Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2012 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Suns having dinner with Eric Gordon right now. Phx is considering offering him max deal (4 years, $58 million), sources say
    Sto praviti 2 obicna tima od jednog koji moze biti vrhunski.

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Sto, ti ne bi voleo da ih vidis zajedno?
      Pa ono- dva bogalja. Ja bih se dobrano zamislio kad treba da poslujem sa Portlandom, pa makar u pitanju i bivši igrači. Ta crna magija je prelazna.
      EDIT: Sta mislis o Fish-u kao starteru prvi deo sezone?
      Koji bre Fish? Dereck Fisher? Šta bi sa Nash- om, kapetanom Kirkom, ima li tu kakvog krštenog materijala?

      Ili si mislio na Teague- a? On može.


      A što se tiče Turčina, kad bi znao da uhvati loptu u napadu, možda bih i razmislio da izjednačim ponudu. On Tibodou spomenik da podigne što je dobio neku reputaciju u ligi. Ovako, doviđenja.

      Comment


      • Cavsi za letnju ligu uzeli nedraftovanog Kevin Jonesa (PF) iz WV.
        Ugovor kao na tri godine, sa pravom raskida kadgod/gdegod.

        Moguce da ga posle leta posalju u DL.
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment




        • mozda ste videli, ali ovoliko "odusevljenje" skoro nisam video
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Steta sto Atlanta hoce da rasformira ovu ekipu. Trebali su da im daju jos godinu dve. Prosle godine nisu imali srece sa povredama Horforda i Smita u PO-u. Smit neverovatno napredovao, Tig isto i imali su opasan kostur ekipe. Svako ko kaze da je JJ precenjen i da ima los ugovor po meni u najmanju ruku nije u pravu. Covek je verovatno u 3 najboljA SG u ligi, moze da odigra ledjima, licem prema kosu, opasan sut iz driblinga, dobro zavrsava u reketu.
            Trebali su da daju jos godinu ili dve ovoj ekipi. Ovako ce samo da poremete hemiju u ekipi i maximum ce da im bude prva runda istoka. Steta za ovu ekipu.
            I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

            Comment


            • Kobe, Wade, Ginobili, Harden, Monta. Svi bolji i sem Kobija imaju svi manju platu.

              Comment


              • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                Pa ono- dva bogalja. Ja bih se dobrano zamislio kad treba da poslujem sa Portlandom, pa makar u pitanju i bivši igrači. Ta crna magija je prelazna.

                Koji bre Fish? Dereck Fisher? Šta bi sa Nash- om, kapetanom Kirkom, ima li tu kakvog krštenog materijala?

                Ili si mislio na Teague- a? On može.


                A što se tiče Turčina, kad bi znao da uhvati loptu u napadu, možda bih i razmislio da izjednačim ponudu. On Tibodou spomenik da podigne što je dobio neku reputaciju u ligi. Ovako, doviđenja.

                Al' si prop'o sunce ti jebem.
                Kontaktirali smo Fisher-a iako nam je kapetan Kurt prioritet, nece covek da igra za vet minimum.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Samo Kobi i Vejd, po meni. Mnogo je JJ potcenjen igrac. Manu igra u mnogo boljolj ekipi, sa sistemom, i igra se ne zasniva na njemu pa je dosta lakse da dodje do izrazaja, mada i pored toga JJ je bolji. Elis nikada nije igrao PO, tako da je suludo to reci. Opasan skorer, ali ne bas extra produktivan po ekipi. A Harden je jos mlad i mora da se dokazuje da bi usao u ovu konkurenciju. Opasan igrac, opasan talenat i ima potencijala, alil tek treba da se dokaze. I sigurno ne bi u ovim godinama mogao da prihvati ulogu da tim vuce na svoja ledja.
                  Poenta moje price je, da je ovo los potez Atlante i da su trebali da daju jos godinu dve ovoj ekipi. Ovako, sa ovim ribildingom nista nece uraditi.
                  I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                  Comment


