Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio bwin de España Jerez 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Kakva trka za sad, ovi nisu normalni
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #32
      Idemooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!! Au jedva sam preziveo
      Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

      Comment


      • #33
        Kakav huligan Stoner!!!Na domaćoj stazi u poslednjem krugu prelama i dobija šahovsku bitku.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • #34
          Nisam ocekivao pobedu Stonera, nisam ga ni ocekvao na podijumu, ali eto, svaka mu cast, prva pobeda u Jerezu.
          Mogao je i Dani da se bori za pobedu, ali na pocetku se zaglavio u guzvi sa Haydenom i Dovijem, doduse sam je kriv za to. Lorenzo u svom stilu, konstanta voznja. Samo je jos pitanje da li cemo imati borbu za titulu u troje ili ce Pedrosa posustati. Mislim da ce se ipak sva trojica boriti za titulu.
          Ali sta je sa Spiesom? Na fabrickoj Yamahi da bude ovako los u prve 2 trke, stvarno ne razumem. Ali Crutchlow objasnjava, samo je pitanje vremena kad ce na podijumu zavrsiti...
          sigpic

          Comment


          • #35
            Iz protesta prema Valentinovoj voznji juce nisam gledao drugu prvi put u sada vec 8 godina da nisam propustio ni start. Samo me cudi sto se desava sa Spiesom. On nije los vozac, Cal odlicno jedva cekam da ga vidim da se bori za pobjede. Rekao sam kad je dosao da testira U Valensiji navijacu za njega kad Valentino ode.
            [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

            Comment


            • #36
              Stefan Bradl odlican danas....sve vise gotivim ovog momka...!!!!Rosija boli uvo za dukati...on se covek smeje posle trke...nista drugo nego da menja tim ili u penziju....ali jakooooooo nedostaje u trkama...

              Comment


              • #37
                Stoner i Honda su pokazali da nisu u krizi,Lorenco dobar,nadao se da ce Stoner popustiti,Pedrosa kao i uvek tu negde na podijumu,nikada sampion,Spiz iz nekog razloga totalno razocarenje,Craclov u svom stilu ko ga poznaje kao vozaca,svaka mu cast,Dovi dobar,Vale i Hejden bez promena mislim,onaj pocetak Hejdena super ali posle ne znam ni sam taj Ducati...nadamo se neizvesnoj sezoni sto se sampiona tice izmedju Lorenca i Stonera ce biti mrtva trka.

                Comment


                • #38
                  mislim da ce mi moto3 postati omiljena klasa,a fenati moja nova zvezdicajos u prvoj trci je pronasao precicu do moga ,a drugom me je kupio za ceo zivottoliko neizvesnosti u jednoj trci,preticanja,padova (bilo je tesko gledati ih kako ispadaju jedan po jedan,ali najvaznije je da su svi dobro) da nisam mogla da odvojim pogled ni na sekund.i mnogo mi je bio sladak dok je na podijumu stajao jedini bez sampanjca,nema veze,porasces i ti pa ces za koju godinicu prskati lepe tetedanas je mnogim sampionima pokazao sta znaci voziti sampionski i on i njegovih 16 godinica zasluzuju samo da im se poklonimo
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Losmi88 View Post
                    1. Stoner 2. Jorge 3. Dani
                    ahahhahaha pazi sto si pogodio
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Meni je bitno da sam ja za Stonera pogodio.
                      Originally posted by MarkedOne8 View Post
                      1.Stoner
                      2.Lorenco
                      3.Pedrosa
                      Kakav ,,huligan" od vozača.Komentatori već zapisali pobedu Lorencu i rekli za Stonera da će da otpadne kao u Kataru.Ja sam mislio da će opet da mu oslabi cirkulacija u ruku, ali i pored nekoliko grešaka onako je lagano otresao Lorenca u poslednjem krugu.Kad je uspeo da pobedi u Herezu mogu da mislim šta će tek biti na drugim stazama.
                      Last edited by MarkedOne8; 29-04-12, 21:32.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by MarkedOne8 View Post
                        Meni je bitno da sam ja za Stonera pogodio.A sad ne znam gde mi je taj post...
                        onda bravo i za tebe
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Hvala.

                          Eno našao mi drug Vanja taj post koji sam tražio pa sam izmenio prethodni.
                          Kako to da pogodim da Stoner pobedi na stazi na kojoj ima najmanje šanse u čitavom kalendaru... stvarno nas je sve iznenadio, neke neprijatno a neke vala i te kako prijatno.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            moto2 super zanimljiv (kao i uvek),sa toliko odlicnih vozaca na jednom mestu drugacije i ne moze da budei sve je bilo savrseno do crvene zastavice i proglasenja pobednikabas sam tesko prihvatila oduzimanje pobede markezumislim,razumela bih da je u tom krugu zbog promene uslova na stazi doslo do nekih ispadanja (da je recimo espargaro ispao),ali to se nije desilo,trka je tekla najnormalnije i markez ga je posteno pretekao i izgledalo je kao da ce da im pobegne.znam da su pravila takva i da bi trebalo da budu jednaka za sve,ali mislim da je markezu oduzeta cista i zasluzena pobeda.i malo je glupavo reci da je espargaro zasluzio pobedu,pa zasluzio ju je i markez!i ako se pogleda cela trka,rekla bih cak i vise.pobedio je,ali nije pobednik i to sve zbog nekih glupih pravila i to nije normalnoali on je jos jednom pokazao da je pravi sampion,nacin na koji je sve to prihvatio sa osmehom zasluzuje svako postovanjeja sam bila bas besna,ali kada je moj andjeo zadovoljan moram biti i ja
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              da kazem nesto i o glavnim zvezdama,jeste da su mi najmanje inspirativni,ali ajdestoner i lorenco su me malo iznenadili,ocekivala sam da ce biti dobri,a oni su eto bili odlicnijako su lepo poceli sezonu i cini mi se da su obojica u ovoj pauzi sazrela i da voze nekako pametnije i sigurnije.dobar je i dani,ume da bljesne,ali mislim da on jednostavno nije ista klasa vozacaa otkrovenje sezone (kraclou) je prava opasnost na putuako nastavi ovako uterace im strah u kosti i ima svi da mu se sklanjajusa spizom se nesto cudno desavaa vale..pa ne znam da li se neki rosijevac jos uvek nervira zbog njegovih rezultata,ja vise nekako aca kaze,ovo je nedeljom (ponovo postala) najbolja zabava na svetu i aj em veri epi
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Malo zavidim navijacima prve trojke,oni cekaju i gledaju sa super uzbudjenjem svaku trku a sta mi Rossijevci,barem kod mene,sasvim mi svejedno ko ce da pobedi samo da je dobra trka i da ima nekoliko vozaca koji se bore i smenjuju na prvim pozicijama,ne mogu da navijam za nekog drugog dok je Vale jos uvek ipak tu, ali kao da nije. Najbolja zabava Nedeljom al kada si tamo na trci, kad ce vec jednom taj odlazak negde Daco?

                                Comment

                                Working...
                                X