Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Awards 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Ajzea nezasluzeno nisko.
    Odma' iza Irvinga sto se mene tice.

    Comment


    • iako ne varim rubia, zasluzeno drugo mesto.

      covek je razvaljivao januar i februar.
      mislim da je imao 12-13 double-double tad.
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • a mogao je i pekovic ovde da nadje mesto

        Comment


        • Originally posted by n.aleksa View Post
          a mogao je i pekovic ovde da nadje mesto
          Pekovic nije rookie.

          Comment


          • Kad smo vec kod rukija:

            Comment


            • Ladno nema Wall to Vesely kombinacija...a bar 2 zasluzuju da budu ovde.

              Comment


              • Kucanje Knight-a je vise highlight od Monroe-a nego njegov, meni je jaci potez Brooks-a od pola ovih koji su ispred njega.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Forward LeBron James (Heat)
                  Forward Serge Ibaka (Thunder)
                  Center Dwight Howard (Magic)
                  Guard Chris Paul (Clippers)
                  Guard Tony Allen (Grizzlies)


                  ALL DEF 1st


                  Forward Kevin Garnett (Celtics)
                  Forward Luol Deng (Bulls)
                  Center Tyson Chandler (Knicks)
                  Guard Rajon Rondo (Celtics)
                  Guard Kobe Bryant (Lakers)


                  ALL DEF 2nd


                  CP pre Ronde, are u kidding me?


                  btw DPOY
                  Last edited by LBJmvpFORlife; 23-05-12, 19:18.

                  Comment


                  • Кажем ја да је Рондо најпотцењенији у НБАу. По мени је он најбољи плејмејкер у лиги (не рачунам Роуза, Вестбрука... они су животиње, и нису класични плејмејкери). Човек није позван за ОИ, а колико има ових... трипл-даблова у сезони?
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Prosle godine smo imali dosta rasprava o Rondu i zasto nije najbolji plejmejker.
                      On jeste tempo setter, jeste lider, ne poricem, ali taj bonus broj asistencija (znaci za 3, 4 vise od CP3-a, Derona, Nasha i ostalih) je uglavnom posledica lose odbrane na njemu. Defanzivac mu se odalji 3 metra i na taj nacin Rondo moze da vodi potpunu "evidenciju" terena, jer mu niko ne smeta.
                      Plus oko sebe ima ubice van 7,24, kao i KG-a koji je automatic sa poludistance.
                      A necu ni da pominjem njegovu opsednutost statistikom (lik ide u kontru i ima otvoreno kucanje, ali namerno ceka Allena da mu se pridruzi i baci mu pas, primer od prosle godine).

                      A ofanzivna igra mu je dosta limitirana jer nema nikakav sut.

                      Comment


                      • Popravio je sut ove sezone ali isto kako mu oduzmes jer vidi sve moras i da mu dodas jer onda taj njegov cuvar moze mnogo efikasnija da pokriva passing lanes i da ide na pomoc tom kome on doda. Najbitnije od svega, Rondo je u odbrani jaci od Russ-a i Ruze zajedno.

                        Comment


                        • Па јебем ли га...
                          Не капирам како само њега дефанзивци лоше чувају, тј. само се од њега одаљују?
                          И по мени он је доста бољи од наведених плејева. Јер нико није некако луцидан као он и нико нема комплет добрих особина као он (продор, преглед игре, финте, асистенције...). Он као да има све њихове врлине у себи. Једино тај шут што му је слабији...
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Kad smo vec kod toga Ruža je Rondu zalepio finu bananu u plej-ofu 2009. Bananu za pobedu.

                            Samo kažem.



                            Inače, opet nema Iggy-ja. Bem mu miša, FIla je valjda statistički bila najbolja odbrana lige, a on njhihov najbolji defanzivac. Ako to nije dovoljno za barem drugi tim, ja ne znam. Zato je Kobiša na stare zasluge opet tu. Njega će da uvrste u petorke i kad se povuče.

                            Comment


                            • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                              Kad smo vec kod toga Ruža je Rondu zalepio finu bananu u plej-ofu 2009. Bananu za pobedu.

                              Samo kažem.



                              Inače, opet nema Iggy-ja. Bem mu miša, FIla je valjda statistički bila najbolja odbrana lige, a on njhihov najbolji defanzivac. Ako to nije dovoljno za barem drugi tim, ja ne znam. Zato je Kobiša na stare zasluge opet tu. Njega će da uvrste u petorke i kad se povuče.
                              Ali, Rose ne igra odbranu!!! Tako je bilo u prvoj njegovoj sezoni u ligi i tako ce biti zauvek! Predrasude i stereotipi ftw!
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Popravio je sut ove sezone ali isto kako mu oduzmes jer vidi sve moras i da mu dodas jer onda taj njegov cuvar moze mnogo efikasnija da pokriva passing lanes i da ide na pomoc tom kome on doda. Najbitnije od svega, Rondo je u odbrani jaci od Russ-a i Ruze zajedno.
                                Istina.
                                Mada donekle bolje pokriva passing lane, jedino što taj defanzivac može da uradi odaljivanjem jeste da oteža pas, ne verujem da ga može preseći, tako da lopta, mada otežano, svejedno stigne do recimo Pierce-a ili Allena.

                                A ovo za defanzivnu igru je neosporivo.

                                @Uroš

                                Ne čuvaju ga loše, nego ga čuvaju drugačije. Odalje mu se, time mu provocirajući šut i braneći penetraciju.
                                A budi siguran da Rose, Deron i CP3 imaju sve adute koje i on...

                                Oduzmite mu veliku trojku i on je prosečan igrač. Možda sam malo grub, ali ne volim ga, jbg.
                                Last edited by ЕлБиЏеј; 24-05-12, 07:11.

                                Comment

                                Working...
                                X