Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledao sam taj mec protiv New Jorka bilo je cinimise pocetak sezone,svirao mu je jedno 3 faula za redom a bio je fazon nidje veze!ma volim ga sto je nas,da ako dobiju minutazu T-Mac i Radman jer nece igrati kao sam cuo Smith i Pasulija!

    Comment


    • Vidjao sam namestene utakmice, da neki tim ima ogromnu protekciju cele sezone ali da se ovako krade tokom cele serije, nisam mogao ni da zamislim... Pa mozes biti milion puta bolji kada ti ovako sude, ispasces...
      Zasto ne volim lejkerse, pa evo, zato... Pogledajte na jutjubu broj nesportskih gresaka lejkersa za zadnje 3-4 sezone... Odom, Artest, Fiser, Bajnam, pa cak i Kobe... Treba ih ukinuti...

      Comment


      • 05.05.2012.

        Денвер Нагетс - Лос Анђелес Лејкерс 1:2

        Spoiler





        Филаделфија Севенти Сиксерс - Чикаго Булс 2:1

        Spoiler





        Бостон Селтикс - Атланта Ховкс 2:1

        Spoiler



        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Sutra vece u pola 10 dodela MVP-a?

          Comment


          • Originally posted by Emil_LBJ View Post
            Sutra vece u pola 10 dodela MVP-a?
            at the end of the 1st round
            Tako je bilo i prethodnih godina.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by RRondo9 View Post
              K'o sto je Pietrus trebao da igra 5-10 minuta kad se vratio, a igrao 25, tako ce i Ray da igra 15-20 ;)
              Ray igrao 36
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Ernesto View Post
                Cisto da ti dam do znanja na koju ekipu i kog igraca moras da obratis paznju. A, onda kada dodje taj trenutak i kad se ispostavi da sam bio upravu, a hoce, ovaj moj post ce i dalje da stoju tu kao dokaz da sam prvi to primetio, jer koliko vidim niko rec nije napisao o ovome o cemu ja pricam.
                Dzordan Hil?
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Reise View Post
                  Dzordan Hil?
                  I ja nesto mislim, ili on ili mozda Ebanks
                  sigpic

                  Comment


                  • Strasnu odbranu igra Hil, a nije ni za bacit u napad, odlicno mijenja Gasola i Bajnama.
                    sigpic

                    Comment


                    • Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Niko ni ne pominje, svaka cast Denveru sto su pokazali zube i odigrali odlicno, pre svega McGee i Faried (igrali odlicno u napadu, 29 skokova zajedno, zaustavili Bynuma), Lawson se vec podrazumeva. Nije lako Lakerse dobiti 15 u play offu. Mogu da izjednace sigurno, a onda ce biti veoma zanimljivo.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Mogu mogu nego sta da mogu da izjednace, a da li ce Bryant ponovo da ima ovako lose sutersko vece, pitanje je Isto kao i sa Durantulom, jedno vece katastrofa, ali sledece ...
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Znao sam da ce Lejkersi barem jednu izgubiti samo nisam znao da li ce prvi put kada gostuju Denveru ili drugi put, ne bi li Artest propustio samo jednu utakmicu sa OKC-em.Sada posto su izgubili ovu prvu, otvara im se opcijada i za dva dana izgube ponovo, u tom slucaju Artest bi u ovoj seriji istekla suspenzija.

                            Comment


                            • Woodson to Melo: 'Return in better shape'

                              Mike Woodson wants Carmelo Anthony to lose weight and improve his overall game before reporting for training camp next year.
                              The Knicks' offseason hasn't even begun (a loss on Sunday would do the trick) and this probably won't sit well with Melo, but Woodson has a point -- Carmelo's career postseason record of 16-36 is the worst winning percentage of any player with at least 50 playoff games.

                              Comment


                              • Sta se lozite na Lakerse,dalje od druge runde nece moci!

                                Comment

                                Working...
                                X