lupaj, ne dozivljavaj licno. Losi smo ko ku*** ali sto rece Divac 10 medalja je realnost
                    Jbg, ne mogu drugacije pratiti nase sportiste...
                    http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                    Comment


                    • Izgubio je vreme dok se odbacivao nogama od ivice.A i na kraju naravno peh sa ciljem.Ali ne verujem da jedan Rus koji je jedva upao u finale i osvoji bronzu.

                      Kao i na svakoj Olimpijadi prica se koliko aduta imamo na Olimpijadi i da cemo osvojiti min 5 medalja, kao i u prethodnim slucajevima ne mozemo preci cifru od tri medalje.

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post
                        Izgubio je vreme dok se odbacivao nogama od ivice.A i na kraju naravno peh sa ciljem.Ali ne verujem da jedan Rus koji je jedva upao u finale i osvoji bronzu.

                        Kao i na svakoj Olimpijadi prica se koliko aduta imamo na Olimpijadi i da cemo osvojiti min 5 medalja, kao i u prethodnim slucajevima ne mozemo preci cifru broj 3.
                        Korotiskin osvojio srebro jer je imao isto vreme kao i Le Clos.

                        Comment


                        • Neka je otisao Felps, obican americki doping projekat napravljen da se obori rekord Marka Spica. Torp jos u Atini video gde ovo ide i batalio covek.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ne znam više, ovu smo medalju svi skoro upisali. ali....
                            Ništa izgleda da ćemo opet srpski uzeti 3 medalje, ali ajde neka nas neko pozitivno iznenadi..
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                            Comment


                            • Originally posted by deki94 View Post
                              Iskreno ne znam ko je gori što se tiče načina da dođeš do uspjeha Ameri ili Kinezi. Kinezi te uzmu kao klinca od 6,7 godina i odvojete od roditelja koje vidiš 2-3 puta mjesečno, a pored toga te muče na treninzima do iznemoglosti. Jeste da do dovodi do rezultata (najbolji primjer je ova 16-o godišnja Kineskinja) i do te slave kao Olimpijskog šampiona, ali gdje je tu život. Ameri te isto muče do onog trenutka kada ojačaš da možeš izdržati razna doping sranja, ali naravno to te može ubiti (što smo imali dosta primjera ovih godina). Na kraju kada pogledaš našim sportistima treba skinuti kapu, kada pored ovih "robota" uzimaju medalje...
                              I tako sam ja mesecima tvrdio da Phelps ima 21 medalju sa OI samo zato sto cadi spravu, dok mi jedan dan drug nije rekao: "Brate, cade spravu i drugi pa nemaju 21 medalju sa OI".

                              Btw, tebe je bas potresao danasnji clanak iz Blica. Da bi bio sampion moras da se ponasas drugacije od drugih, da se razlikujes, a ne da radis isto sto i svi oko tebe i da ocekujes vrhunske rezultate... Vise suza nego znoja, uvek bilo i bice. Niko tebe ne tera da se odrices, sam biras svoj zivot, sve je stvar licnog izbora... Svako nosi svoj krst i kroji svoju sudbinu.
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • Plivao je losije nego u polufinalu, ali ni sa tim vremenom ne bi mogao do medalje. Spora trka i bila je velika sansa da se dodje do medalje, ali ocigledno da Cavic ne moze bolje, mada smo se svi nadali da moze, i s obzirom na sve okolnosti ne treba mu zameriti.
                                Last edited by Navras 16950; 04-08-12, 00:33.
                                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                                Comment

                                Working...
                                X