Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2012 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da imaju nekog normalnog trenera, mozda bi od njih i bilo nesto, ovako teska vajda.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Da imaju nekog normalnog trenera, mozda bi od njih i bilo nesto, ovako teska vajda.
      Imaju oni trenera na terenu. Ali svejedno su ispod Lakersa,OKC-a i Spursa.

      Comment


      • Ne znam sta da mislim u vezi Milera, on je odlican igrac bio dok je bio zdrav, ovako poluspreman i sa pola ledja mi deluje da mnogo capa odvlaci u odnosu na ucinak. Ne bi mi bilo zao da se povuce a da nabavimo centra umesto njega jer sutera imamo i viska (naravno, ako mu vaskrsnu ledja svakako ce biti izuzetno korisne sve njegove vestine, al sumnjam u to). Kada bi i on i Hazlem posle 2 injury-struggling sezone povratili makar 70% svoje stare igre : Miler konstantnu pracku za 3 poena, dobar defanzivan skok, solidnu odbranu i aktivnost u skoku u napadu, a Hazlem odlican def&off skok + midrange , i jos kada bi Ray Ray , Lewis, Wade ostali zdravi i u dobrom fizickom stanju za Playoff, to bi bila takva surovost

        Comment


        • Evo malo novih kvota i prognoza, postoje neke male izmene u odnosu na prethodnih par nedelja ali ništa značajno i epohalno. Tu je osam timova sa Istoka i osam sa Zapada pa ako ne bude većih povreda i krševa onda... Znam da se mnogi nadaju nekom "vaskrsnuću" Portland-a, Utah-a, Minnesota-e ili koga već, čisto zbog zanimljivosti sezone i da bi se "pomrsili konci" favoritima ali teško da će biti.

          1. Miami Heat 3.16
          2. Los Angeles Lakers 3.98
          3. Oklahoma City Thunder 5.11
          4. Chicago Bulls 14.13
          5. San Antonio Spurs 16.75
          6. Los Angeles Clippers 22.63
          7. Boston Celtics 25.50
          8. New York Knicks 28.88
          9. Dallas Mavericks 29.88
          10. Indiana Pacers 33.25
          11. Brooklyn Nets 34.00
          12. Memphis Grizzlies 36.13
          13. Philadelphia 76ers 45.63
          14. Denver Nuggets 60.75
          15. Houston Rockets 74.13
          16. Atlanta Hawks 74.50
          Last edited by Branislav; 02-10-12, 08:33.

          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • cudi me da su ovoliko nisko stavili Memfis i to na 12-om

            Comment


            • Подцењују Спарсе много...

              Old Faces in New Places, 2012 edition.

              Spoiler











              Најбољи за крај!






              Last edited by Урош94; 02-10-12, 11:21.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • interesantne kvote. ne znam samo da li su pravljene pre ili nakon sto je darko stavio paraf

                malo lejkersa. media day oct 1st

                Spoiler







                Comment


                • Interesantno štivo...
                  http://www.orangepower.com/threads/t...ng-read.23558/
                  ''The will to succeed is important. But what is more important is the will to prepare''.
                  -Bob Knight

                  Comment


                  • Pemarinkovicu brate, pa gde si bre?

                    Da li ovo znaci da cemo cesce uzivati u tvom prisustvu?
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Pozdrav svima momci! A posebno tebi D-Wade kao i T-Mac-u. Biću tu dok ne počne sezona. Posao mi ne dozvoljava da sezonu pratim redovno. A moram da priznam da sam se i malo razočarao u NBA. Trebao bih da se vratim pred plej-of,kada je najvažnije. Zvuči glupo,ali je ipak tako. Čitam vaše komentare pa pratim šta se dešava dok ne počne sezona. Od najplodnijeg kolumniste postao sam nemi posmatrač. Ali i dalje ne mogu da živim bez NBA. Ne, nikako...Iako sam se malo razočarao. Gledam ona stara finala iz devedesetih, i malo sam tužan kada vidim šta se danas dešava u NBA.
                      Last edited by pemarinkovic; 03-10-12, 23:23.
                      ''The will to succeed is important. But what is more important is the will to prepare''.
                      -Bob Knight

                      Comment


                      • Дај напиши неку расну колумну за нас који нисмо били регистровани кад си био активан.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Kažem opet, ne pratim sezonu redovno. Prošle sezone sam prestao da pratim negde u februaru(posao opet), propustio plej-of, i finale. Zvuči besmisleno, ali možda vas iznenadim pa nešto napišem tamo maja meseca sledeće godine,pre finala konferencija. Hahahaha...Mada ovi tranferi igrača su jako zanimljivi. Video sam da pored mojih kolumni više ne stoji moje ime. Ali to je valjda plod neki tehničkih problema. Pomenuo sam finale prošle sezone. Obično ga neko postavi na Youtube, a sada ga nema. Znate li neki link gde bi mogao da ga odgledam?
                          Ipak hvala na ukazanom poverenju.

                          Moram da pohvalim NBA Forum. Svraćao sam ja i ranije tokom sezone i primetio sam da je mnogo bolji nego što je bio kad sam ja bio aktivan. T-Mac, D-Wade i ostali urednici, svaka vam čast. Kolumne na primer imaju dosta obrazovni karakter, sa snimcima i zanimljivim analizama. Još jednom svaka čast!
                          Last edited by pemarinkovic; 03-10-12, 23:55.
                          ''The will to succeed is important. But what is more important is the will to prepare''.
                          -Bob Knight

                          Comment


                          • @Pemarinkovic
                            Ako mognes napisi kolumnu bilo kakvu.Barem uporedi dva igraca.
                            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                            Comment


                            • Pustite coveka, lepo vam kaze da nema vremena.




                              Uvek si dobrodosao legendo, znas i sam
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Hvala T-Mac. Stefane, imam neke ideje u glavi, neke stvari o kojima sam dugo razmišljao, radio neke analize, ali to su teme o kojima ste verujem vi već puno puta raspravljali. Ne bih da ''mlatim praznu slamu'' ili da ''bistrim politiku'', ako shvataš šta hoću da kažem. Možda se uključim spontano u neku vašu diskusiju. Još jednom, hvala na ukazanom poverenju.
                                ''The will to succeed is important. But what is more important is the will to prepare''.
                                -Bob Knight

                                Comment

                                Working...
                                X