Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto se tice LAL-a, nesto se nazire, al` nisam jos 100% siguran, ne zelim da trcim pred rudu. Sacekacu utakmice broj 3 i 4 protiv Denver-a da se zavrse i prva protiv OKC-a, a onda cu biti siguran. Mozda mi se samo pricinjava...
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • Чему брате овај пост онда?
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Po meni ove sezone playoff osvaja ili oklahoma ili spursi,obe ekipe imaju sjajnu timsku igru i iskusne igrace,dok mi heat ne igra lose ali ja mislim da nista nece da bude od njixove titule...3 heata ne moze sam,tu je chalmaers koji igra solidno ali ne verujem da mogu da uzmu trofej...

        Comment


        • Izvinjavam se zbog duplog posta....
          http://www.youtube.com/watch?feature...&v=kL-RAO-T_mA
          ovo nisam mogo da propustim...Parker kralj...

          Comment


          • Ja sam za finale Heat-Lakers-i. Spurs-i i OKC, kao i Miami imaju za sada impresivne rezultate. I Boston je sasvim OK. LA ima 2-0, možda noćas i 3-0 ali i realno najtežeg protivnika. Jazz, Dallas, NY, Atlanta i nisu neka merila. Denver je ipak mnogo bolji tim od ova četiri navedena. Mislim da će LA (a i voleo bih) naći rešenje i za OKC i za Spurs-e, eventualno Memphis jer Wada tvrdi da će oni u finale konferencije.

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Originally posted by Uros94 View Post
              Чему брате овај пост онда?
              Cisto da ti dam do znanja na koju ekipu i kog igraca moras da obratis paznju. A, onda kada dodje taj trenutak i kad se ispostavi da sam bio upravu, a hoce, ovaj moj post ce i dalje da stoju tu kao dokaz da sam prvi to primetio, jer koliko vidim niko rec nije napisao o ovome o cemu ja pricam.
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Ray Allen (ankle) is going through a full workout on Friday in hopes of returning for Boston's Game 3 against Atlanta.
                The fact that Allen is going through a full set of warmups on Friday on the floor is a good sign that he is getting very close to a return.

                Comment


                • Ja mislim da ce alen ipak da izadje na teren,nece imati veliku minutazu ali i ako ne igra tu je Pirs....

                  Comment


                  • Pitanje je u kakvoj je fizickoj forim Allen jer je imao dugu pauzu...ako bude igrao veceras to ce verovatno biti 15-20 min. neka moja procena..nemam pojma...

                    Comment


                    • K'o sto je Pietrus trebao da igra 5-10 minuta kad se vratio, a igrao 25, tako ce i Ray da igra 15-20 ;)
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Monta Ellis #11 View Post
                        Pitanje je u kakvoj je fizickoj forim Allen jer je imao dugu pauzu...ako bude igrao veceras to ce verovatno biti 15-20 min. neka moja procena..nemam pojma...
                        Neka igra i 10 minuta, samo neka igra. Mora ova Atlanta da se počisti.

                        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                        sigpic
                        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                        - 4xMVP -

                        Comment


                        • I 10 minuta da igra, mnogo ce vise korisnih stvari odraditi nego cela klupa zajedno. Padne mi mrak na oci kad Pavlovic pocne da sutira trojke
                          sigpic

                          Comment


                          • Izvinjavam se na duplom postu.



                            Stoudemire-ova ruka..
                            sigpic

                            Comment


                            • Sto je Amare sjebao ruku tacno,nisam bas siguran jer nesto on ovo namerno udario i iznervirao se pa se sjebao? ma veceras ima da bude +20 za domacina! a Pavlovic zasluzuje petorku radi odlican posao u odbrani!

                              Comment


                              • Originally posted by papekings View Post
                                Sto je Amare sjebao ruku tacno,nisam bas siguran jer nesto on ovo namerno udario i iznervirao se pa se sjebao? ma veceras ima da bude +20 za domacina! a Pavlovic zasluzuje petorku radi odlican posao u odbrani!
                                U odbrani se bas, bas popravio, steta sto mu sudije olako sviraju faulove kad cuva nekog poznatijeg igraca, neki put je bas iritirajuce. Kad su igrali protiv Knicks-a poslednje put, sudije su mu na najmanji kontakt svirali faul, ali jbg, Melo je Melo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X