Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grande Prémio de Portugal Circuito Estoril

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Hajde da neko što pre otvori temu za sledeću trku.Ovoga puta stavite da može i za Rosija da se glasa za pobedu.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • #32
      Originally posted by Losmi88 View Post
      Aj zbog Ace da se smejete,on je stvarno smesan, al zasto ja ispao streber ? Pa 2 puta isao na popravni iz matematike E Daco,Daco,sladoled te vadi.
      hahaha nema problemaa ko bi ti da budessta te briga,bar licis na pametnicu
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • #33
        sad te izvlaci samo pice u Brnu :P

        Comment


        • #34
          Ja sad odgleda Moto2, sjajna trka.

          Comment


          • #35
            Originally posted by MarkedOne8 View Post
            Hajde da neko što pre otvori temu za sledeću trku.Ovoga puta stavite da može i za Rosija da se glasa za pobedu.
            PROVOCIRAJ PROVOCIRAJ , ti bi glasao za Rosija
            Valentino Rossi #46

            G.O.A.T

            Comment


            • #36
              Originally posted by Valentino Rossi #46 View Post
              PROVOCIRAJ PROVOCIRAJ , ti bi glasao za Rosija
              Ti si zabetoniran kompleksima, jebeš mi sve.Svi su danas videli da je paket Rosi-Dukati danas vidljivo napredovao.Zato sam rekao da se on stavi.Sad barem ima više smisla nego u Herezu i Kataru.Kad mogu Hejden i Kračlou (koji nema još ni podium) da se stavi što ne bi mogao i Rosi.Da ja otvaram temu, Stonera bih skinuo sa glasanja jer svi znaju da će on da pobedi a opet idu i glasaju za Kračloua ili Hejdena.Previše se razmišlja srcem.Možda je najbolje da se ukine glasanje ili da se promeni pitanje.Šta će nam glasanje u temi kad imamo kladionicu.Pitanje je ,,Ko će pobediti na VN?" a ne ,,Za koga navijate da će pobediti na VN?".

              Još nešto da dodam.Nerviraju me komentari vezani za Simončelija.Momak je imao tu nesreću da baš on bude taj koji će da pogine na stazi.Da je bio legenda van staze to stoji.Nasmejan, harizmatičan itd.Ali jako me nervira što mnogi o njemu pričaju kao da bi on osvojio 5 i više titula u MotoGP klasi.To se ne može reći sa sigurnošću ni za Stonera koji trenutno dominira, a ne za momka koji je bio tek u drugoj sezoni u najjačoj klasi.Neću uopšte da zalazim u polemiku Simončelija, šta bi bio da je živ, šta bi bilo kad bi bilo, samo pozivam na to da se više razmišlja glavom a ne srcem.Bio je i meni vrlo drag, pogotovo u Australiji kada je baš pred kobnu Maleziju ostvario najbolji plasman u najjačoj klasi.
              Last edited by MarkedOne8; 06-05-12, 23:42.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • #37
                Originally posted by MarkedOne8 View Post
                Ti si zabetoniran kompleksima, jebeš mi sve.Svi su danas videli da je paket Rosi-Dukati danas vidljivo napredovao.Zato sam rekao da se on stavi.Sad barem ima više smisla nego u Herezu i Kataru.Kad mogu Hejden i Kračlou (koji nema još ni podium) da se stavi što ne bi mogao i Rosi.Da ja otvaram temu, Stonera bih skinuo sa glasanja jer svi znaju da će on da pobedi a opet idu i glasaju za Kračloua ili Hejdena.Previše se razmišlja srcem.Možda je najbolje da se ukine glasanje ili da se promeni pitanje.Šta će nam glasanje u temi kad imamo kladionicu.Pitanje je ,,Ko će pobediti na VN?" a ne ,,Za koga navijate da će pobediti na VN?".

                Još nešto da dodam.Nerviraju me komentari vezani za Simončelija.Momak je imao tu nesreću da baš on bude taj koji će da pogine na stazi.Da je bio legenda van staze to stoji.Nasmejan, harizmatičan itd.Ali jako me nervira što mnogi o njemu pričaju kao da bi on osvojio 5 i više titula u MotoGP klasi.To se ne može reći sa sigurnošću ni za Stonera koji trenutno dominira, a ne za momka koji je bio tek u drugoj sezoni u najjačoj klasi.Neću uopšte da zalazim u polemiku Simončelija, šta bi bio da je živ, šta bi bilo kad bi bilo, samo pozivam na to da se više razmišlja glavom a ne srcem.Bio je i meni vrlo drag, pogotovo u Australiji kada je baš pred kobnu Maleziju ostvario najbolji plasman u najjačoj klasi.
                E nek sam ja zabetoniran al sta si ti majko mila , jeste napredovao s 9 pozicije na 7 poziciju i sad kofol ti govoris da se stavlja vote za pobjedu Rossi ; hajd ne rise majke ti. Simoncelli je imo "muda" sto ovi danasnji vozaci nemaju to je vise puta dokazao a mozda bi i osvojio nikad se ne zna , i nikad necemo saznat.
                Valentino Rossi #46

                G.O.A.T

                Comment


                • #38
                  Kakve ti nebuloze pišeš.Nisam ja više za ovaj podforum.Samo ću po nekada da napišem prognozu u temi za kladionicu.Zaveštavam ti moju kvotu postova, potrudi se da iskoristiš to malo bolje nego do sada.

                  (Sandokane baci bombu već jednom)
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Treba vratiti sve ove iz kraljevske klase u Moto2....pa da vidimo onda ko je najbolji....majko mila al bi se kidali....!!!!

                    Comment


                    • #40
                      ben kaze da nije bilo nikakvih problema sa motorom,on se dobro osecao,ali je eto napravio 4-5 velikih gresaka sto ga je kostalo gubitka pozicija,plus sto mu se ta staza bas i ne svidja,a ni ovu sledecu bas ne volipa nisi ti tu lepi da ti se svidjaju staze nego da ih odvozis najbolje sto mozes.dobio si priliku da u motogp-ju vozis mozda i najbolju masinu i 4-5 velikih gresaka u trci jednostavno nije dopustivonego da se ti brze bolje saberes i vratis medju prvih 5,tamo gde ti je i mesto
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Jel ne bi vise volela da gledamo Rosija i Hejdena u prvih 5

                        Comment


                        • #42
                          Namjerno u poll nisam stavio Rossia, jer realno...nije pokazao nista sto bi govorilo da ce da uzme podijum a kamoli pobjedu. Hayden je u Jerezu bio treci na kvalifikacije...vise je zasluzio da se ne lazemo
                          [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                          Comment


                          • #43
                            A najrealnije bi bilo da su ponuđeni izbori samo 1 Stoner, 2 Lorenco, 3 Pedrosa i 4 ,,neko drugi".
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              I Cal, eto jednom na polu da budemo profesionalni i realni.
                              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                              Comment


                              • #45
                                Reci mu Daco

                                Comment

                                Working...
                                X