Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grande Prémio de Portugal Circuito Estoril

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Vala Yamaha razocarao si me sad, odakle izvadi ovu informaciju, pa ova novina je pisala u proslosti sve i svasta, Najnejverovatnije informacije a nikad nista bitno.
    Jeremija nece otici iz team dok god ga Rossi neshto ozbiljno ne uvrijedi, prezivio je Duana i njegovu sebicnost vala moze i Rossia
    [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

    Comment


    • #62
      Nije nemoguće da se desi. Od Honde i Yamahe nema ništa dakle koje opcije mu ostaju, da se muči na Dukcu još par sezona? Jeremijinoj ženi je dijagnoziran rak dojke, kako je sada ne znam. Tako da ko zna?

      Comment


      • #63
        Ne znam kako je za Moto GP, ali Telegraph je jedna od najboljih i najozbiljnijih novina zapadne Evrope u svim oblastima od politike do sporta (znam sigurno da su za F1 jako dobri). Ipak bih ja ovo uzeo ozbiljno.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #64
          Rossi je to vec demantovao na twitteru...
          sigpic

          Comment


          • #65
            Originally posted by YAMAHAY View Post
            Nije nemoguće da se desi. Od Honde i Yamahe nema ništa dakle koje opcije mu ostaju, da se muči na Dukcu još par sezona? Jeremijinoj ženi je dijagnoziran rak dojke, kako je sada ne znam. Tako da ko zna?
            Istina je to za Jeremijinu zenu, jos prosle godine. Al cisto sumnjam da ce ostaviti trkanje a Rossi, mislim da je on negdje kao Sumaher, u DNK ti je trkanje makar i bio zadnji. ne znam...mozda grijesim.
            [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

            Comment


            • #66
              Nije tacna ta vest 100%. Pre 5 dana je bilo ovo http://www.motogp.com/en/news/2012/S...ants+to+retire... A za 5 dana ce verovatno vest kako ce Lorenzo da se povuce. Ja mislim da ce sam vozac koji se povlaci reci na pocetku sezone da mu je ovo poslednja sezona, kao sto je Capirossi uradio...

              Comment


              • #67
                Mamu vam britansku...Uhhhhh....dobro je oladio sam se....

                Comment


                • #68
                  Daaaaaj kakva glupost.Ne pričamo o aktuelnom šampionu sad, pričamo o trkaču koji ima tek 26 i po godina.Ne bi tako mlad odlučio da ima porodicu a celu mladost je posvetio trkanju.Kakav debilizam, ne mogu da verujem.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    bas je neko poverovao hahakada vale bude odlucio da se povuce,to ce biti bombasticno (ali sa stilom;)) kao sto je i sve do sada radio
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by Boca View Post
                      A mi momci njegovoj devojci http://www.youtube.com/watch?v=PJjuUzxBjvw
                      pa i ja bih pre namignula njoj nego njemu

                      Originally posted by AleksandarD View Post
                      Ajoj dacin post za nase putovanje i organizaciju 666-ti
                      hahhahaha ovo obecavapa se vi sad usudite da krenete sa mnom

                      Originally posted by Losmi88 View Post
                      Aleksandre nemas razloga za brigu. Ja sam isto gledao film kao i ti i shvatam tvoju brigu. Zato ide tvoj imenjak sa nama,njega cemo da stavimo do vrata da spava pa onda ide Daca. Dok njih istranziraju mi cemo uveliko vikati napred Dani i piti pivo na stazi. Tako da Relax;)
                      seti se ovoga kada sledeci put sednes na motor sa acom
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by denia_el View Post
                        bas je neko poverovao hahakada vale bude odlucio da se povuce,to ce biti bombasticno (ali sa stilom;)) kao sto je i sve do sada radio
                        Mislis sa jos jednom titulom...npr.

                        Comment


                        • #72
                          http://www.motogp.com/en/news/2012/p...ess+conference

                          Citajuci izmedju redova Preciozzi vjeruje Jerimiji malo vise nego Valetinu sto je i logicno, i jer se Jeremija nashao u ovoj situaciji kao sa Ducatijem jos davno sa hondom koja je imala previse snage ali je u krivinama bila uzasna. Mislim da su na pravom putu s ovim, vidjecemo.
                          [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                          Comment


                          • #73
                            ..ducati treba da nestane iz Gp-ja,kao kap vode u pustinji..truli su da ne moze biti vise nego sto jesu..a ovome ako nije dosta,neka se blamira jos...
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by somi007 View Post
                              Mislis sa jos jednom titulom...npr.
                              a kako drugacije
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Prvo on se uopste ne blamira a kao drugo razvice on taj dukati 1000000% samo polako za 1 god za 1 god ali razvice ga!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X