Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Moto GP Commercialbank Grand Prix Of Qatar - Losail

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudiiiii....neke prognoze u motoGP-ju za Herez....sta mislite....?

    Comment


    • Polako,bice kladionica.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by somi007 View Post
        Ljudiiiii....neke prognoze u motoGP-ju za Herez....sta mislite....?
        1.Stoner
        2.Lorenco
        3.Pedrosa
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by MarkedOne8 View Post
          1.Stoner
          2.Lorenco
          3.Pedrosa
          ja mislim obrunuto.....!!!!

          Comment


          • http://www.sportklub.info/forum/thre...macije-glasine bacite pogled ovde.Okacio sam link gde mozete da skinete film motogp o vozacima. ja sam skinuo ali gledacu sutra.
            sigpic

            Comment


            • ala ste se raspisaliako se po kataru sezona poznaje - ovo ce biti jedna od ludjihto sam i ocekivala,ali kada je pocela motogp trka,do polovine sam vec pocela da dremam,a onda sam uhvatila sebe da vristim kada je lorenco poceo da preticeda mi je neko rekao da cu se toliko radovati njegovoj pobedi,rekla bih da je ludi bas mi je drago zbog svih onih koji su mi se vec popeli na vrh glave onim "stoner je najbrzi,niko mu se ne moze ni pribliziti..."eto,ima i brzih,i to ne jedan nego dvojicakal mi se oduvek svidjao,a sada je dokazao da ne samo da izgleda kao pravi muskarac,nego tako i vozia moj vale....od sjaja do ocaja,kako kaze moj bratvec sam se navikla na ovo i taman kad pomislim da gore ne moze biti,on me ubedi da ipak mozenema veze,njemu je sve dozvoljenoali zato je tu moj mali koji je krenuo bas onako kako trebaa gospodjica luti bi trebalo da nauci da gubi ili da menja sportdo sada sam se uvek pitala sta dovi radi u motogp-ju,ali vidim da su jos neki tu zalutali..
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • ja sam se razbudio kada sam video pedrosu da ulazi u duel i uzvraca obilazenja, bas me oraspolozio

                Comment


                • Originally posted by MLADOSTLE View Post
                  2012. COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR

                  Kao što smo više puta naglašavali, para vrti gde burgija neće, a tako je i u ovom slučaju... Katar kao destinacija jeste interesantna turistički, marketinški i slično, ali daleko od toga da zaslužuje bilo kakav sportski događaj visokog nivoa...
                  I tako dalje, i tako dalje, da ne citiram ceo tekst.
                  Stvarno svaka čast autoru, samo sa jednom malom ispravkom: autor nije ovde potpisani momak, tekst je prepisan (ukraden) sa drugog foruma. Onaj ko je kopirao trebao je da izmeni ponešto, jer je ova najava rađena za Katar 2011. godine, videli ste i neke nelogičnosti u tekstu (sada vam je jasno zašto). Ironija je da mod odlično zna odakle je tekst ukraden, a postuje sa "svaka čast za trud". Svaka čast za karakter.
                  Naravno, ovaj tekst će biti obrisan i ja ću biti banovan, ali nadam se da će barem neko da pročita pre brisanja.
                  Jedno je, gospodo draga, postovati isti tekst na više foruma, a drugo prisvojiti nešto tuđe.

                  Srdačan pozdrav.

                  Comment


                  • Originally posted by svarog View Post
                    I tako dalje, i tako dalje, da ne citiram ceo tekst.
                    Stvarno svaka čast autoru, samo sa jednom malom ispravkom: autor nije ovde potpisani momak, tekst je prepisan (ukraden) sa drugog foruma. Onaj ko je kopirao trebao je da izmeni ponešto, jer je ova najava rađena za Katar 2011. godine, videli ste i neke nelogičnosti u tekstu (sada vam je jasno zašto). Ironija je da mod odlično zna odakle je tekst ukraden, a postuje sa "svaka čast za trud". Svaka čast za karakter.
                    Naravno, ovaj tekst će biti obrisan i ja ću biti banovan, ali nadam se da će barem neko da pročita pre brisanja.
                    Jedno je, gospodo draga, postovati isti tekst na više foruma, a drugo prisvojiti nešto tuđe.

                    Srdačan pozdrav.
                    I sta sad? Hoces da ga tuzis zbog autorskih prava?
                    Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                    Comment


                    • Malo ljudi ovde zna o čemu se radi, a ti nisi među njima.
                      Da ne bude zabune, ja nisam autor tog teksta. Autor jr čovek koji je razvio ovaj forum.
                      Postovao sam na ovom forumu kao 3006, koliko vidim sada je malo onih koji su tu bili tada.
                      Nekih nažalost, nekih srećom, nema.
                      Mada, prošli put sam popio bananu za mnogo manje od ovoga danas. Pohvala za mod tim.

                      Uzdravlje.

                      Comment


                      • Nema razloga da popijes ban zbog ovakvih stvari, mozes se slobodno obratiti porukom ako imas neku primedbu. Ne mozemo da proveravamo da li je neko prepisivao sadrzaj od negde. Uostalom, to je realnost interneta. I ono sto valja odavde ce se postovati na drugom mestu, cari demokratije.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by AleksandarD View Post
                          ja sam se razbudio kada sam video pedrosu da ulazi u duel i uzvraca obilazenja, bas me oraspolozio
                          jao njega sam i zaboravila da pomenemume i dani da iznenadi
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment

                          Working...
                          X