                  • Originally posted by LeBron fan View Post
                    Samo Kobi i Vejd, po meni. Mnogo je JJ potcenjen igrac. Manu igra u mnogo boljolj ekipi, sa sistemom, i igra se ne zasniva na njemu pa je dosta lakse da dodje do izrazaja, mada i pored toga JJ je bolji. Elis nikada nije igrao PO, tako da je suludo to reci. Opasan skorer, ali ne bas extra produktivan po ekipi. A Harden je jos mlad i mora da se dokazuje da bi usao u ovu konkurenciju. Opasan igrac, opasan talenat i ima potencijala, alil tek treba da se dokaze. I sigurno ne bi u ovim godinama mogao da prihvati ulogu da tim vuce na svoja ledja.
                    Poenta moje price je, da je ovo los potez Atlante i da su trebali da daju jos godinu dve ovoj ekipi. Ovako, sa ovim ribildingom nista nece uraditi.
                    6 puta all star, 20M godisnje ugovor i ti kazes da je potcijenjen?
                    Last edited by Reise; 03-07-12, 13:11.
                    sigpic

                    Comment


                    • Uz Arenasov, JJ ima mozda i najgori ugovor (po timove) u NBA.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by LeBron fan View Post
                        Samo Kobi i Vejd, po meni. Mnogo je JJ potcenjen igrac. Manu igra u mnogo boljolj ekipi, sa sistemom, i igra se ne zasniva na njemu pa je dosta lakse da dodje do izrazaja, mada i pored toga JJ je bolji. Elis nikada nije igrao PO, tako da je suludo to reci. Opasan skorer, ali ne bas extra produktivan po ekipi. A Harden je jos mlad i mora da se dokazuje da bi usao u ovu konkurenciju. Opasan igrac, opasan talenat i ima potencijala, alil tek treba da se dokaze. I sigurno ne bi u ovim godinama mogao da prihvati ulogu da tim vuce na svoja ledja.
                        Poenta moje price je, da je ovo los potez Atlante i da su trebali da daju jos godinu dve ovoj ekipi. Ovako, sa ovim ribildingom nista nece uraditi.
                        Manu je 3 puta sampion NBA i nijednom SAS ne bi bio sampion da nije bilo njega. To je meni dovoljno. A Dzo nikada nije prosao ni do finala istoka a imao je par puta sjajnu ekipu. Da ne pricam o sramocenju protiv Klivlenda i Orlanda svojevremeno.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Manu je 3 puta sampion NBA i nijednom SAS ne bi bio sampion da nije bilo njega. To je meni dovoljno. A Dzo nikada nije prosao ni do finala istoka a imao je par puta sjajnu ekipu. Da ne pricam o sramocenju protiv Klivlenda i Orlanda svojevremeno.
                          Ti sad vec malo mesas babe i zabe, pogledaj kakve je saigrace pored sebe i kakvog je trenera imao Manu, a koga je imao JJ. Ali, slazem se, za mene je Manu doktorcina.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Ti sad vec malo mesas babe i zabe, pogledaj kakve je saigrace pored sebe i kakvog je trenera imao Manu, a koga je imao JJ. Ali, slazem se, za mene je Manu doktorcina.
                            Sve sjajno, idealno, najbolji PF ikada, najbolji trener ikada ( za mene jeste, boli me kurac za Fila ), Toni lud, Brus najbolji defanzivac lige etc... Ne bi osvojili 3 bez Manua. Mozda jednu.

                            Comment


                            • Mozda su Hawksi ipak pozurili sa ovim...Sumnjam da ce privuci neke velike zvezde sledece sezone,al' ajde.

                              Teague,JJ,Williams,Smith,Horford je petorka za finale istoka koji ce ove sezone biti jadan.

                              EDIT: Ko ce sad igrati pleja u Juti?

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Mozda su Hawksi ipak pozurili sa ovim...Sumnjam da ce privuci neke velike zvezde sledece sezone,al' ajde.

                                Teague,JJ,Williams,Smith,Horford je petorka za finale istoka koji ce ove sezone biti jadan.

                                EDIT: Ko ce sad igrati pleja u Juti?
                                NYK u 6.

                                EDIT: 'rl Votson.

                                Comment

                                Working...
                                X