Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2012 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Covek je megabust u svakom slucaju, najveci bust drafta ikada. Izbran pre Vejda, Bosa i Entonija. Koliko je to smesno.
    Nije covek kriv sto su tada u upravi sedeli priglupi likovi pa ga izabrali pre Vejda. Inace Darkova prednost je sto u ligi trenutno ima malo pravih centara (dobro tu su LMA, Hibbert i Cendler i mi smo pametno prosle godine izabrali Valculijonisa na draftu koji ce igrati ove godine ali definitivno je u neku ruku nestasica, cak i sam team USA je proglasio da im nedostaju "big men"). Tako da ne sumnjam da ce da dobije dobar kontrakt i da ce koristiti nekom timu, i to kao startni centar naravno.

    Darka na stranu, nervira me Golden State, svake godine ocekujem od tog tima nesto bolje, inace omiljeni mi tim na zapadu, i uvek me razocaraju. Ne znam ni da li su ista odradili ovaj put.. kad te Toronto nadmasi u off-season desavanjima e onda je zadnje vreme doslo...
    http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

    Comment


    • Najvjerovatnije u onaj trejd izmedju Niksa i Blejzersa je ukljucen i Kostas Papanikolau.
      Melova reakcija na ugovor Lina:
      It's not up to me. It's up to the organization to say that they want to match that ridiculous contract.
      A Dzejson Kid je uhapsen zbog voznje u alkoholisanom stanju, a mozda je bio i razlog to sto je saznao da ce da bude back up Rejmondu Feltonu.
      sigpic

      Comment


      • Ray Allen's contract with the Heat only spans two years, with the second year a player option.
        The deal was originally reported as three years, and the change is worth noting -- Allen is earning the mini-mid-level, worth about $3.2 million next summer, so there's a possibility he could opt out after the season and become a free agent.
        Malo detalja oko Allen-ovog ugovora.

        Comment


        • Izgleda defnitivno ode Lin u Houston...
          one source within the Knicks organization tells ESPN's Stephen A. Smith that the Knicks will not match the offer.

          Inace nisam ni znao, za trecu godinu mu Houston garantuje oko 15 milki dolara, Melo je u pravu, ludi su
          http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

          Comment


          • Lin + Howard... Intriguing...
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Brian Shaw has withdrawn himself from consideration for Orlando's head coaching position, according to Sam Amick.
              This could be good news for the Trail Blazers, who are also considering Shaw for their vacant coaching job, as he was expected to interview soon (if he hasn't already). Portland is expected to interview "7 to 10" candidates in a thorough survey of their options, so don't expect an announcement in the near future.
              Da li ce Shaw ikada postati HC

              Comment


              • Sta radi ovaj Kahn? Imaju jos 8 min da predaju offer sheet za Batuma.

                Comment


                • Originally posted by Popaj View Post
                  Izgleda defnitivno ode Lin u Houston...
                  one source within the Knicks organization tells ESPN's Stephen A. Smith that the Knicks will not match the offer.

                  Inace nisam ni znao, za trecu godinu mu Houston garantuje oko 15 milki dolara, Melo je u pravu, ludi su
                  njega je hjuston jurio prvenstveno zbog marketinskog potencijala
                  koji je ogroman, pogotovo za trziste azije, gde hjuston igra jednu
                  od najznacajnijih uloga sto se tice timova iz NBA, i americkog sporta
                  uopste. naravno, sve zahvaljujuci popularnosti yao minga.

                  sigurno imaju neku racunicu.
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • Houston je grad kosookih kao sto je Atlanta crnaca.
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Originally posted by Ernesto View Post
                      Houston je grad kosookih kao sto je Atlanta crnaca.
                      vidim da pise izmedju 6-8%. neki idu toliko daleko da kazu citav 10%.
                      zanimljivo.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Originally posted by apacrow View Post
                        vidim da pise izmedju 6-8%. neki idu toliko daleko da kazu citav 10%.
                        zanimljivo.
                        Isto kao sto pise da crnaca u Americi ima oko 10% tj. 30-35 miliona, a u stvari ima ih mnogo vise.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Scola in PHX.
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Originally posted by apacrow View Post
                            njega je hjuston jurio prvenstveno zbog marketinskog potencijala
                            Ovo je skroz ispravno. Samo, kako rasturise tim, ne vidim sa kim ce igrati (osim ako ne dovedu Howarda). Jeste, prve tri utakmice svima zanimljivo da ga gledaju, karte rasprodate, a posle kad krenu da gube nece im bas biti veselo. Jos ako se desi flop pa da uopste ne bude zvezda nego skroz prosecan... razumem odluku Njujorka da ga ne plate toliko.
                            http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                            Comment


                            • Vrlo verovatno jedina dobra odluka Njujorka u poslednjih 20 godina.

                              Comment


                              • Originally posted by apacrow View Post
                                Scola in PHX.
                                Finiks sasvim solidno odradio posao ove off-sezone.

                                Edit. neki Jorge Sierra bas dobro tweetovao: "The Suns apparently want to be the best team not making the playoffs next season."
                                http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                                Comment

                                Working...
                                X